fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Rocha miał pecha

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Sytuacji stuprocentowych nie było, głównie widzieliśmy strzały z dystansu i „obcierki”. Było sporo biegania, ale zabrakło jakości. Graliśmy w dziesięciu, a sam Białystok również jest ciężkim terenem. Trudno się tutaj gra, a już szczególnie w osłabieniu. Druga połowa wyglądała dobrze. Momentami mieliśmy przewagę, sporo rozgrywaliśmy przez środek. Byłoby lepiej, gdybyśmy to wykorzystali, ale brakowało strzałów - powiedział po meczu Igor Lewczuk.

- Czasami jest tak, że napastnik może zrobić kilka fajnych ruchów, a ani razu nie dostać piłki. Być może z jednej i drugiej strony zabrakło dzisiaj rozegrania. Koniec końców jesteśmy zadowoleni. Graliśmy w piątek trzynastego i może dlatego Luis Rocha miał trochę pecha. Sytuacja, w której po raz pierwszy dostał żółtą kartkę, wydawała się podejrzana. Pomiędzy jego nogą, a przeciwnika było z pół metra różnicy.

- Patrząc na to, że graliśmy w osłabieniu sam remis nie jest złym wynikiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
BieLecki - 16.09.2019 / 08:36, *.tpnet.pl

Igor nie ma co usprawiedliwiać Rochy... Jak się ma zółtą kartkę to sie nie robi takiego bezmyślnego wslizgu...Jak dla mnie Rocha to najslabszy zawodnik w obronie

odpowiedz
Yorick - 15.09.2019 / 03:05, *.orange.pl

Czyt. "Rosza miał pesza" :).
Tak serio to mądry gość, mądre rzeczy mówi. Dobra obrona nie wynika z gry tylko obrońców. Brak sytuacji w ataku to nie wina samego napastnika. No i to o kartce Rochy.

odpowiedz
bronek49 - 14.09.2019 / 18:44, *.chello.pl

zgodze się z Lewczukiem kartka dla niego jak pierwsza dla Rochy to pomyłka Marciniaka dlatego pomógł jagielloni w uzyskaniu remisu tym bardziej że w drugiej polowia śledzie ostro faulowali i bez kartek

odpowiedz
Pacho - 14.09.2019 / 08:41, *.55.119

Ty też dostałeś podejrzana żółta. Przyzwyczaj się. Grasz w Legii w polskiej lidze, sędziują zakompleksieni polscy sędziowie, którzy są oceniani przez polskich skorumpowanych i zakompleksionych eks sędziów. Lepiej nie będzie. Trzeba poprostu miażdżyć przeciwnika i nie dawać sędzia możliwości wypaczania wyników.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.