Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Jarmolińska 28. na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii Warszawa, zajęła 28. miejsce na Mistrzostwach Europy seniorów, w konkurencji skeet. Legionistka podczas zawodów we włoskim Lonato uzyskała łącznie 111 punktów, o sześć za mało, by wejść do ścisłego finału. Jarmolińska w kolejnych próbach uzyskała następujące wyniki: 21, 24, 23, 22 i 21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.