Antolić w meczu z Jagiellonią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Zasłużyliśmy na więcej

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie jesteśmy rozczarowani wynikiem, chociaż jesteśmy Legia i zawsze chcemy walczyć o trzy punkty. Kiedy grasz jednak jednego zawodnika mniej musisz być zadowolony z jednego punktu. Wydaję mi się jednak, że tym razem zasłużyliśmy nawet na więcej. Byłem zły, kiedy opuściłem boisko, ponieważ chciałem grać dalej. Nie była to jednak złość kierowana do trenera, bo wiem, że musiał on dokonać zmiany taktycznej - powiedział Domagoj Antolić.

- Trudno teraz mówić, co mogliśmy zrobić lepiej, aby wygrać. Każdy dał z siebie wszystko. Być może w kilku sytuacjach mogliśmy po prostu zachować się lepiej. Dzisiaj zagraliśmy dobrze w obronie. Cała nasza formacja gra dobrze od początku sezonu i mam nadzieję, że będzie tak również w przyszłości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
kulturek - 14.09.2019 / 23:04, *.centertel.pl

@turek: sam jesteś przypadek. ten wątek bez Twojego wpisu też miał więcej klasy. przypadek? ;-) Antolic zagrał przyzwoite spotkanie. Ale to tak jest gdy się wzrokiem wodzi za piłką a nie piłkarzem o którym się potem bzdety wypisuje byleby tylko zaistnieć w necie

odpowiedz
turek - 14.09.2019 / 13:11, *.play-internet.pl

Legia w 10 grała lepiej niż w 11 z Antoliciem, przypadek?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.