Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą ocenę za piątkowy mecz z Białymstoku przyznaliście Pawłowi Stolarskiemu. Występ prawego obrońcy oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali Jędrzejczyk, Luquinhas, Cafu i Lewczuk. Najniższa ocena trafiła do Luisa Rochy - 2,1.

W sumie oceniało 773 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Stolarski 4,2
Jędrzejczyk 4,1
Luquinhas 4,1
Cafu 4,1
Lewczuk 4,0
Andre Martins 3,9
Gwilia 3,9
Majecki 3,8
Wieteska 3,4
Kante 3,3
Antolić 3,2
Nagy 2,8
Niezgoda 2,8
Luis Rocha 2,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
tomiacab - 17.09.2019 / 09:57, *.233.76

Jeśli chodzi o Jarka, to zawsze gdy nie strzeli gola, będzie krytykowany, bo On tak gra. Chłopak jest skazany przez snafców na to, że co mecz jest skrajnie oceniany od krytyki, po zachwyty. Czy jeden z drugim snafca zwrócił uwagę na to, że np. z łks grał tak samo? Mi nie przeszkadza jego styl, póki strzela gole. Możecie płakać za kalekoviciem, on się lepiej poruszał po boisku, czy ch.. wie co robił lepiej. Jarkowi należy się szacunek. Nie rozumiem wyższych ocen kante, który może i poruszał się lepiej po boisku, ale jak już dotykał piłki to mu uciekała, zero czucia piłki. W mojej ocenie występ na notę 2. Gość wyglądał, jakby przez cały ten okres bez gry, Nie trenował z piłką przy nodze. Jarek występ na 3 ale szacunek mu się należy.

odpowiedz
Pacho - 17.09.2019 / 16:44, *.55.120

@tomiacab: szanowny kolego, Niezgoda powoduje niezgodę ;). Teraz dałem mu 2 bo dosłownie nie startował do piłek. Kante grał krótko ale się starał dlatego nota wyjsciową. Jarkowi za mecz hattrickiem dałem 4 i też pisałem że to takie 4 na wyrost i inni z drużyny mieli takie 4 blisko 5 ale nie on. Bo chwała mu za 3 gole ale powiedzmy sobie szczerze, że 90% obrońców z naszej tragicznej ligi nie pozwoliła by mu na te strzały. Jak teraz widać nawet biedak ma problem z ustawieniem się lub wyjściem do podania. Nie zmienia to faktu że z każdej wygranej i każdego gola się cieszę i nie ważne kto strzela byle strzelał do właściwej bramki.

odpowiedz
tomiacab - 17.09.2019 / 07:59, *.237.25

Jeśli chodzi o Jarka, to zawsze gdy nie strzeli gola, będzie krytykowany, bo On tak gra. Chłopak jest skazany przez snafców na to, że co mecz jest skrajnie oceniany od krytyki, po zachwyty. Czy jeden z drugim snafca zwrócił uwagę na to, że np. z łks grał tak samo? Mi nie przeszkadza jego styl, póki strzela gole. Możecie płakać za kalekoviciem, on się lepiej poruszał po boisku, czy ch.. wie co robił lepiej. Jarkowi należy się szacunek. Nie rozumiem wyższych ocen kante, który może i poruszał się lepiej po boisku, ale jak już dotykał piłki to mu uciekała, zero czucia piłki. W mojej ocenie występ na notę 2. Gość wyglądał, jakby przez cały ten okres bez gry, Nie trenował z piłką przy nodze. Jarek występ na 3 ale szacunek mu się należy.

odpowiedz
Kibic66 - 17.09.2019 / 07:16, *.centertel.pl

Legjia jest slaba i jescze w pierwszej polowie grali w oslabieniem

odpowiedz
Andre - 16.09.2019 / 21:48, *.net.pl

Jarek Król, Jarek Szmaciarz
Ogarnijcie się znawcy

odpowiedz
Marce(L) - 17.09.2019 / 06:50, *.centertel.pl

@Andre:
Był słaby.... można napisać bez formy chimeryczny słaby, ale ktoś kto gra z (L) na piersi nie będzie śmaciarzem dla Legionisty
.... więc kim ty jesteś naprawdę ???

odpowiedz
Adam - 16.09.2019 / 15:53, *.chello.pl

Mam pytanie co się dzieje z naszymi zawodowymi podobno Panami sędziami-czyżby po kolacjach,lub niestrawnych obiadkach mieli problemy ze-wzrokiem,czy koncentracją,albo brak im odwagi uczciwie sędziować.Coś -jest na rzeczy Panie Przesmycki.

odpowiedz
Pab(L)o - 16.09.2019 / 07:52, *.t-mobile.pl

Nieobiektywni są kibice oceniający Jarka dziś powyzej dwóch. Został kompletnie odcięty oraz zneutralizowany. To taki piłkarz. Czlapie, jest niewidoczny ale jak dostanie dobra piłkę to ja wykorzysta. Niestety nie pracuje na drużynę. Nie walczy. Trochę mówił o tym Vuko jak wygląda JN na treningach. Kto ogląda mecze to dokładnie to widzi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.09.2019 / 19:46, *.inetia.pl

Ocena dla Niezgody wyraźnie pokazuje jak nieobiektywni są kibice Legii, kiedy doczekali się swojego napastnika w podstawowym składzie. Jeśli Sandro łapał za ostatnie spotkania coś koło 2 to Jarek zasłużył na średnią 1,5.

odpowiedz
singspiel - 15.09.2019 / 20:24, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Niezgoda potrafi przyjąć i rozegrać piłkę z kolegami. w tym meczu co najmniej dwa razy zagrał fajne piłki. coś, co dla Sandro jest na razie nieosiągalne

odpowiedz
Yorick - 15.09.2019 / 20:48, *.orange.pl

@Mateusz z Gór:
Dla Sandro ale i dla Kante. Kante owszem przyniósł więcej pożytku, ale przy konstruowaniu akcji piłka mu się od nogi odbija niestety. Nie jest to gracz na Legię, bo zwyczajnie nie ma na taką grę techniki. Ma inne atuty, techniki nie.
Niezgodę trudno za ten mecz ocenić. Nie on wyleciał z boiska, a on pierwszy poniósł konsekwencje. On żyje z podań w ataku pozycyjnym. Jest genialnym piłkarzem, od którego ja bym zaczynał ustawianie składu. Gole to gole, ale ja od początku sezonu czekam na jego współpracę z Gwilią. To jeszcze nie to, ale jeszcze 2-3 mecze i zobaczycie.

odpowiedz
Maciek - 15.09.2019 / 23:35, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Kolego,kibice Legii to swojego napastnika doczekali się w Emiratach Arabskich... Niezgoda był co najwyżej nr 2.Teraz po prostu nie ma komu grać w ataku.

odpowiedz
Pacho - 16.09.2019 / 19:34, *.2.24

@singspiel: chyba meczów nie oglądałeś, albo tyłem stałeś albo nawalony byłeś. Niezgoda i fajne zagrania? On co najwyżej umie akcje wykończyć i to też jak ma dobry dzień i piłka nie odbije się od piszczela. Choć trzeba przyznać że jakiś dar ma i czasami piłka mu zejdzie i trafi. Tym razem dupy do piłki nie startował. Jeśli chodzi o pozycyjny albo zastawienie piłki to jest wszystko do poprawy.

odpowiedz
Pacho - 16.09.2019 / 19:36, *.2.24

@Yorick: genialny piłkarz? Hehehe. To sarkazm?

odpowiedz
Tom - 15.09.2019 / 18:06, *.t-mobile.pl

Widzę że to nawet nie odbiega od mojej opinii po tym meczu czyli słabo..

odpowiedz
bronek49 - 15.09.2019 / 17:56, *.chello.pl

nie wiem czemu Kante wyżej od Niezgody on tez nic nie pokazał jedno tylko dobre wyjście z piłką

odpowiedz
MCHR - 16.09.2019 / 15:22, *.orange.pl

@bronek49: Kante miał ochotę grać w piłkę, ja Jarkowi za ten mecz wystawiłem 2. Z sympatią do Niego, ten mecz był w jego wykonaniu bardzo, bardzo słaby.

odpowiedz
Pacho - 16.09.2019 / 19:40, *.2.24

@MCHR: dokładnie to samo mu dałem i też chyba tylko z sympatii i za ostatnie mecze awansem. Kante dałem 3 jako note wyjsciową. Miał mniej czasu i nawet 30 min nie grał w 11, Niezgoda człapał i grał jakby obrażony albo mocno nie wyspany. Może brak koncentracji?

odpowiedz
tomiacab - 17.09.2019 / 13:26, *.234.180

@Pacho: Jarek grał swoje, gdy strzela gole też tak gra dlatego ja mu dałem wyjściowe 3, a kante może i chciał ale piłka mu się odbijała jak od desek. Dlatego jemu dałem 2.

odpowiedz
Pacho - 17.09.2019 / 16:38, *.55.120

@tomiacab: ale Niezgodzie piłka się nie odbijała bo w ogóle nawet do piłek nie ruszał.

odpowiedz