fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przed meczem

Vuković: Mamy wystarczająco mocny skład, by walczyć o nasze cele

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Od meczu z Rakowem sporo się wydarzyło. Odeszło od nas trzech wartościowych zawodników, ale sytuacja jest taka, że mamy mocny skład i wystarczająco jakości, by walczyć o nasze cele. O pewnych posunięciach decydowały kwestie finansowe, ponieważ znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że nie będziemy grali co trzy dni. Kadra nie musi być tak liczna, jest jednak wystarczająco liczna na nasze potrzeby - mówi przed meczem z Jagiellonią Aleksandar Vuković.

- Byłbym nieskromnym człowiekiem, gdybym powiedział, że niczego mi nie brakuje. Na pewno żałuję - choć już udało mi się z tym pogodzić - że nie będziemy grać w fazie grupowej europejskich pucharów. Gdybyśmy grali, to pewnie tego rodzaju ruchów byłoby mniej. Patrzymy jednak na to co przed nami.

O napastnikach

- Mam w sobie dużo optymizmu jeśli chodzi o stan osobowy w ataku. Na pewno trzeba zakładać różne scenariusze, ale nie tylko te pesymistyczne. W meczach gramy jednym napastnikiem, mamy Niezgodę, Kante, Rosołka i wracającego po kontuzji Kostorza. Ci dwaj młodzi gracze czekają na swoją szansę i - tak jak w przypadku Karbownika - może któryś z nich w tym sezonie "zaskoczyć". Póki nie zabronią nam wychodzić w jedenastu to nie widzę problemu - zawsze jest szansa żeby walczyć o wygraną. Jarek Niezgoda ma już za sobą perypetie zdrowotne. Dobrze wygląda na treningach, jest gotowy, by utrzymać formę i grać do końca rundy. Zakładam opcję, że nie będzie miał już problemów, tak samo zresztą w przypadku Jose Kante. Nie chciałbym się zamieniać z żadnym trenerem w polskiej ekstraklasie jeśli chodzi o opcje w ataku.

Sytuacja w lidze

- Od początku staraliśmy się nie lekceważyć ligi. Nasza sytuacja w tabeli jest dobra, mamy zaległy mecz i patrzymy przed siebie. Mamy wiadomość, że teraz czeka nas aż pięć wyjazdów w sześciu najbliższych meczach, więc przed nami na pewno to trudne zadanie. Cel daleki jest jasny i każdy jest tego świadomy. Cel najbliższy i najważniejszy to mecz z Jagiellonią - to jedyne na czym trzeba się skupić.

- Dlaczego przetrwałem na stanowisku odpadnięcie z pucharów? Myślę, że jest to oczywiste. Z mojego punktu widzenia: nie można porównywać poprzednich dwóch sezonów do tego, co zdarzyło się w tym roku. Być może ktoś patrzy na to inaczej, ale wiem jak drużyna się prezentowała wcześniej, ile traciła goli, jak kontrolowała grę, to co działo się na boisku i mam porównanie do tego roku. Robię z drużyną to, co uważam za słuszne, by jej pomóc.

Trener Mamrot nas chwali? Może chce nas rozluźnić przed piątkiem, ale wierzę, że jest ziarno prawdy w tym mówi. Uważam, że Legia zrobiła bardzo duży postęp w porównaniu z poprzednim sezonem i zespół ma jeszcze spore rezerwy. Zrobiliśmy dopiero 1-2 krotki jeżeli chodzi o postęp w grze - jeszcze kilka kroków można zrobić. Nad tym trzeba się skupiać i pracować - może być dużo lepiej.

O Jagiellonii

- W Jagiellonii też widać rękę trenera. To zespół dobrze grający w piłkę, nie mam tam przypadku. Zanim trener Mamrot mnie pochwalił, to ja chwaliłem trenera Mamrota. W zimie Jagiellonii brakowało bramkostrzelnego zawodnika. Teraz po odblokowaniu się i zmianie pozycji Imaza wygląda to inaczej. To świadczy też o odwadze trenera. Mecz, w którym Imaz strzelił trzy bramki, rozpoczął się od krytyki szkoleniowca, żę go tam wystawił...

Myślę, że w tej chwili ciężko o trudniejszego rywala w lidze. My jednak będziemy chcieli spowodować, by Jagiellonii też było trudno. "Jaga" to zgrany zespół, który wie czego chce. Musimy się przeciwstawić i zagrać naszą najlepszą możliwą piłkę, żeby osiągnąć cel i wygrać mecz. Nie możliwości żebyśmy zagrali w Białymstoku słabo i wygrali mecz.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Stan kadry

- Transfery się ocenia dopiero po czasie. Nie można w teraz powiedzieć, że to było super czy słabe okienko. Na tę chwilę jestem zadowolony z kadry jaką mamy, choć jeszcze jedna zmiana może nastąpić. Może jeden zawodnik przyjść - niekoniecznie napastnik, ale i bez tego do końca rundy mamy zespół taki, jaki byśmy chcieli mieć. Na każdej pozycji mamy dwóch piłkarzy, którzy rywalizują o miejsce w pierwszej jedenastce. Skład będzie ustalany na podstawie tego jak będą się prezentować.

- W ostatnim tygodniu Obradović odbył z nami tylko dwa treningi, więc nie będzie jeszcze brany pod uwagę jeśli chodzi o mecz. Do dyspozycji są natomiast Jose Kante i Arvydas Novikovas. W Białymstoku zabraknie Marko Veosvicia, który we wtorek grał mecz w reprezentacji. Nie ma takiej potrzeby, by był dodatkowo eksploatowany. Zależy nam na tym, by do końca roku był w dobrej dyspozycji - od środy liczę niego.

Pożegnanie z Carlitosem

- Była okazja do pożegnalnej rozmowy z Carlitosem. Była ona przyjemna i ludzka, jak zawsze kiedy ze sobą rozmawialiśmy. Nie wiem czy macie ze strony Carlitosa jakieś inne informacje, ale życzyliśmy sobie nawzajem pozytywnych rzeczy. Carlos dał dużo w poprzednim sezonie. Jestem wdzięczny za to jak pracował i jak się starał. Jestem przekonany że bardzo by nam pomógł jeszcze w tym sezonie gdyby został. On i klub wybrali jednak inną opcję, życzę mu powodzenia. Tak samo jak życzę powodzenia Sandro Kulenoviciovi. Ze strony sentymentalnej żal jak awodnicy odchodzą, ale tak to już jest. Jesteśmy w takiej sytuacji, że drużyna nie ucierpi na boisku niezależnie od tego kto od nas odszedł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
Pinek - 16.09.2019 / 11:34, *.vectranet.pl

https://legionisci.com/photos5/04widzew2_f30.jpg

odpowiedz
Sss - 13.09.2019 / 22:55, *.t-mobile.pl

Jest progres...6 razy bezbramkowy remis w bodaj 13 meczach ...brawo pinokio.....

odpowiedz
tomiacab - 13.09.2019 / 16:19, *.234.148

No zdaniem pinokicia, Legia zrobiła pod jego wodzą ogromny progres. Tym progresem nazywa odpadnięcie z ragersami. Piedroli o jakiś celach ale nie precyzuje jakie one są. Idz w hói.

odpowiedz
Maciek - 13.09.2019 / 14:35, *.chello.pl

Skład wystarczający do czego? Walki o puchar? Bo my to chcemy mistrzostwa i awansu do fazy grupowej pucharów europejskich. Z tymi napastnikami to chyba mało realne.

odpowiedz
Simon - 13.09.2019 / 13:16, *.telnaptelecom.pl

Vuko, doprecyzuj jakie cele, bo po sezonie powiesz że zgodnie z założeniami utrzymaliśmy się w Ekstraklasie...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.09.2019 / 12:59, *.com.pl

Podoba mi się ostatnie zdanie. Vuko też mógłby odejść i nic by się nie stało.

odpowiedz
Sss - 13.09.2019 / 12:33, *.t-mobile.pl

Vesović nie zagra bo TRZY dni temu grał w kadrze....no ja prdl ...serio? To za co pobiera kosmiczne pieniądze?....ja pracuje fizycznie po 12h dziennie i po pracy mam albo mecz albo basen albo tenis, a w weekendy ligę i jakoś nie płacze, bo robię to co kocham ,co więcej jeszcze muszę za wynajem boiska czy kortu.....piłkarzyki-pajacyki

odpowiedz
scvv - 13.09.2019 / 10:03, *.centertel.pl

VUKO 100 % poparcia!

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 13.09.2019 / 10:48, *.193.237

@scvv: no super. Dzięki za info.

odpowiedz
(L) - 13.09.2019 / 12:35, *.lsas.aero

@scvv:
Chyba 100% parcia ??? na szkło
Ten gość co ubiera się jak magazynier, a nie pierwszy trener najwybitniejszego Klubu 40 milionowego europejskiego państwa, poparcie Kibiców miał w poprzednim sezonie jak mieliśmy mistrzostwo na wyciągnięcie ręki będąc na pierwszym miejscu w rundzie finałowej, później jeszcze była szansa odzyskać lidera wygrywając w z wieśniakami w białymstoku , ale ten geniusz mając obowiązek wygrania meczu zapomniał wystawić choćby jednego napastnika ....

odpowiedz
Co on gada ??? - 13.09.2019 / 09:26, *.t-mobile.pl

Macie mocny skład ? To było widać w meczu z Rangers... nie istnieliście na boisku. Piłkarzy na europejskim poziomie jest w Legii zaledwie kilku...

odpowiedz
t - 13.09.2019 / 09:16, *.edu.pl

Jakie cele?
Liga Mistrzów czy chociaż Liga Europy?

odpowiedz
Ares - 13.09.2019 / 08:41, *.175.104

Nigdy jeszcze nie oceniłem ludzi w ten sposób, ale dla potomnych trzeba. 85% ludzi piszących na tym forum ma, albo miało złych rodziców (czyt. inteligencja emocjonalna). 15% czasami z bólem egzystencjalnym coś napisze (jak ja). Dobrze, że są jeszcze niepiszący. Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego życia tym 85%, a niepiszącym dużo pisania, aby zalać tych prostych w swej złości ludzi bez duszy. Amen

odpowiedz
GD - 13.09.2019 / 11:08, *.20.133

@Ares: W punkt. Pozdrawiam.

odpowiedz
Sss - 13.09.2019 / 11:46, *.t-mobile.pl

@Ares: weź koło i pier'lnij się w czoło.

odpowiedz
Gocław - 13.09.2019 / 14:59, *.chello.pl

@Ares:

Tak jest, w punkt, wariaty ;)

Super, że to napisałeś. Dla potomnych trzeba było :).

Też pozdrawiam i obyś omijał piszących, prostych w swej złości ludzi bez duszy :) Amen :)

odpowiedz
ferds - 16.09.2019 / 09:22, *.centertel.pl

@Sss:
Błaźnie, on ma dużo racji i miał na myśli właśnie takie jęczydupy jak ty. A ten twój język prostaczku... wychowałeś się w domu czy rynsztoku?

odpowiedz
Ralph - 13.09.2019 / 08:37, *.inetia.pl

Ciekawe co będziecie pisali jak Vuko zgarnie majstra...? Dajcie mu czas i spokój

odpowiedz
karolkk2 - 13.09.2019 / 09:18, *.centertel.pl

@Ralph: W Warszawie zdobywa się tytuł mistrza, majstra to nie u nas

odpowiedz
Entuzjasta - 13.09.2019 / 09:18, *.217.6

@Ralph: No i nawet jak zgarnie to czym jest ten Majster obecnie? Frajerem do bicia w Europie. Rok walki aby później się skompromitować. Przypominam Lusemburg, Szeryf, FC Riga... To jest walka o nic...

odpowiedz
Ralph - 13.09.2019 / 19:31, *.inetia.pl

@karolkk2: Tak się mówi potocznie, może nie znasz określenia mistrza to trudno

odpowiedz
lhm - 16.09.2019 / 09:51, *.vectranet.pl

@Ralph:
Nie mówi się. Z niemieckiego "Meister". Mówi się tak na Śląsku i w Poznaniu.

odpowiedz
(L) - 13.09.2019 / 08:11, *.lsas.aero

Pinokio jak teraz z wieśniakami, a póżniej z łachem, skisłą, lechią u siebie będzie komplet punktów....
to do czasu zdobycia MP i PP, obiecuję odj... się od ciebie....
to chyba nie wygórowane żądania ???

odpowiedz
scvv - 13.09.2019 / 10:00, *.centertel.pl

@(L): uspokoiłeś go

odpowiedz
Ginpasterz - 12.09.2019 / 23:22, *.plus.pl

Trenerze Twoją pracę mogą obronić tylko wyniki których jak dotąd nie ma Pan najlepszych. Uznam że zna się Pan na swojej pracy jeżeli do końca miesiąca zdobędziemy 10 punktów i zameldujemy się w następnej rundzie PP. Pytanie co będzie jak odpadniemy a punkty będą np 4. Czy też będzie ok. Życzę 10 punktów i takiego przygotowania zespołu aby było Mistrzostwo 2020 i co najmniej) LE za rok. Wtedy uwierzę że jest Pan trenerem na lata, ale czy da Pan radę do lata narazie mam wątpliwości.

odpowiedz
Elquatro - 12.09.2019 / 21:22, *.chello.pl

Moglibyscie zadbac o naszą Pania Ize i wybrać zdjecie na ktorym nie wygladalaby jakby wąsa wyhodowała na macierzyńskim.

odpowiedz
Adi - 12.09.2019 / 21:21, *.orange.pl

Nie no bez jaj. Vuko to przez ciebie Carlitos odszedl i powinienes to przyznac. Na twoje szczescie Hiszpan odszedl i nie bedzie weryfikacji twojego czynu...

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:18, *.tpnet.pl

Vuko, rób swoje i nie słuchaj pajaców.

odpowiedz
Czarek - 13.09.2019 / 07:26, *.vectranet.pl

@Arek: Vuko odejdź i nie słuchaj pajaca

odpowiedz
scvv - 13.09.2019 / 10:03, *.centertel.pl

@Arek: 100 % poparci. Sami trenerzy ...i śmieszni pajace. VUKO rób swoje, a psy niech szczekają.

odpowiedz
Tylko Legia - 12.09.2019 / 20:44, *.chello.pl

Żal jak awodnicy odchodzą powinno być zawodnicy, chyba że chodzi o kulawego może być awodnicy.

odpowiedz
#Berek - 12.09.2019 / 20:39, *.plus.pl

Powalczyć to możesz w kierki pod mostem.

odpowiedz
RobL - 12.09.2019 / 20:32, *.centertel.pl

Napiszę to jeszcze raz"wszystko hu..wo,vuko pinokio,mioduski wypad itp." Ludzie my nigdy nie będziemy potęgą piłkarską , do LM dostaliśmy się wygrywając z dundalk!!!(do 90 min. przegrywając 0:1).Co mają do powiedzenia kibice klubów potencjalnie do Nas podobnych np.lech 32 tys,Wisła,Lechia po 20 tys. na trybunach?TERAZ jest nasz czas żeby pokazać to w czym jesteśmy najlepsi czyli kibicować!

odpowiedz
mario(L) - 12.09.2019 / 19:40, *.play-internet.pl

Obradovic gotowy. .na narty

odpowiedz
Jozz-men - 12.09.2019 / 19:24, *.centertel.pl

Tylko zwycięstwa nas przekonają.Vuko dobre granie,nie głupie gadanie.

odpowiedz
Wiktor - 12.09.2019 / 18:39, *.play-internet.pl

Przepraszam że nie na temat ale gdzie w sobotę gra Legia II? Na jakiej ulicy? Dzięki z góry za odpowiedź

odpowiedz
SzB - 12.09.2019 / 18:18, *.pljtelecom.pl

Vuko, dobry jesteś gość, mam nadzieję, że jednak uda Ci się przełamać passę trenerów na rok i zbudujesz nam mocną Legię, ale stylu wypowiedzi nie podbieraj od szefa, bo zaczynasz wpadać w taką samą retorykę- wszystko jest git, uporządkowane i zaplanowane, wyciąganie wniosków etc. Mniej słów, więcej wyników takich jak ostatnio i będzie git!

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 12.09.2019 / 20:15, *.193.237

@SzB: tyle że ta passa to na beniaminkach się zrobiła. BabaJaga pokaże co to jest warte to jego pitolenie po pudlu na xero

odpowiedz
Raf - 12.09.2019 / 17:08, *.virginm.net

Niewiem czemu tak narzekacie tu na Vukovicia start dobry w lidze w pucharach odpadliśmy z honorem i nie byle kim?

odpowiedz
Pinokio won! - 13.09.2019 / 09:46, *.t-mobile.pl

@Raf: 3:2 z łks.. rzeczywiście zaj..y start

odpowiedz
Kibolek - 12.09.2019 / 16:54, *.telefonica.de

Pinokio ty jojstiku bez honoru - golodupca mioduskiego . Jesteś wystarczająco głupi żeby nie być trenerem LEGII pajacu. Kuchy asystuje w Rosji A gdzie twój drewniak novikovas. Wukovic razem z mioduskim ściągnięcie Legie na zła drogę

odpowiedz
Karyna z Pragi - 12.09.2019 / 18:40, *.nos-oignons.net

@Kibolek: won na kur...iktorską Kibelku

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:17, *.tpnet.pl

@Kibolek: weź już skończ smencić pajacu. A jeśli trener jest głupi, to na takich jak Ty w sumie szkoda klawiatury.

odpowiedz
lhm - 12.09.2019 / 21:48, *.vectranet.pl

@Karyna z Pragi:
A ty Karyna lepiej zostań na Pradze...

odpowiedz
Trampek - 12.09.2019 / 16:29, *.247.71

Cytat : " Mamy wystarczająco mocny skład, by walczyć o nasze cele". Dwa cele już zostały zrealizowane : 1/. "Udział" w fazie grupowej LE 2/. Wypchnięcie na siłę Carlitosa z LEGII za czapkę polnych gruszek . Do tego należy dodać jeszc ze dwa uzyskane cele , to : 3/. MP za sezon 2018/2019 , 4/. Wylansowanie na "gwiazdę Europy" - Kulinowica . Ironizując dalej , to decydent z Bałkanów "fachowością przerasta " Okukę i Czercesowa razem do kupy wziętych . Gdyby jeszcze dłużej ironizować , to fachowością już przerósł sir Alexander Chapman Fergusona - który tylko 27 lat był skutecznym trenerem Manchesteru United . My kibice , nawet nie wiemy jaką gwiazdę "trenerską" zafundował nam - " nieznającym się na piłce kibicom " aktualny / jeszcze / właściciel LEGII. To jest dopiero ironia losu.

odpowiedz
Raf - 12.09.2019 / 17:13, *.virginm.net

@Trampek:
Legia nie ma pieniędzy zrozum to poprostu i zaakceptuj a po drugie to jakby wygrali mistrza w tamtym roku to co awansowaliby do LM ?

odpowiedz
Kle - 12.09.2019 / 17:23, *.centertel.pl

@Raf: patrząc na ścieżkę Piasta jakieś szanse by były, żeby dojść chociaż do LE

odpowiedz
Trampek - 12.09.2019 / 17:47, *.247.219

@Raf:Zdejmij zasłonę z oczu, przestań oglądać media głównego nurtu, to zobaczysz ,że kluby naszych sąsiadów lub dawnych demoludów mają 30 - 40 % pieniędzy tego co ma LEGIA i jakoś występują w fazie grupowej LM czy LE. Jeden zespół z Białorusi więcej razy występował w fazie grupowej rozgrywek europejskich , niż wszystkie kluby POLSKI razem do kupy wzięte. Sprawdzaj fakty a nie niesprawdzone informacje podane pod publiczkę,aby gawiedź miała z czego się cieszyć,że wszystko jest OK.

odpowiedz
Raf - 12.09.2019 / 20:03, *.virginm.net

@Kle:
Jeżeli twierdzisz że Piast miał łatwiejszą ścieżkę to gratuluje wiedzy

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:20, *.tpnet.pl

@Trampek: kabareciarz z Ciebie. Ale jakby tak Ciebie słuchać, to człowiek zimą by w trampkach chodził.

odpowiedz
lhm - 12.09.2019 / 22:06, *.vectranet.pl

@Raf:
A dlaczego Legia nie ma pieniędzy? Przez nieudaczne zarządzanie prezesa! Zrozum to po prostu.
I ja tego nie akceptuję! Czy gdyby kogoś Ci bliskiego zaatakowała choroba to patrzyłbyś biernie i czekał aż umrze? Nie sądzę. Walczył byś, szukał najlepszych lekarzy.
A ja widzę jak Legię dopadł pasożyt i niszczy powoli i konsekwentnie a gawiedź ma to w d... i przyklaskuje.

odpowiedz
papa - 12.09.2019 / 22:25, *.virginm.net

@Trampek: wlasnie, zdejmij klapki z oczu i sprawdzaj fakty, nasi poludniowi sasiedzi, patrz Slavia Praga ma budzet staly, bez warunkow ok 50 mln euro, do tego chinski wlasciciel klubu za gotowke wykupil stadion od miasta, czyli mniejsze koszty utrzymania, a tym samym wieksze pieniadze na transfery. My mozemy sobie pomarzyc o transferze za 4 mln euro, a tam juz taki jest.

odpowiedz
Trampek - 12.09.2019 / 22:32, *.247.192

@Arek: Gdzie ty zimę widziałeś. Pewnie na Syberii.Powodzenia

odpowiedz
Trampek - 13.09.2019 / 12:21, *.247.86

@Arek:Proszę fakty:Wyniki : Liga Mistrzów (5): Faza grupowa w 2008/2009, 2011/2012, 2012/2013, 2014/2015 i 2015/2016 Liga Europy (2): Faza grupowa w 2009/2010, 2010/2011 Wszystkie zespoły razem do kupy wzięte nie uczestniczyły tyle razy w fazie grupowej rozgrywek europejskich !!! I kto tu jest kabareciarzem ? To pierwszy z brzegu przykład. O jakim zespole mowa: Tu masz odpowiedź:https://pl.wikipedia.org/wiki/BATE_Borys%C3%B3w

odpowiedz
Trampek - 13.09.2019 / 12:55, *.247.86

@papa:Naprawdę zdejmij klapki z oczu i nie słuchaj mediów wiodącego nurtu. Posłużę się twoim tokiem rozumowania podając jednostkowe, ale bardziej szczegółowe fakty. Szkoda,że zamiast Slavii Praga jak przykład nie podałeś Szachtiara Donieck , który ma budzet większy ponad 2 razy od praskiego zespołu. To podam ci krańcowy przykład zespołu , który w sumie siedem razy uczestniczył w europejskich rozgrywkach, w tym 5 razy w LM i 2 razy w LE / czyli w sumie więcej niż wszystkie zespoły Polski razem wzięte. Wahający się budzet oscyluje w granicach 25 - 35 % budzetu LEGII . Oto fakty:Liga Mistrzów (5): Faza grupowa w 2008/2009, 2011/2012, 2012/2013, 2014/2015 i 2015/2016 - Liga Europy (2): Faza grupowa w 2009/2010, 2010/2011 . O jakim zespole mowa ? Podejrzewam,że się nie domyślisz - bo to może być za trudne dla ciebie . Oto link: https://pl.wikipedia.org/wiki/BATE_Borys%C3%B3w Ps. Takich przykładów znajdziesz więcej jeżeli się postarasz , a nie będziesz leniuchował słuchając ścierwo mediów. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. Gdyby tylko one decydowały, to nie Piast Gliwice , a LEGIA , która posiada kilkakrotnie większy budzet od Piasta byłaby MP . Od siebie dodam,że zawsze całkowitą odpowiedzialność za uzyskane wyniki ZESPOŁU bierze TRENER !!! A jeżeli nie może sprostać w uzyskaniu satysfakcjonujących wyników , a ma trochę honoru i resztek szarych komórek , to składa dymisję. Jeżeli właściciel klubu takiej dymisji nie przyjmie, wówczas na niego spada ta odpowiedzialność . Taka jest kolejność w cywilizowanym świecie w którym żyjemy.

odpowiedz
Przemo - 13.09.2019 / 18:50, *.plus.pl

@Trampek: Brawo. Dobrze piszesz.
Legia teraz kasy nie ma przez glupie ruchy Miodka. Trenerzy plus transfery

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 12.09.2019 / 16:26, *.193.237

Bardzo chcę się mylić że to będzie bardzo smutna i ciężka runda dla nas. Niestety nic na to ni wskazuje, żeby miało być jakos lepiej. W naszej dziadowskiej lidze klub taki jak Legia grający jednym z przodu? Skład osobowy po czystkach bez nawet średnich dublerow i wuefista trener bez pojecia o taktyce jako wisienka na torcie. Modlić się bracia już czas - o pierwszą 8ke. Jedyna nadzieja w tym że u innych równie cienko vide np Piast po outlecie.

odpowiedz
Pacho - 12.09.2019 / 21:02, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarch(L) : nie rób ogniem dzieciaku.

odpowiedz
tomiacab - 12.09.2019 / 16:16, *.128.173

Skoro się już mówi o celach, to może wypadałoby jasno je określić. Znów walczymy tylko o mistrza?

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 12.09.2019 / 16:29, *.193.237

@tomiacab: może pudlovic jakiś list do kibiców napisze to się dowiemy

odpowiedz
dino - 12.09.2019 / 16:31, *.108.201

@tomiacab:
Walczymy o zielone słupki w excelu dla pudla, za 20 lat bedzie akdemia, poki co musimy przetrwac, wiadomo, ze pudel ma wizje i jak uparty chlop bedzie sie jej trzymal

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 12.09.2019 / 16:58, *.193.237

@dino: lepiej bym tego nie ujął. Ale czekaj czy w piłce nie chodzi o to żeby zdobywać trofea?

odpowiedz
Pacho - 12.09.2019 / 21:05, *.chello.pl

@tomiacab: aż strach pomyśleć jakie to cele skoro tak tajemniczo mówi. Może celem na rundę jest górna 8, a na koniec podium? Może mistrz jest zbyt drogi w bonusach dla piłkarzy?

odpowiedz
Wars - 12.09.2019 / 15:55, *.tpnet.pl

Kupie karnet jak skończy się ten cyrk, teraz nie mam zamiaru finansować chore pomysły prezesa w tym tego pseudo-trenera z Serbii

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:22, *.tpnet.pl

@Wars: ale kogo to obchodzi?

odpowiedz
lhm - 12.09.2019 / 21:54, *.vectranet.pl

@Arek:
Nie obchodzi cię, to po ch... odpisujesz?

odpowiedz
mrsn - 12.09.2019 / 15:40, *.orange.pl

Mam nadzieje że Vuko odejdzie i Legia znów będzie grała gó....no wpadnie w dołek na pare sezonów wtedy się z was troche pośmieje jak przez kolejne sezony będą przychodzić nieudacznicy a wy będziecie profesjonalnie wszystkich mieszać z błotem i udawać ekspertów :D polactwo nic dziwnego że jako jedyny kraj w Europie nie znaczymy nic z takim potencjałem ludzkim.

odpowiedz
Wars - 12.09.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

@mrsn: jaki Warszawiak i Legionista napisałby w komentarzu "polactwo"? Skąd jesteś Słoiku?

odpowiedz
mrsn - 12.09.2019 / 16:14, *.orange.pl

@Wars: z pudliszek Januszku

odpowiedz
mrsn - 12.09.2019 / 16:17, *.orange.pl

@Wars: "Kupie karnet jak skończy się ten cyrk" - o jaki prawdziwy Legionista hahahah a jak skończy się ten cyrk to co wymyślisz ? że mama ci nie dała ? czy pensja nie wpłyneła ?

odpowiedz
Wars - 12.09.2019 / 16:19, *.tpnet.pl

@Książę Nocy: Szkoda fatygi bo znowu przyślą nam list z Brukseli, że jakiś praw mniejszości nie szanujemy :)

odpowiedz
Mario - 12.09.2019 / 14:59, *.timplus.net

Tak, skład na honorowe odpadnięcie w IV rundzie wstępnej LE. Szybko mu Niezgoda doszedł do formy. Do niedawna tylko Kulenovic, Carlitos nie pasował do koncepcji, a Niezgoda jeszcze nie był w optymalnej formie. Teraz wszystko ok. Trener melduje prezesowi wzorowe wykonanie zadania :)

odpowiedz
MP(L)87 - 12.09.2019 / 14:57, *.virginm.net

Jak czytam te bzdury to mi sie slabo robi. Co za obluda! Co za kretyni rzadza tym klubem! Za kogo oni maja wszystkich nas kibicow. Rece opadaja... Teraz piertolenie jak to Carlitos byl dobry i ile jeszcze by pomogl a tydzien cz dwa temu " NIE WYPELNIA POWIERZONYCH ZADAN, NIE PRZYKLADA SIE DO TRENINGU" Jest jedno slowo ktore oddaje atmosfere i sytuacje naszego klubu. DEMOLKA!

odpowiedz
Jest lepsze określenie - 12.09.2019 / 16:20, *.128.173

@MP(L)87: degregolada

odpowiedz
Andree (L) - 12.09.2019 / 17:10, *.plus.pl

@Jest lepsze określenie: dlaczego używasz słowa których znaczenia nie znasz?

odpowiedz
(L)ukas - 12.09.2019 / 14:15, *.as13285.net

Jak widać trener w pełni zadowolony, że uszczuplili mu skład, i jakie założenia, że Jarek nie złapie kontuzji do końca sezonu. Oj Vuko, Vuko...

odpowiedz
singspiel - 12.09.2019 / 14:59, *.atman.pl

@(L)ukas: do stycznia. zimą dojdzie jeden napastnik, a latem pomocnik na miejsce Cafu, szykowanego do sprzedaży

odpowiedz
tomaszek67 - 12.09.2019 / 13:50, *.centertel.pl

Isma blisko Legii!
To będzie mega wzmocnienie! Silny, szybki, zwinny napastnik!
Jestem przekonany, że z takim napastnikiem bylibyśmy teraz w Lidze Europy.
Szkoda, że tak późno...

odpowiedz
Sme - 12.09.2019 / 15:47, *.com.pl

@tomaszek67: Jaki Isma? Tomaszem obudź się.. Sagan już trampki wiąże bo wchodzi do napadu

odpowiedz
3333 - 12.09.2019 / 13:39, *.com.pl

Jak można być takin snobem

odpowiedz
mrsn - 12.09.2019 / 15:42, *.orange.pl

@3333: trzeba być jak się ma takiego kibica jak ty

odpowiedz
Alan - 12.09.2019 / 13:38, *.t-mobile.pl

No to teraz Panie trenerze zobaczymy czy mamy wszystko czy nie mamy np. trenera 2 wygrane z benjaminkami nikogo nie zadowalają ogólnie czas zmazac plamę z kwalifikacji ligi europy czy przegranego MP w którym Pan również miał niemały swój udział. Osobiście uważam ze nic z tego nie będzie no ale chciałbym się mylić .

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:26, *.tpnet.pl

@Alan: znaczy, jakby przegrali, to by wszystkich zadowoliło mam rozumieć. K...! ludzie! ja j...e!

odpowiedz
Idziemy raczej do tyłu z poziomem zamiast do przodu . - 12.09.2019 / 13:36, *.206.53

Szkoda , że nie mamy na tyle wystarczającej kadry , aby powalczyć choćby o fazę grupową Ligi Europy . 2 to nie tyle , że mamy tak mocną kadrę aby powalczyć o Mistrzostwo Polski tylko według mnie nie mamy tak mocnej ligi , żeby nie powalczyć o Mistrzostwo i tu dodałbym - nawet z obecną kadrą . Co nie idzie z tym to , że jesteśmy jakimś mega potentatem nawet na tym słabym polskim podwórku . To chyba nie nastraja zbytnio pozytywnie patrząc na poziom Legii i ile nam brakuje do zespołu , który jeszcze nie tak dawno grał jak równy z równym w LM a dziś czy faktycznie zrobiliśmy krok do przodu , czy dziś obecna kadra również powalczyłaby z Realem jak równy z równym ?

odpowiedz
Mendoza - 12.09.2019 / 18:23, *.235.147

@Idziemy raczej do tyłu z poziomem zamiast do przodu .:
Jaki rowny z rownym z realem? To byla przepasc to co widzialem a bramki L padly na farcie.

odpowiedz
Vuko won! - 12.09.2019 / 18:41, *.t-mobile.pl

@Mendoza: ale padły.. teraz na farcie 3:2 z łks :D

odpowiedz
Mirek alkoholik - 12.09.2019 / 13:35, *.play-internet.pl

Kocie to wbijaj w piątek na żyletę jak najwcześniej bo ja też będę jakieś trzy godziny przed meczem.Kum kum

odpowiedz
L - 12.09.2019 / 14:04, *.play-internet.pl

@Mirek alkoholik: chłopie nie pij tyle - gramy na wyjeździe. Chyba ze robisz transmisje meczu na Żylecie jutro na rzutniku czy coś to wbije ;)

odpowiedz