fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Operacja Jagiellonia: Trenowali bez Vesovicia

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartkowe przedpołudnie drużyna Legii przeprowadziła ostatni trening przed piątkowym meczem w Białymstoku. W zajęciach, które niemal w całości były otwarte dla przedstawicieli mediów, wzięło udział 23 zawodników. Z drużyną nie trenował Marko Vesović, który dwa dni temu wystąpił w spotkaniu reprezentacji Czarnogóry. Na boisku zabrakło także Williama Remy'ego i Salvadora Agry.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Po kilkuminutowej odprawie zawodnicy wykonali krótką przebieżkę wokół boiska, a następnie rozgrzewali się pod okiem Łukasza Bortnika. Kolejnym elementem zajęć była gra w dziadka w trzech ośmioosobowych grupach.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Główną część zajęła gierka na skróconym polu gry, którą wygrali zieloni po golu Arvydasa Novikovasa. Litwin trenuje na pełnych obrotach i jego występ w piątek jest możliwy. Przegrani musieli wykonać serię pompek.

"Zieloni": Majecki - Muzyk, Astiz, Jędrzejczyk, Luis Rocha - Gwilia, Andre Martins, Nagy, Praszslik, Novikovas - Kante
"Szarzy": Cierzniak - Stolarski, Lewczuk, Wieteska, Obradović - Luquinhas, Antolić, Karbownik, Cafu, Rosołek -Niezgoda

Ostatnie kilkanaście minut treningu zostało zamknięte - Aleksandar Vuković, ponieważ chciał przećwiczyć aspekty taktyczne.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
majusL@legionista.com - 13.09.2019 / 18:29, *.214.250

może ktoś ode mnie palnac w łek Litwina i nabic mu guza, tylko tak żeby znowu miesiąc nie mogl grac … plis !!!!!!

odpowiedz
aaa - 13.09.2019 / 10:03, *.orange.pl

Vuko pokaż co potrafisz , proszzzzzeee

odpowiedz
Jaga66 - 13.09.2019 / 06:57, *.centertel.pl

Jaga wygra

odpowiedz
Pawlo - 13.09.2019 / 06:55, *.centertel.pl

Legjia Warszawa przegra

odpowiedz
(L)ukas - 13.09.2019 / 00:23, *.as13285.net

TY(L) KO ZWYCIĘSTWO W BIAŁYMSTOKU

odpowiedz
FiroZS - 12.09.2019 / 13:37, *.as13285.net

@olo
i wszystko w temacie.
Pozdrowienia z Angli dla fanatyków

odpowiedz
DZIK - 12.09.2019 / 13:07, *.214.242

Novikovas musi strzelić chyba ze bedzie miał pełne......

odpowiedz
Vuko won - 12.09.2019 / 12:36, *.t-mobile.pl

Aspekty taktyczne ? Haha..wszyscy w bramce i gramy na zero

odpowiedz
Simon - 12.09.2019 / 12:27, *.telnaptelecom.pl

Chyba najwyższy czas aby rozbłysła gwiazda Obradovicia ? Coś długo przebiega okres adaptacyjny...

odpowiedz
Ding - 12.09.2019 / 12:37, *.play-internet.pl

@Simon: Poczekaj, najpierw kolejna kontuzja

odpowiedz
kumaty zyleta - 12.09.2019 / 13:00, *.51.162

@Simon: obradovic swoj gosc jeszcze nie wrocil z dolka za ustawianie meczy . byle tylko sanek nie dostal bo dojedzie dopiero na wiosne ;D

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:47, *.tpnet.pl

@Simon: może i najwyższa, ale najpierw to niech się doleczy, a potem sprawy w Hiszpanii pozałatwia i potem, czemu nie? Niech błyszczy.

odpowiedz
Leszek nie pisz (tyle) - 12.09.2019 / 12:18, *.omnitec.pl

Kibicuję Legii od 1996 roku (rocznik 87") zarówno chodziłem na Ł3 regularnie od 99 (pauza 1 roczna w czasie stypenium) jak i kilka wyjazdów mam na liczniku... natomiast to drugi sezon kiedy nie mam karnetu, na 2-3 mecze pójdę może... ale ostatnio to włączam w TV tylko drugą połowę .... nie mogę po prostu tego dłużej oglądać. a na najbliższe lata perspektyw brak, musiałby być nowy właściciel a to nie nastąpi.

odpowiedz
Piokrus-Empire - 12.09.2019 / 13:23, *.tpnet.pl

@Leszek nie pisz (tyle):
Chwalisz się? (bo nie ma czym) Czy użalasz?

odpowiedz
olo - 12.09.2019 / 13:24, *.centertel.pl

@Leszek nie pisz (tyle):
Chyba masz rację, właściwie jak masz fajny telewizor zostań w domu.
Ja mam ponad 20 lat więcej i chyba jednak pójdę, telewizor mam stary, wzrok słaby, żona piwa nie poda, ale nie opuściłem już meczu na Ł3 od wielu lat i nie dlatego, że będę miał fają koszulkę w Legionach, tylko dlatego, że mam syna w Twoim wieku i chcę mu pokazać co to znaczy miłość do klubu. Owszem, też wiele rzeczy mi się nie podoba w klubie, ale to tak jak w życiu ( raz na wozie, raz pod wozem )

odpowiedz
Bródno - 12.09.2019 / 15:22, *.chello.pl

@Leszek nie pisz (tyle): Pewnie siedź przed telewizorem.., takich "kibiców "nie potrzebujemy

odpowiedz
Maus - 13.09.2019 / 03:08, *.55.93

@olo: brawo, szacunek

odpowiedz