fot. Mishka / Legionisci.com

Wieteska: Rozumiemy się coraz lepiej

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- W przerwie powiedzieliśmy sobie, że zrobimy wszystko, aby wygrać to spotkanie. Nie udało się strzelić bramki, ale musimy szanować ten wynik, ponieważ graliśmy w osłabieniu. Widać na boisku, że wyglądamy dobrze i lepiej się rozumiemy. Nie jest to jednak jeszcze nasze 100%. Musimy pracować stale nad naszymi mankamentami i starać się je eliminować - mówi Mateusz Wieteska.

- Graliśmy w osłabieniu, nie oddawaliśmy strzałów na bramkę. Szczęście w nieszczęściu, że jestem zawodnikiem, który często wchodzi za piłkarza, który musi zejść z przyczyn wymuszonych. Jestem na to przygotowany. Wiem, że w każdej sytuacji mogę wejść na boisko i pomóc drużynie. Cieszę się, że udało nam się nie stracić bramki.

Dokładnie widziałem sytuację z ostatnich minut. Byłem spokojny, jeszcze przed podjęciem decyzji, że nie będzie rzutu karnego.

Nie lekceważymy żadnego z przeciwników. Wisła Płock przegrała wysoko z Zagłębiem, lecz to nie znaczy, że w środę nie postawi nam trudnych warunków i nie urwie nam punktów. Podejdziemy do tego meczu jak najbardziej serio i jedziemy tam po trzy punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.