fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła Płock 1-0 Legia Warszawa

Z Płocka na tarczy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa niespodziewanie przegrała w zaległym spotkaniu 4. kolejki Ekstraklasy z Wisłą Płock. Jedynego gola zdobył w pierwszej połowie Grzegorz Kuświk, który wykorzystał błąd w interwencji Radosława Majeckiego. Legioniści na boisku zaprezentowali się bardzo słabo. Szczególnie nieporadnie wyglądali w ofensywie.

Już kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego legioniści mogli wyjść na prowadzenie. Luis Rocha dośrodkował w pole karne, gdzie obrońcę wyprzedził Luquinhas, ale niestety nie zdołał dobrze opanować piłki i pewnie złapał ją Thomas Dahne. Niebawem było jeszcze bliżej szczęścia. Z prawej strony zacentrował jeden z przyjezdnych, a uderzenie głową Jarosława Niezgody okazało się minimalnie niecelne. Od tamtej pory przez długi okres czasu na murawie nie działo się zbyt wiele. Dopiero w 21. minucie po błędzie bramkarza Wisły okazję miał Domagoj Antolić. Chorwat dostał podanie od Cafu i został w ostatniej chwili zablokowany przez przeciwników.

Następnie ponownie weszliśmy w okres niemrawej gry obydwu zespołów. Na boisku oglądaliśmy sporo walki, a także nieudanych prób ataków. W 40. minucie kibiców Wisły do szału radości doprowadził Grzegorz Kuświk. Wszystko rozpoczęło się od mocnego strzału z rzutu wolnego Dominika Furmana, z którym nie poradził sobie Radosław Majecki. Bramkarz odbił to uderzenie wprost pod nogi Kuświka, który z bliska skierował ją do siatki. Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu legionistów, którzy na boisku nie pokazali zupełnie nic ciekawego.

W 52. minucie Legia oddała pierwszy strzał na bramkę przeciwnika. Dośrodkowanie Arvydasa Novikovasa wprost na głowę Jarosława Niezgody, który uderzył wprost w Thomasa Dahne. Za moment Litwin dostał podanie od Pawła Stolarskiego, lecz celność jego strzału pozostawiała wiele do życzenia. Po godzinie gry w szesnastkę Wisły wpadł Dominik Nagy. Pomocnik oddał płaskie uderzenie, z którym bez kłopotów poradził sobie Dahne. Po kilkunastu minutach drugiej połowy nie można było stwierdzić, że grają oni dużo lepiej niż przed przerwą.

W 68. minucie świetną okazję miał Domagoj Antolić. Pomocnik dostał podanie przed polem karnym, był kompletnie nieatakowany, lecz nie zdołał nawet trafić w światło bramki. Niebawem ładna kontra legionistów. Niezgoda powalony przez Rzeźniczaka, ale jeszcze piłka trafiła do Nagya, który stanął oko w oko z Dahne. Węgier jednak fatalnie przestrzelił, marnując dotychczas najlepszą okazję do zdobycia bramki. Niestety, ale czas mijał, a legioniści nadal nie mieli pomysłu na zaskoczenie obrony przeciwników. Przed kilkoma dniami ta sama defensywa dała sobie w Lubinie wbić pięć goli, a tym razem była zbyt dobra dla graczy Legii...

W doliczonym czasie gry stuprocentową okazję miał jeszcze Novikovas, który z kilku metrów huknął z półwoleja ponad poprzeczką. To byłó podsumowanie gry Legii tego dnia, który była do bólu nieskuteczna i drugi raz z rzędu skończyła spotkanie bez strzelonego gola.

Ekstraklasa
4. kolejka
#WPŁLEG
7419
Płock
18.09.2019
18:00
Wisła Płock
Legia Warszawa
Wisła Płock
1-0
Legia Warszawa
40' Kuświk
(1-0)
30 Thomas Dahne
20 Cezary Stefańczyk
25 Jakub Rzeźniczak
18 Alan Uryga
2 Damian Michalski
6 Damian Rasak
8 Dominik Furman
44 Suad Sahiti 76'
9 Mateusz Szwoch 81'
24 Cabezali 86'
11 Grzegorz Kuświk
22 Jakub Wrąbel
3 Michał Marcjanik
5 Bartłomiej Sielewski
7 Piotr Tomasik 86'
10 Giorgi Merebaszwili 76'
16 Oskar Zawada
23 Jarosław Fojut
28 Maciej Ambrosiewicz 81'
88 Olaf Nowak
Radosław Majecki 1
Paweł Stolarski 41
Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
Luis Rocha 16
46' Luquinhas 82
71' Domagoj Antolić 7
Andre Martins 24
46' Cafu 26
Walerian Gwilia 8
Jarosław Niezgoda 11
Radosław Cierzniak 33
Mateusz Wieteska 4
Michał Karbownik 14
46' Arvydas Novikovas 18
71' Jose Kante 20
46' Dominik Nagy 21
Ivan Obradović 37
Maciej Rosołek 39
Mateusz Praszelik 77
Trener: Radosław Sobolewski
Asystent trenera: Mariusz Kondak, Sławomir Nazaruk
Kierownik drużyny: Piotr Soczewka
Masażyści: Paweł Nowacki, Marcin Kowalski
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Bartłomiej Lekki
Techniczny: Paweł Malec
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (260)

+dodaj komentarz
jar - 21.09.2019 / 12:29, *.tpnet.pl

Jesień przyszła,niedługo znowu liście spadną...

odpowiedz
Zlb 82 - 21.09.2019 / 00:24, *.t-mobile.pl

A ty co PAJACU sobą prezentujesz???

odpowiedz
gutek - 20.09.2019 / 12:46, *.chello.pl

ja mógłbym być trenerem Legii tylko kupcie Bayern Monachium

odpowiedz
MP(L)87 - 20.09.2019 / 10:30, *.forcepoint.net

Jeszcze dodam jedna rzecz. Zauwazcie ze DM wcale nie wypowiada sie publicznie... zero kontaktu z kibicami zero jakis wyjasnien. On wie ze zostal przeswietlony przez wiekszosc z nas. Korposzczur!!

odpowiedz
rozbawiony - 20.09.2019 / 11:06, *.chello.pl

@MP(L)87: człowieku,przecież to "prześwietlenie" to jakiś idiotyzm! DM ma głęboko w poważaniu takich jak ty i tobie podobni!Bo co sobą przedstawiasz?

odpowiedz
MP(L)87 tez rozbawiony - 20.09.2019 / 13:12, *.virginm.net

@rozbawiony: Chciales kogos obrazic? Napisalem tylko ze dlatego sie nie wypowiad bo zdaje sobie sprawe ze kibice wiedza kim on jest i nie lykna kolejnych bajek. Klub tworza kibice czyli jestem tylko jednostka ale jak ma w powazaniu jednostki to ma w powazaniu caly klub. A co przedstawiam soba? Juz Ci odpowiadam: Otoz na pewno zdolnosc do racjonalnego myslenia jak i swobode wypowiedzi oraz pewnosc siebie. Cechy ktore do poki jakas pizda mnie nie obrazato jednak biora gore nad tym czego nauczylo mnie wychowanie ulicy czyli zajebania kogos w kulfon za takie glupie teksty jak twoj. Moze nie zrozumialem twojej wypowiedzi ale to znaczy ze nie umiesz sie jakos konstruktywnie wypowiedziec przez co generujesz agresje haha

odpowiedz
dino - 20.09.2019 / 16:35, *.bt.net

@MP(L)87 tez rozbawiony:
Kolego szkoda nerwow na tego korpo-blazna, oby poszedl stad jak najszybciej pozdrawiam

odpowiedz
Zlb 82 - 21.09.2019 / 00:22, *.t-mobile.pl

@rozbawiony: co sobą chłopak reprezentuje??? KIBICA LEGII!!!!

odpowiedz
MP(L)87 - 21.09.2019 / 15:31, *.virginm.net

@Zlb 82: @dino : Pozdrowienia!

odpowiedz
Legion - 19.09.2019 / 18:49, *.bajtnetbusko.pl

Puszcza Niepolomice wam wpier... spusci juz sie tego nie da ogladac vukovic wyp........ z L ty amatorze kwasnych jablek

odpowiedz
Legion - 19.09.2019 / 18:35, *.bajtnetbusko.pl

DZIADY CZESC 7 vUKOVIC WYpier...papier.tego juz sie ogladac nie da NIECH ZYJE LEGIA NASZA LEGIA !!!

odpowiedz
mks 1948 - 19.09.2019 / 17:42, *.plus.pl

to wszystko przez PIS ze u wladzy

odpowiedz
Jimmy L - 21.09.2019 / 13:25, *.t-ipconnect.de

@mks 1948: Nie swiruj,,,,,,

odpowiedz
MatWij - 19.09.2019 / 17:30, *.orange.pl

Wybitny występ Novikovasa, znając naszego "kołcza" zostanie on nowym liderem drużyny po odejściu Kuternovica. Za zdjęcie Cafu kolejne oklaski dla trenera, widzi więcej od innych i zdejmuje najlepszego gracza środka :O

odpowiedz
Ares - 21.09.2019 / 11:57, *.ilabs.pl

@MatWij: Po tym co napisałeś, pokazałeś, że nie warto brać pod uwagę twoich wypowiedzi.

odpowiedz
Zły krasnolud - 19.09.2019 / 17:07, *.233.62

Skąd biorą się te bęcwały piszące o tym, że pudel wykłada kasę na Legię?

odpowiedz
Skonfundowany - 19.09.2019 / 16:00, *.pktele.pl

Ja już naprawdę nie wie czy dla nas liczy się tylko mistrzostwo czy już nie. A redakcja usuwając mój komentarz nie pomaga mi w rozterkach :(

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 16:45, *.108.201

@Skonfundowany:
Liczy się zysk pudla a nie mistrzostwo. A ze jest chytry to nie ma ani zysku ani mistrzostwa. Jakby to ktos powiedzial "Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana". Ale to nie na pudlowa glowe.

odpowiedz
skonfundowany - 19.09.2019 / 18:57, *.pktele.pl

@dino: ale ja nie pytam o pudla. To trybuny mówią mi, co mam myśleć :(

odpowiedz
Kaczor - 19.09.2019 / 15:09, *.rcncustomer.com

Panowie i Panie,

dac szanse gry malolatom z okolicy, szukac mlodych z naszych rewirow...

odpowiedz
Władeczek - 19.09.2019 / 14:11, *.netfala.pl

Wykindalać wszystkie z Legii faken! Nawet na moim TV LG OLED 96 cali przy kominku ze zmrożoną maciorą w pucharku nie dało się tego oglądać. Faken ja już nie mogę na to patrzeć, nie wiem czy będę oglądał mecz w niedzielę bo nerwów szkoda.

odpowiedz
Won serbski dresiarzu - 19.09.2019 / 14:05, *.t-mobile.pl

Przegrać z Wisłą to nie wstyd..



ups..to nie ta Wisła

odpowiedz
laik - 19.09.2019 / 14:03, *.inetia.pl

przeciez te gwiazdy co przyszly do legii mieli byc lepsi od tych drewniakow co sie ich pozbyto a tu dupa do to nie drewno tylko prochnica gdzie sa ujadacze co sie tak zachwycali ucichli zostalo tylko boki zrywac z tej padaki co graja jaki prezes trenerzyna gwiazdy ktore kupili mistrzowie prochnicy takie i wyniki a tam szkoda strzepic ryja dobrze tym hejterom ktorzy pluli na tych co sie ich pozbyto teraz siedza cicho z crakowia w dupe z lechia tez i moze wy la tego kiepa trenerzyne

odpowiedz
(L)ukas - 19.09.2019 / 13:28, *.as13285.net

Trudno wyczuć co jest przyczyną tego marazmu, ale uważam, że problem zniknął by gdy p. Mioduski by dał sobie spokój z tym biznesem

odpowiedz
Jerry - 19.09.2019 / 12:29, *.netfala.pl

Nie dla Wszołka !!! 219 występów i tylko 19 bramek !!! Po co nam taki skrzydłowy?? Mamy już lamusa Nagi'ego który jak na skrzydłowego też nie ma liczb.

odpowiedz
Adam - 19.09.2019 / 14:13, *.play-internet.pl

@Jerry: Nie szczekaj. Jeżeli już musisz się obsrywać to leć pod artykuł na ten temat zamiast siać swoję głupotę pod aktualnie najgorętszym tekstem.

odpowiedz
Synciu. Ja nie tylko szczekać ale i ugryść potrafię więc odzywaj sie z szacunkiem bo do swojej starej nie piszesz. - 19.09.2019 / 17:01, *.netfala.pl

@Adam:

odpowiedz
Wojtas - 19.09.2019 / 12:01, *.play-internet.pl

Godzina 12 a tego anty trenerka jeszcze nie zwolnili ?

odpowiedz
m4 - 19.09.2019 / 11:40, *.51.162

Dobra teraz na powaznie!

Majecki wyplul jak Malario... to jest jakas klatwa tego drugiego ??? czy jak?? nagle wypluwac zaczal...??? moze czas pogonic tenerow bramkarzy bo sie zatrzymali mentalnie w 1970 roku

odpowiedz
Zgred - 20.09.2019 / 10:04, *.elartnet.pl

@m4: Chyba nie kibicowałeś w tamtych czasach. Wtedy byliśmy potęgą.

odpowiedz
aaaa - 19.09.2019 / 11:30, *.orange.pl

Vuko jest mistrzem mistrzów , ciekawe kiedy sam wpadnie na pomysł odejścia , jak na razie wszystko przegrywa - meczem z Rangersami już mnie on nie przekona

odpowiedz
Perkoz - 19.09.2019 / 11:27, *.play-internet.pl

może pudel, tą porażką, zarobił u buka na miesięczne pensje dla tych kopaczy?

odpowiedz
Wodzirej - 19.09.2019 / 11:24, *.lsas.aero

Jak w Warszawie stawiam klocka to go zjedzą Kulsony z Płocka..

odpowiedz
kumaty inaczej - 19.09.2019 / 11:04, *.51.162

Sluchajta bracia !! Niedlugo bedzie z nami WszyOlek to prawdziwy kocur ! kiedy gral w Polonii ale kij z tego... on bedzie mial DNA Legii takze bracia wszyscy na Lechie i wiadomo do puchy hajs bo oprawa sama sie nie zrobi hehe..

odpowiedz
Hg - 19.09.2019 / 15:12, *.chello.pl

@kumaty inaczej: morda krótko lamusie

odpowiedz
Biedak - 19.09.2019 / 17:18, *.play-internet.pl

@kumaty inaczej: koleżko do puchy ja już nigdy nie dam. Kasa nie jest rozliczana i może idzie na inne cele niż oprawy.

odpowiedz
jarekk - 19.09.2019 / 10:50, *.metrointernet.pl

Aja twierdzę że ta porażka to takie celowe zagranie żeby uśpić Puszczę Niepołomice a potem niespodziewanie z nią zremisować.

odpowiedz
Pinokio - 19.09.2019 / 12:18, *.t-mobile.pl

@jarekk: haha..i przegrać w karnych :D

odpowiedz
antek - 19.09.2019 / 10:28, *.chello.pl

MAJECKI

odpowiedz
WSTYD - 19.09.2019 / 10:21, *.centertel.pl

Gvilia , Antolić i Novikovas do rezerw + kary finansowe !

odpowiedz
Felek - 19.09.2019 / 10:07, *.netfala.pl

Po co kompromitować się w Europie jak można też kompromitować się w Polsce. Dno!

odpowiedz
L fan - 19.09.2019 / 09:39, *.95.132

Jesteśmy świadkami "Miodowych Lat" tylko proszę nie mylić terminów. Wszystko idzie w złą stronę zarówno od strony sportowej jak i organizacyjnej. Miejmy nadzieję że ten okres jest przejściowy i szybko się zakończy podobnie jak z ITI. Pozdrawiam Legionistów z L w sercu

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2019 / 10:27, *.mm.pl

@L fan: Nie jestem aż takim optymistą. Właściciel nie uczy się na błędach, ba - ciągle brnie dalej w bagno. Skończy się to wówczas, gdy z klubu nie będzie już kogo wytransferować. A do klubu byle jakiego nigdy nie przyjdą duże pieniądze (czytaj rozsądny właściciel).

odpowiedz
L fan - 19.09.2019 / 15:17, *.95.132

@Wolfik:
Coś czuje że skończy się jak z ITI - pustymi trybunami

odpowiedz
@ J - 19.09.2019 / 09:22, *.plus.pl

Jak będziesz właścicielem Legii i wykładał co roku 8 cyfrową kwotę na jej utrzymanie to wtedy będziesz mógł sobie wybierać pracowników. Szczujesz i judzisz facet na innych a Legia dzięki Bogu nie jest i oby nigdy nie była tylko jednych jedynie sprawiedliwych. A jak chcesz klubik tylko dla takich jak ty to sobie razem z nimi załóż i utrzymaj. Droga wolna.

odpowiedz
Pit - 19.09.2019 / 09:41, *.27.226

@@ J: co ty pierniczyć gościu. To jest klub sportowy i należy do wszystkich " Legia to My" jak ktoś nie potrafi prowadzić klubu niech wypiernicza ze swoimi zabawkami....

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:19, *.play-internet.pl

@@ J: Panie Darku, ten nick jest juz spalony, prosze stworzyc nowy, innego trolla..

odpowiedz
MP(L)87 - 19.09.2019 / 10:23, *.forcepoint.net

@@ J: Skad Ty sie urwales nie pytam. Nie masz pojecia jak dziala pilka klubowa skoro jestes przekonany ze Mioduski cos doklada do tego klubu. Hajsu ma jak lodu dzieki kibicom, z dnia meczowego czy praw telewizyjnych. A jak mu brakuje to wyprzedaje zawodnikow zarabiajac przy tym a Ty taki glupiu i wierzysz ze oni dokladaja do klubow. Usmiac sie mozna z takich jak Ty kolego. Jakby DM dokladal to by nam kupil pilkarzy za 2mln czy 3 to wtedy sie zgodze ze on ma pasje i mu zalezy. Ale tak nie jest a dzieki takim slepcom jak Ty co lykaja te farmazony on sie stad nie ruszy. I nie mam zamiaru Cie obrazic ani nikogo. Ale zrozum ze DM po to pozbyl sie Lesnodoskiego bo on chce kosic hajs na klubie a nie do niego dokladac badz oby tylko bylo na styk. Cená tego jest wlasnie poziom sportowy a raczej jego brak. Nas kibicow nie obchadza dochody wlasciciela tylko osiagniecia a w przypadku Mioduskiego jest calkiem odwrotnie. PRZEJRZYJCIE NA OCZY! Legia to jego zyciowy projekt bo sobie zaoplanowal ile z klubu wyciagnie w ciagu ilus tam lat robiac z niego wlasnie taki supermarkiet na pilkarzy i nie baczac na kibicow. Czekam nie cierpliwie kiedy to sie skonczy i ktos go pogoni albo zaplaci mu za ten klub i go przejmie a zarazem bedzie mial mentalnosc Boguslawa Lesnodorskiego zeby stworzyc LEgie ktora beddzie zamiatac ta lige i grala w europie nie patrzacx na to ile samemu jemu skapnie do kieszeni! Tak wlasnie powinien wygladac powazny klub pilkarski!! Czyli C.W.K.S LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Do naiwnego - 19.09.2019 / 11:32, *.25.51

@MP(L)87: bo Legia za lesnego zamiatala lige hahahah I jeszcze lesny nie patrzyl Ile my skapnie, ale z walizka pieniedzy wyjechal z klubu hahahah

odpowiedz
MP(L)87 - 19.09.2019 / 12:00, *.forcepoint.net

@Do naiwnego: No jak pamietam to za jego czasow Legia non stop grala w europie i lige wygrywala non stop :) Co pamiec Cie zawodzi?? Zostal splacony to wyjechal z walizka hajsu proste. A co mial swoje udzialy lokowanemu oddac za friko? Ty bys tak zrobil? Lesnodorski mial smykalke do pilki oraz zylke ryzykanta i dlatego kibice byli zadowoleni a pilkarze chcieli zapiuerdalac bo wiedzieli ze tym zasluza na nagrody. Nie gloryfikuje go ale zamielbym Mioduskiego na Lesnego z miejsca i z usmiechem... jak kazdy kumaty kibic zreszta. Zarabiac to zarabiac a doic klub to co innego kumasz?

odpowiedz
Ja - 19.09.2019 / 13:14, *.play-internet.pl

@MP(L)87: zawsze się zastanawiam, jak ludzie mogą pisać takie głupoty, jak ty. Twój Bożek Leśnodorski zamiótł ligę raz, w 2014 roku. Potem przez swoją pazerność przegrał mistrzostwo, a następne tytuły były zasłużone, ale i bardzo wymęczone. A jak przyszła Liga Mistrzów to wraz ze swoim przyjacielem Wandzlem zostali wykupieni przez Miodka za hajs z Ligi Mistrzów i sprzedaży trzech filarów tego zespołu i tyle ich ktokolwiek widział. Oni wszyscy są siebie warci. Supermarket z piłkarzami? A co pisali tacy jak Ty jak była akcja z transferem Michała Żyro? Poszukaj na LL starych artykułów, poczytaj komentarze to się dowiesz. I oświecę Cię jeszcze na sam koniec (choć uważasz się za nieprawdopodobnie oświeconego): jak chcesz milionowych transferów i gry w pucharach rokrocznie, to wyjedź do innego kraju albo zorganizuj do Legii szejka z kiermaną pełną petrodolarów. Bo z PL "byznesmanami" o szemranych powiązaniach z Kulczykiem nie zmieni się nic.

odpowiedz
MP(L)87 - 19.09.2019 / 14:29, *.forcepoint.net

@Ja: To moze ja Ciebie oswiece jak czytac nie umiesz. Nie mowie ze Lesny byl bogiem pilkarskiego biznesu ale po prostu lepiej klub dzialal jak on za to odpowiadal i tylko tyle. Miodek to rasowy zlodziej marzen i nic kibicom nie daje w zamian. Lesny chociaz mial pilkarzy na ktorych sie chcialo patrzec. A ze wszystkiego sie pozbyli przy wykupieniu Legii to chyba normalne. Majatku swojego nie zostawia jakiemus loczkowi tylko zawijaja co ich plus czysty biznesowy zarobek ktory sie im nalezal z tytulu podniesionej wartosci klubu. Nie podjezdzaj z jakimis podprutkami i zaczepkami. Prawda jest powyzej elo! No i oczywiscie tez bym wolal szejka co wpompuje hajsy w klub niz pseudo polskich dorobkiewiczow co tylko patrza jak sie nachapac a w reszte wbic hooy i tyle. Nawet kosztem calego klubu i jego istnienia... przykladow daleko nie trzeba szukac przeciez

odpowiedz
Sebo(L) - 19.09.2019 / 09:01, *.vectranet.pl

Kiedy wydaje się,że wszystko idzie w dobrym kierunku przychodzą właśnie w wykonaniu Legii takie mecze. To już jest chyba tradycja,że "Wojskowi" po jakiejś przerwie na reprezentację przegrywają mecz ze słabeuszem,z drużyną która powinna liczyć na jak najniższy wymiar kary.Niestety zawsze bywa odwrotnie i to Legia gubi punkty,które później w walce o MP są bezcenne.Właśnie takim meczami komplikujemy sobie sytuację w drodze po MP.W zasadzie jest tak co sezon.Przegrywamy w zasadzie wygrane mecze.Niby drużyna już okrzepła,widać postępy w grze tymczasem drugi mecz z rzędu gramy bez gola i zdobywamy raptem 1 punkt z 6 możliwych... Co w tej drużynie jest nie tak,że co sezon sytuacja się powtarza? To ma być ten ligowy "Dominator",którego nam obiecywano?!

odpowiedz
loko - 19.09.2019 / 08:00, *.vectranet.pl

liquinias do rezerw

odpowiedz
zenuś - 19.09.2019 / 07:58, *.com.pl

apatia

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 19.09.2019 / 07:46, *.centertel.pl

Chętnie wyrzucacie z klubu Pana Mioduskiego.
Czy macie już kogoś na jego miejsce?

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 08:20, *.vectranet.pl

@Krzysiek z Warszawy:
Pan to byl za szlachty ubral się w kontusz pojadl popil to lokowate straszydlo bardziej mi psa przypomina takiego kundla bo juz nawet nie pudla

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:23, *.play-internet.pl

@Krzysiek z Warszawy: Jest wielu chetnych. Legia to marka, jeszcze tak jest. Ale za kolejnych 5 lat takich rzadow znajdziemy sie w miejscu, z ktorego nie bedzie wyjscia. Przepraszam - bedzie jedno, droga np. Widzewa...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:24, *.play-internet.pl

@dino: Prosze nie obrazac pieskow. To bardzo inteligentne stworzenia...

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 19.09.2019 / 12:48, *.centertel.pl

@Lesny Dziadek:
Legia to marka.
Wystawisz ją na allegro by znależć nowego właściciela?

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 15:11, *.108.201

@Krzysiek z Warszawy:
Ty wiesz co znaczy marka czy jestes bezmyslnym lemingiem z agencji HR przez miodka?

odpowiedz
Ares - 21.09.2019 / 12:08, *.ilabs.pl

@dino: Czytając Wasze wypowiedzi można łatwo określić jakimi ludzmi jesteście, a co za tym idzie - nie powinniście udzielać się publicznie, bo jedynie dajecie zły przykład i dzięki temu świat jest jaki jest :(

odpowiedz
MP(L)87 - 19.09.2019 / 07:26, *.forcepoint.net

Szkoda komentowac w ogole. Coraz gorzej... zero stylu. A hooy z taka potega i legijnym DNA zero przyslowiowej krwi na boisku! Zero zaangazowania. Vuko! Co? Idz stad! Mioduski! Co? Idz stad!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2019 / 07:10, *.chello.pl

Podążamy drogą wytyczoną przez pyry. Najpierw przegrywamy frajerski MP, wypadamy jak dupki z PP, z dalszych miejsc łapiemy się do rozgrywek europejskich, zaraz i to się skończy. Potem pozostaną emocje w walce o "grupę mistrzowską". Miodzio przyszłość...

odpowiedz
Pyra - 19.09.2019 / 11:32, *.mil.pl

@Po(L)ubiony: Widzisz i tu masz rację. My przekonujemy się od kilku lat, że nikt nie dołoży do klubu z własnej kieszeni, tylko stara się jak najwięcej wyciągnąć. Jaki w Poznaniu mamy tego efekt? Walka o miejsca 6-8 w tym roku. Do Was też to powoli wkracza, z tym, że Miodek jeszcze coś kupuje (np. Novikovas) a u nas bazuje się na pseudo akademii. Trudne czasy przed nami, bo raczej nie można liczyć w Polsce na jakiegoś Abramowicza- prędzej na osoby pokroju tych z Wisły, co niby mieli kasę wyłożyć...Dwa najbliższe lata pokażą w jakim kierunku zmierza Ekstraklasa.

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2019 / 21:07, *.mm.pl

@Pyra: Za dwa lata za awans do niewiele znaczącej LE2 będziemy wznosić modły dziękczynne. O ile po drodze nie wyrzuci nas z nich drużyna z Islandii czy Wysp Owczych. Jedyne polskie zespoły mające jako taki współczynnik klubowy czyli Legia (i jeszcze Lech) właśnie je tracą. Odrobić to będzie niezmiernie ciężko, bo w zagranicznego oligarche chcącego wpompować do naszej ligi jakieś konkretne pieniądze nie ma co marzyć.

odpowiedz
Kasztelan - 19.09.2019 / 06:45, *.inetia.pl

Akcja - pusty stadion - Tylko to uratuje nasz klub !
Ale jestem pewien na 100 procent że na meczu z Lechią będziecie Wy...doprowadzając ten klub do upadku coraz niżej.

odpowiedz
Ja - 19.09.2019 / 06:35, *.amazonaws.com

Kto to wymyślił, że po blamażu wraca się na tarczy przecież to się odnosi do spartańskich wojowników, którzy woleli zginąć w walce niż uciec. Wstydliwy powrót to wrócić bez tarczy.

odpowiedz
Dokładnie - 19.09.2019 / 07:33, *.centertel.pl

@Ja: popieram

odpowiedz
sebol - 19.09.2019 / 06:35, *.gov.pl

Prawdziwy lider ta nasza Legia.Brawo kopacze,brawo Vuko,brawo pudel.

odpowiedz
Andrzejson - 19.09.2019 / 06:25, *.tpnet.pl

Zero pomysłu na grę, totalne dziadostwo

odpowiedz
kibic z sanoka - 19.09.2019 / 05:57, *.sanok.biz

załatwił najlepszego Carlitosa teraz będzie to samo z Cafu. Serb nie umie słuchać a o normalnej wymianie poglądów zapomnij. Liczę się tylko JA i tycj paru moich z południa. W tym wydaniu nigdy nie będzie dobrym trenerem a zamordyzmem spowodował niesnaski i podział w drużynie co gołym okiem widać.

odpowiedz
Ale Jaja , Jaja Jak Berety - 19.09.2019 / 00:00, *.t-mobile.pl

Co tu napisać po takim meczu ?
Można stwierdzić że Vuković i wszyscy gracze Legii , zagrali przeciw zarządowi i właścicielowi p. Mioduskim . Planowanemu podpisaniu kontraktu z Wszołkiem , nie chcą go w zespole (drużynie)
Albo po przyjacielsku Legia (Vuković) dała szansę Wiśle (Sobolewski) na odbudowę po klęsce z Zagłębiem . Inaczej tego nazwać nie można.
P S . Jest jeszcze jedna obcjia - Ustawka przez Zakłady Bukmacherskie

odpowiedz
Mdread - 19.09.2019 / 11:27, *.virginm.net

@Ale Jaja , Jaja Jak Berety : beret jest dyrem w plocku tak ze moze byc cos na rzeczy

odpowiedz
Ale Jaja , Jaja Jak Berety - 19.09.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@Mdread: No właśnie zapomniałem o M.J . zwanym beretem . I nie mogłem sobie przypomnieć co jeszcze łączy Legię z Wisłą P. Dzięki za przypomnienie

odpowiedz
zdegustowany - 18.09.2019 / 22:55, *.t-mobile.pl

W każdym klubie są zawodnicy,którzy są związani emocjonalnie z danym klubem.W obecnej Legii takich nie ma - zawodnicy są związani z klubem wyłącznie kasą! Czy do tego chciał doprowadzić Vuko ,wyrzucając z Legii ostatnich " legionistow " i nie chcąc przyjścia Furmana?

odpowiedz
Vuko papa - 18.09.2019 / 23:12, *.vectranet.pl

@zdegustowany: trenerzyna bał się, że go zwolnią, dlatego pozbył się tych, którzy mają charakter.

odpowiedz
L fan - 18.09.2019 / 23:55, *.com.pl

@zdegustowany:
Do tego doprowadził Mioduski

odpowiedz
Pinek won - 19.09.2019 / 01:26, *.vectranet.pl

@zdegustowany:pozbył się zawodników z charakterem w obawie, że go zwolnią. Jako asystent Jacka Magiery działał w szatni na jego niekorzyść podważając autorytet i buntując piłkarzy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.09.2019 / 08:35, *.play-internet.pl

@zdegustowany: Naprawdę myślisz,że to Vukovič decyduje,kto ma zostać,a kogo sprzedać/kupić?.O ile masz może i rację,że pozbyto się piłkarzy z L w serduchu,to napewno nie zrobił tego trener z obawy przed zwolnieniem go przez nich właśnie,tylko Mioduski,który zarządza korporacją i nie na rękę mu są ludzie,którym zależy choć trochę na dobru firmy,kiedy on sam działa na jej szkodę.

odpowiedz
keny - 19.09.2019 / 09:59, *.230.191

@FOREVER LEGIA: Oczywiście że Vuko ma tu ..uj do gadania, robi wszystko co mu góra karze. Najgorsze że wszystko spadnie i tak na niego. Od trzech lat jest coraz gorzej i nie zanosi się by było lepiej, wręcz jestem przekonany że będzie dramatycznie. Z drużyny która niedawno co roku grywała w europie zostało zlepek piłkarzy którzy nawet nie czuja w jakim klubie się znajdują. My już tak obniżyliśmy oczekiwania że już emocjonujemy się za ile sprzedamy naszego piłkarza by zasypać dziurę budżetową. Coraz bardziej przypomina mi to sytuacje Amiki.
Marzy mi sie by prezes zrezygnował i sprzedał Legie. Ewentualnie zatrudnił prezesa z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
Kieł - 19.09.2019 / 11:20, *.tpnet.pl

@Pinek won: Żeby podważać autorytet, to ten autorytet najpierw ten ktoś musi mieć. Pan od wuefu, fikołków i tabelek autorytetu nie miał. Bo i mieć nie mógł.

odpowiedz
do @keny - 19.09.2019 / 11:40, *.chello.pl

@keny: góra mu nie "karze" ,najwyżej mu "każe".Osłabiasz argumenty bo po takim wstępie odechciewa się czytać dalej.

odpowiedz
zdegustowany - 19.09.2019 / 11:56, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Czy naprawdę myślisz,że właściciel świadomie działa na szkodę klubu? Musiałby bardzo nielubić Legii oraz własnych pieniędzy!
Moim zdaniem pan Mioduski popełnia częsty w biznesie błąd - jest przekonany o własnych racjach i dobiera sobie doradców,którym nadmiernie ufa a oni nie mają pojęcia o piłce!
Co do Vuko - facet się uczy zawodu na Legii,niestety.Jemu się wydaje,że jest świetnym fachowcem ale dopiero kiedy zrozumie,że tak nie jest,wtedy zacznie być trenerem! Tylko,że efekt będzie już nie w Legii!
Może doczekamy dobrego trenera,zanim wszystko się rozwali......

odpowiedz
& - 19.09.2019 / 12:29, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: W prawdziwej korporacji , w której prezes by działał na szkodę filmy , już dawno byłby zwolniony (Nawet jak jest jej właścicielem ) i oskarżony za działalność na szkodę filmy (Sabotaż)
Pozbyto się piłkarzy żekomo z L w sercu , tylko ci że komi piłkarze ; 04.06 2017 . roku na fecie po MP obiecali byłemu już wtedy prezesowi Leśniodulskiemu , że co najmniej przez 3 (trzy) sezony Legia nie będzie grać w europejskich pucharach (Faza grupowa) . Już prawie wszystkich tych grajków nie ma , ale obietnica została i jest jeszcze Vuković, Jędrzejów i

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.09.2019 / 22:44, *.play-internet.pl

Cóż-nie każda porażka oznacza przegraną.

odpowiedz
Old_fan - 18.09.2019 / 22:43, *.plus.pl

No dobra, to ja w kółko: Co jeszcze musi przegrać Vuković, żeby zostać zwolniony?! Na serio pytam!

odpowiedz
vuko=Pinokio - 19.09.2019 / 01:10, *.vectranet.pl

@Old_fan: zapytaj prezesa w czym jest dobry

odpowiedz
Tagi - 18.09.2019 / 22:42, *.vectranet.pl

kopali się po czołach człapiąc po płockej łące , przewracając się coraz , potykając o piłkę jak na mocnym kacu. Wstyd , żenada !!!!

odpowiedz
Afro - 19.09.2019 / 06:59, *.chello.pl

@Tagi:
Po czołach się kopiąc na płockiej łące
Biegali wojskowi choć już nie w dziesiątkę
Jednak wciąż potykajac się jak na mocnym kacu
Pokonani zeszli z tego boju placu
Wstyd, żenada!!! Tagi zawołał
Od tylu minut nie strzelić gola!

odpowiedz
Kita - 18.09.2019 / 22:42, *.107.5

Dno.


Początek końca ma długi początek przeplatanymi watkami

Jesteśmy w 2/3 drogi.

odpowiedz
Yorick - 18.09.2019 / 22:39, *.orange.pl

Nie lubię takiego s... żarem. Fakt, słaba pierwsza połowa, druga w normie, o wyniku zadecydowały błedy indywidualne. Czy Legia była w którymkolwiek momencie zagrożona? Nie była. A czy miała swoje szanse - miała dwie setki i tylko karykaturalne błędy Majeckiego, Novikovasa i Nagya zdecydowały, że było 1-0 zamiast 0-2. A umówmy się, że Antolic też miał patelnię. Takie mecze się zdarzają i się zdarzać będą. Owszem, do poprawy jest wiele, np. Rocha czy Kante nie mają umiejętności technicznych wystarczających do gry w Legii. Intensywność gry w pierwszej połowie do poprawy. Indywidualnie większość graczy nie najgorzej, z Niezgodą na czele, który nie jest od tego, żeby mieć 1000 kontaktów na mecz, tylko 1-2 sytuacje i strzelić bramkę. Tutaj taką sytuację miał, wbiegł przed obrońcą na sam-na-sam, dostał faul na czerwoną, czyli zrobił ile powinien.

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 06:39, *.vectranet.pl

@Yorick:
Takie mecze sie zdarzaja - to juz słyszałem w tym roku od Sa Pinto po meczu z ... Wisłą Kraków

odpowiedz
pezet - 19.09.2019 / 08:15, *.com.pl

@Yorick: Stary,Ty chyba inny mecz oglądałeś. Antolic czy Gvilia byli zdecydowanie gorsi od wspomnianych przez Ciebie Rochy czy Kante. Antolic - podanie do tyłu przez pół boiska nie do opanowania - piłka na aut. Strzał z 15 metrów nieatakowany - nie trafia w bramkę.

Problemem jest trener, który reagując na gola zdejmuje z boiska najlepszego zawodnika pierwszej połowy - Cafu, i jedynego obok Niezgody ofensywnego gracza na boisku Luqi.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.09.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

@Yorick: ,,Takie mecze zdarzaly sie i beda zdarzac,, W pelni sie zgadzam, z jedna adnotacja - takie mecze za chwile beda codziennoscia, a tacy jak Ty, beda sie z tego cieszyc i tlumaczyc te porazki na wszystkie mozliwe sposoby. Skoro lubisz szczerzyc kly, jak konski zad do bata, nie namawiaj do tego innych.

odpowiedz
Hugon - 18.09.2019 / 22:33, *.vectranet.pl

Dawno pisałem że z Majeckiego nie będzie pożytku marny przyspawany do lini ,brak gry nogami,złe wykopy.Jest Muzyk dać mu szansę.Chyba że musi grać jak Kulenović.

odpowiedz
Gienek - 18.09.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

Dziadostwo coraz większe w naszej Legii... Zamiast dzisiaj wygrać spokojnie to taki dramat. Nie chce się na to patrzeć.

odpowiedz
Zlb82 - 18.09.2019 / 22:30, *.t-mobile.pl

Carlos, Kuchy, Hlousek plus trener. Jak bardzo Nam dziś brak!!! Brawo Prezesie!!!!

odpowiedz
Kj - 18.09.2019 / 22:19, *.centertel.pl

W końcu wróciła Legia jaką znamy i kochamy. Mocno Legia! Dla nas liczy się tylko MISTRZOSTWO !

odpowiedz
Kieł - 18.09.2019 / 22:06, *.t-mobile.pl

Legia gra chyba najgorzej w ofensywie z całej ligi. To jest patologia. W poniedziałek Vuko powinien pożegnać się z posadą.

odpowiedz
w-wa - 18.09.2019 / 22:06, *.chello.pl

kogo-co tu oceniać?

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 18.09.2019 / 22:04, *.chello.pl

Prawdę powiedziawszy nie ma co omawiać tego meczu,bo można tylko kląć...! Chcę tylko zwrócić uwagę na fakt,że Furman -nasz wychowanek - palił się do powrotu do Warszawy ale nasi "fachowcy" woleli Gwilię,który nie za bardzo umie celnie podać....o Luqinhasie nie wspomnę......bo daleko mu do oddanego za darmo Kuchego!

odpowiedz
mrsn - 18.09.2019 / 23:05, *.orange.pl

@kibic Legii od zawsze: Wróci Furman i też nie będzie potrafił prosto podać. Sztab trzeba wymienić cały. Jak zatrudnili Bortnika a tamtego jełopa wyrzucili to z miejsca cała drużyna złapała kondycje.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 19.09.2019 / 00:26, *.jmdi.pl

@kibic Legii od zawsze: mógłbym tylko napisać a nie mówiłem albo zapytać czy nadal widzisz progres ale po co? Bez odbioru.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 19.09.2019 / 07:05, *.jmdi.pl

@kibic Legii od zawsze: i jak tam?

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 19.09.2019 / 12:02, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarcho: Były czasy,kiedy Legia dysponowała najlepszymi trenerami i najlepszymi w kraju piłkarzami ale niczego nie osiągnęła.Trudno,po paru latach tłustych nadeszły widocznie lata chude....
Mimo wszystko mam nadzieję,że ten czas nie będzie stracony i Mioduskiemu uda się stworzyć finansowe fundamenty klubu!Bo jeśli nie to przyszłość Legii nie będzie kolorowa....

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 19.09.2019 / 15:57, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze: od kilku dni ci pisze ze idzie masakra a ty mnie przekonywałes że młody zdolny biznesmen robi to za swoje i na swoje ryzyko więc może. Poza tym że się już prostujemy, że będzie lepiej.. NO NIE. Niestety.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 19.09.2019 / 16:35, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarcho: Bo ja jestem zawsze optymistą! Nawet teraz wierzę,że coś z tej drużyny da się wycisnąć! Moim zdaniem nawet w tym składzie stać ich na MP,gorzej w rozgrywkach międzynarodowych....
Vuko musi zrozumieć,że jego wizje są do d... - jak to pojmie to będzie niezłym trenerem! Bo każdy widzi,że Antolić nie pasuje /chyba,że przy koniecznosci wsparcia obrony/,że Gwilia jakoś nie zawsze umie celnie podać,że miejsce Vesovica to prawe skrzydło itd.itd.itd.Pomijam już sprawę ataku,bo to problem od czasu odejścia Niko i Prijo.Osobiście wprowadziłbym wysoką karę pieniężną za zagranie z połowy boiska do własnego bramkarza.....szlag mnie trafia! a takie zagrania są w Legii coraz częśtsze! Jeszcze do tego te zagrania -ja do ciebie a ty do mnie,jakby grali w dziada....

odpowiedz
Lala - 18.09.2019 / 21:59, *.t-mobile.pl

Legia Warszawa niespodziewanie przegrała w zaległym spotkaniu 4. kolejki - kto to napisał???

odpowiedz
Książę Nocy - 18.09.2019 / 21:58, *.inetia.pl

Kiedy to się ku*wa skończy?!!!

odpowiedz
Precz z tuwpisznazwisko - 18.09.2019 / 21:58, *.orange.pl

Niezgoda gdzie te Twoje gole - specjalnie sprzedali Kulenovica żeby już Cię nie blokował a Ty tak się odwdzięczasz?
Nieładnie!

odpowiedz
Mr T - 18.09.2019 / 21:55, *.mm.pl

Takimi głupimi stratami punktów przegrywa się mistrzostwo ...

odpowiedz
Kiwi - 18.09.2019 / 21:52, *.com.pl

Novikovas weź spi....j

odpowiedz
pjoter - 18.09.2019 / 21:50, *.amazonaws.com

Silencium est aurerum....tyle!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 18.09.2019 / 21:49, *.tpnet.pl

ODWALCIE SIĘ OD PIŁKARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oni w kolejnym meczu robią wszystko żeby zwolnić Vuko.
Tylko im zależy najbardziej.

Kto z Was zrobił w tym kierunku więcej ????

odpowiedz
WuWuA - 18.09.2019 / 21:45, *.144.39

czy tylko ja mam wrazenie, ze oni im to puscili?

odpowiedz
koczi - 18.09.2019 / 21:31, *.cyfrowypolsat.pl

Ten mecz można ocenic w trzech słowach "dno, dno, dno". Jak zawodnik zarabiajacy tyle tysiecy euro bedąc sam na sam z bramkarzem nie moze trafic w światło ponad 7 metrowej bramki. Już nie mowię żeby strzelił gola ale żeby w bramke nie trafic to jest poziom B klasy. W 43 minucie obstawiłem u buka na żywo że Legia nie strzeli gola i nie pomyliłem sie. Ogladajac tą kopanine byłem pewny że nie strzelą. Niestety nie mamy drużyny ani trenera. Znowu bedzie ok 10 porażek w sezonie.

odpowiedz
Sig - 18.09.2019 / 21:23, *.chello.pl

Co się piłkarzom dziwicie? Zamiast obejrzeć ciekawy meczyk Champions Lig muszą tłuc sie tyle kilometrów autokarem do Płocka, grać w taką pogodę z tak kiepska drużyna jak Plock. Chciałoby wam się?

odpowiedz
Wsciek(L) y - 18.09.2019 / 21:22, *.mm.pl

Wyspie.....ać sprzedawczyki

odpowiedz
mietowy - 18.09.2019 / 21:21, *.chello.pl

to jest gorzka prawda niestety Pana Normalnego

odpowiedz
(L)1916(L) - 18.09.2019 / 21:20, *.tpnet.pl

Pinokio,twoje marzenia się spełniają. To jest właśnie drużyna stworzona przez Ciebie

odpowiedz
MF - 18.09.2019 / 21:17, *.plus.pl

Brawo Vuko. Takiego trenera nam trzeba :( Wszyscy kibice wiedzieli, że będzie lipa. A gdzie najlepszy napastnik Legii? Sprzedany do Arabów!

odpowiedz
Maciek - 18.09.2019 / 21:15, *.chello.pl

Miał być lider,a może być za tydzień zmiana trenera,jak nie wygramy Krakowie i Niepołomicach,a jest to bardzo realne.

odpowiedz
Spejson - 18.09.2019 / 21:15, *.centertel.pl

Furman co z ciebie za legionista, frajer jesteś

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 21:36, *.t-ipconnect.de

@Spejson: Przeciez uderzyl w sam srodek.Prosciej i latwiej juz sie nie dalo.Pilka leciala prosto do koszyka.Wystarczylo zlapac.Podziekuj Majeckiemu ze stworzyl 100%okazje dla kuswika.

odpowiedz
viper23 - 18.09.2019 / 21:13, *.amazonaws.com

Piłkarski poker gra w najlepsze :)

odpowiedz
gazza - 18.09.2019 / 21:12, *.inetia.pl

Wystarczyła jedna akcja i wiedziałem że nie wygrają...
Niezgoda traci piłkę w środku boiska i co robi ??? Nie...nie biegnie jej odebrać od zawodnika który go ośmieszył...Stoi i się patrzy !!! No jasnie pan napastnik...
A jak przypominam sobie jak grałem amatorsko w piłkę to jak ją straciłem to potem robiłem wszystko by zmazać ze mnie tą plamę...Charakter...Tego u tych piłkarzyków nie widzę !!!
Co robił na boisku Cafu ??? Rocha ??? Luquinas - ten to brazylijczyk ale chyba z plaży...
Co robił na boisku Kante ? Nagy ???
Panowie - obejrzyjcie swoją grę - To jest po prostu kabaret a nie ekstraklasa.

odpowiedz
Pierre Dolish - 18.09.2019 / 21:11, *.68.102

Nie ma się czym przejmować, panowie, w sumie Legioniści po utylizacji ograły kandydatów na nowe odpady.
Właściwie to już zgodnie z kalendarzem, jak co roku zresztą, przyszedł czas na nowego trenera, chociaż raczej powinienem napisać instruktora, który podłączy kroplówkę do konającego w mękach pacjenta.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 18.09.2019 / 21:09, *.play-internet.pl

Klasowa drużyna to przede wszystkim rozpoczyna rozgrywanie akcji od bramkarza dolnymi piłkami, a nie laga i strata w 99% przypadków. Druga rzecz to takie drużyny jak Wisła trzeba od początku zdominować, strzelić szybko bramkę, a potem klepac z kontry. Niestety kilku zawodników nie nadaję się do Legii i to widać w każdym meczu. Krasnale Martins i Liqhinas nic nie wnoszą do gry, podobnie Nagy, o Antoliciu już nie wspominając. Cafu zagrał jeden dobry mecz zaraz po kontuzji i teraz gra poniżej oczekiwań. Novikovas rozczarowuje odkąd gra w Legii. Słabo to wygląda. Cały czas brakuje jakiegoś mocno trzymajacego się na nogach, dobrego technicznie playmakera, ale raczej trudno będzie się takiego spodziewać, bo skauting leży.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2019 / 07:07, *.chello.pl

@Karo(L) 1981: Chcesz grającego technicznie, trzymającego się na nogach playmakera? W Ekstraklapie? Wisla miała wczoraj ok. 30 fauli! Ten playmaker musiałby mieć technikę Messiego, szybkość Bolta i posturę Hardena! A taki się jeszcze nie urodził.

odpowiedz
hjik - 18.09.2019 / 21:06, *.tpnet.pl

Vuko-taczka czeka.

odpowiedz
Czarny76 - 18.09.2019 / 21:06, *.amazonaws.com

Mam dwa pytania.
1 do osób które pisały TU że widzą progres w grze i żeby,, zejść,, z tego pseudo-trenera. Gdzie WY ku... wa widzicie ten progres?
2 do Loczka. Jak długo jeszcze? (wiesz o co mi chodzi)

odpowiedz
Farme(L) - 18.09.2019 / 21:05, *.virginm.net

Dobra dawać Jacka, może cudów nie będzie, ale przynajmniej ubierze się jak pan manager i do kibiców więcej szacunku będzie...

odpowiedz
Farme(L) - 18.09.2019 / 21:05, *.virginm.net

Dobra dawać Jacka, może cudów nie będzie, ale przynajmniej ubierze się jak pan manager i do kibiców więcej szacunku będzie...

odpowiedz
Normalny człowiek - 18.09.2019 / 20:57, *.chello.pl

Trzeba coś z tym zrobić, bo Legia przstaje być firmą. Grając w lidze o poziomie amatorskim, Legia niczym się nie wyróżnia. Serio. Nie jesteśmy już nawet odrobine lepsi od reszty ligowych kozaków.
Pomyślcie: większość z tych drużyn (naszych rywali ligowych) nigdy za mojego życia nie przebiła się nawet raz do pucharów w Europie. Kilka zagrało tam sporadycznie. Czemu? Ponieważ takich drużyn tam nie potrzeba. Drużyn nie potrafiących grać, a dodatkowo nie potrafiących walczyć...drużyn z piłkarzami, którzy nie włożą serducha. To co niby mamy do zaoferowania? Niestety nic.
My naprawdę, jako liga, jesteśmy na poziomie Andory, Gibraltalu, Wysp Owczych, Watykanu, Lichtensteinu, Estonii, Łotwy, Islandii itp. I to nie jest sarkazm. To jest prawda. Polska piła ligowa jest na poziomie amatorskim. Nie mamy trenerów, nie promujemy przygotowania fizycznego, nie stawiamy na głodnych gry małolatów. W meczach z przeciwnikami ze średniej póły w Europie wyglądamy jak byśmy się bali.
Faceci, niby piłkarze, bez techniki, bez serducha, bez jaj. Bez niczego.
I w tym wszystkim cieplutkie miejsce od 3 sezonów zaklepała sobie też Nasza Legia. Szkoda, bo kilka lat temu wciągalismy tych ogórków nosem. Przyjemnie się patrzyło na zorganizowany, walczący zespół. Na zespół grający z polotem. Na zespół, który w Europie był, bo miał tam coś do zaproponowania. Dodatkowo fajne było to, że reszta ligi troszkę próbowała równać do lidera. Czyli grała ciut lepiej
Od ok 4 sezonów lecimy w dół.
Legia nie ma pomysłu na samą siebie. Nie promujemy zawodników, bo niby gdzie? W lidze amatorskiej?
Efekt: jeśli już ktoś chce kupić piłkarza Legii na testy, to kupuje za pół darmo.
Nie pokazujemy się w LE i LM. Wiadomo czemu.
Nie zapełniamy stadionu: bo jak namówić na to nowych kibiców.
Nie robimy nic.
Walczymy sobie w lidze, jak równy z równym. Na Estadio WP przyjeżdża kto chce i robi co chce.
A na trybunach jest śpiewane żeby się nie poddawać...Może to i racja! Bo wielu już się poddało i nie chcą tego poziomu więcej oglądać.
Moim skromnym zdaniem należy coś zrobić, bo Legia (i cała liga) upadają w takiej formule jak to się odbywa obecnie. Nie wiem co, ale wiem, że ludzi myślących na trybunach nie brakuje. Jak narazie godzimy się na poziom amatorski, za dużą kasę, z wieloma ograniczeniami i zakazami i w dodatku ściągając tu zagranicznych amatorów.
Może ktoà ma pomysł na obudzenie się z tego marazmu

odpowiedz
Czarny76 - 18.09.2019 / 21:09, *.amazonaws.com

@Normalny człowiek: Nie mogłeś tego lepiej ująć. Brawo

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2019 / 21:13, *.mm.pl

@Normalny człowiek: Żeby zrobić cokolwiek potrzebne są zmiany na samej górze. A góra jest z siebie zadowolona. Reprezentacja lideruje w grupie, liga jest pięknie opakowana, są nowe stadiony, podgrzewane murawy, oświetlenia i cuda na kijach. W tym wszystkim brakuje tylko jednego - profesjonalnych właścicieli, dyrektorów sportowych, trenerów i piłkarzy. Ale ludziom to nie przeszkadza. Można przyjść, pokrzyczeć, poskakać jak małpy w rytm walczyka i od czasu do czasy odpalić jakąś racę. I jest zajebiście. Szczególnie jak się wygra z jakimś znienawidzonym rywalem.

To się nie zmieni z dnia na dzień, tutaj trzeba pokoleń. I jasnych schematów. Ale to za dużo dla amatorów - jak sam zauważyłeś.

odpowiedz
NZW - 18.09.2019 / 21:22, *.chello.pl

@Normalny człowiek:
Wyprodukowałem swoje trzy grosze już pod relacją live ale i przekopiuję się sam i tutaj bo
A) zgadzam z Tobą
B) chcę, żeby dodano do tego coś jeszcze...

A napisałem tak:

Ale i zaczyna smrodek z jeszcze jednej nogawki lecieć.
Namawianie, nakłanianie, proszenie, motywowanie, te wszelkie mobliizacje, transparenty i hasła,..
Oto na kolejny mecz trzeba stadion wypełnić i koniecznie być i pokazać jacy to My nie jesteśmy jako kibice... zupełnie jakby nie było (raptem) innych metod.
Coś mi naprawdę nie gra w tej nagonce na nabijanie frekwencji przez samych ludzi ze środowiska, które jakby nie było jest przez wielu poważane i uważane za Naj(L)epsze w Polsce.
Nie chcę mieć racji, ale to "wsparcie" choćby ze strony NS wygląda najdelikatniej rzecz ujmując przynajmniej dziwnie. Ja w każdym razie go nie rozumiem.

LEGIA WARSZAWA TO DUMA STOLICY!

odpowiedz
no name - 18.09.2019 / 21:34, *.btcentralplus.com

@Normalny człowiek: patrzę na to wszystko od kilkudziesięciu lat..i wychodzi mi jedno...mecz w płocku sprzedany ewidentnie...i tak to wygląda ..żaden piłkarz po 90" nie był spocony nawet ...to widać gołym okiem..vide Jędza w trakcie wywiadu po meczu..oczy spuszcone w dół ..kłamał jak z nut...korupcja talka .. i chyba nie chodzi tu o piłkarzy..oni realizują pewnien scenariusz..w LE nie zarobiło sie kasy...trzeba odrobic w lidze ....

odpowiedz
SzB - 19.09.2019 / 08:58, *.play-internet.pl

@NZW:
Ja i myślę, że wiele innych osób ma podobne zdanie. Kto trochę dłużej jest z klubem, wie że w różnych sytuacjach środowisko bywało bardzo stanowcze, wystarczy wspomnieć czasy iti. Tu panuje jakieś ciche przyzwolenie, brak konkretnych reakcji na stopniową destrukcję klubu.

odpowiedz
Siwy - 18.09.2019 / 20:56, *.as9105.com

Czy ktoś jest w stanie mnie wytłumaczyć co jeszcze robi Antolic a do tego w 1 składzie na skrzydle? to sabotaż jest!!! A jak w przerwie widzę że schodzi Cafu a on zostaje to się pytam o co kaman???

odpowiedz
no name - 18.09.2019 / 22:26, *.btcentralplus.com

@Siwy: jak nie wiadomo o co chodzi...to chodzi o pieniądze ..resztę sobie wykminisz

odpowiedz
Jerz z Potoku - 18.09.2019 / 20:56, *.chello.pl

W dzisiejszym meczu byliśmy ponownie świadkami miodowej rzeczywistości - ciąg dalszy!
Mnie osobiście, jako długoletniemu kibicowi, szczerze znudziło się dalsze narzekanie na poziom sportowy prezentowany przez wybrańców Vuko. Jednak po dzisiejszym "popisach" wielu z nas ponownie będzie miało wybór mocno ograniczony, tj. dalsze uprawianie zasadnej szydery lub gorzkie trwanie w milczeniu.
Ps.: być może znajdą się na naszym forum Koledzy, którzy będą w stanie zgłosić / zaproponować sensowny sposób na - w miarę - łagodne przetrwanie tej legijnej bryndzy. Postulowane propozycje z pewnością będą mile widziane...
Smutno-refleksyjne serdeczności

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 21:07, *.plus.pl

@Jerz z Potoku
Mnie poza alko nic nie przychodzi do glowy

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 18.09.2019 / 22:00, *.chello.pl

@dino
Przerabiam to w postaci delikatnej (czyt.: dobry browar), ale to również niewiele pomaga.
Niemniej jednak, dziękuję za "kibicowską" inicjatywę.
Ps.: od pewnego czasu rozbawiają mnie do łez niektórzy fani "produkujący" (vide: nasz portal) swoje oracje na temat legijnej rzeczywistości. Może oni również powinni solidnie zakosztować tego specyficznego "neutralizatora"?! Po prostu na tą chwilę szkoda bezproduktywnie umęczonych paluszków i klawiatury...

odpowiedz
Maken - 18.09.2019 / 20:56, *.252.7

Na jakiej tarczy ? Na taczkach z trenerem. :(

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.09.2019 / 20:54, *.217.203

Natychmiast! Do zwolnienia!Vuko!........ to już koniec twojej ! nêdznej sagi!

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 20:52, *.108.201

Taki Płock w piątek dostał 0-5 od Lubina, ktory to Lubin grał bez trenera (tymczasowym jednomeczowcem był Pawel Karmelita) a teraz ten Płock wygrywa z nami kiedy kumaci wreszcie zrozumieja ze trzeba powiedziec dosc niszczeniu Legii przez lokowatego frajera

odpowiedz
kumaty inaczej - 19.09.2019 / 09:34, *.51.162

@dino: nie powiedza bo siedza u niego w kieszeni :D

odpowiedz
HAHAAHA ZAL MI WAS - 18.09.2019 / 20:52, *.vectranet.pl

ZAL MI WAS ZE CIAGLE PLACICE I CHODZICIE NA MECZE. CHYBA LUBICIE JAKTOS PLUJE WAM W TWARZ I SIE SMIEJE

odpowiedz
Farme(L) - 18.09.2019 / 21:03, *.virginm.net

@HAHAAHA ZAL MI WAS: nie krzycz...

odpowiedz
Trampek - 18.09.2019 / 20:46, *.247.128

A czego się spodziewaliście ?Po takich "sukcesach" jak : "Puchar Polski", "Mistrzostwo Polski", "faza grupowa LE" . Kolejne "sukcesy" łatwo przewidzieć, po dwóch ostatnich spotkaniach gdzie zamiast 6 pkt. LEGIA zdobywa 1 pkt. Pytanie to kierują do "obrońców" Vuko" / a są tacy / jak również do "właściciela" klubu. Piłka nożna jest grą zespołową - a nie którzy o tym zapomnieli, a może nawet nie wiedzą - myśląc ,że zlepek indywidualności przyniesie sukces. Aby to funkcjonowało potrzebny jest Trener , przez duże "T" , a nie figurant zatrudniony na etacie trenera. Cytowane już prze zemnie przysłowie, którego treść tu przytaczam : " Armia baranów dowodzona przez lwa pokona armie lwów dowodzoną przez barana" - pasuje jak ulał do obecnej sytuacji w LEGII , który jak przyznał wspomniany "figurant" kadrowo LEGIA jest mocna / jak LWY - dopisek komentującego/ , nawet ma po dwóch równo rzędnych zawodników na każdą pozycje. Nie wiem czy któryś klub /oprócz LEGII / w Polsce taką kadrę posiada. - / To takie prywatne pytanie - komentującego /. Jeszcze jedno przysłowie przytoczę : "Szef firmy może być głupi , ale jeżeli ma mądrych zastępców - to firma będzie prosperowała - jeżeli będzie odwrotnie to firma upadnie - nim się szef zorientuje ". Jeżeli LEGIA jest firmą ? - to to przysłowie daje dużo do myślenia !!!

odpowiedz
Rdzenny - 18.09.2019 / 20:45, *.plus.pl

Nie graj u buka ukochana ma, nie graj u buka Legio Warszawa! LA LA nie graj u buka Fortuna na koszulkach, nie graj u buka pudel hajs przytula LA la

odpowiedz
Batman111 - 18.09.2019 / 22:24, *.tpnet.pl

@Rdzenny : hi hi hi , dobrze ,że pojechałem do tego weteryniarza jednak :)

odpowiedz
Kwas70 - 18.09.2019 / 20:44, *.oktv.se

Caly wieczor w pizzzzdddd..... Ale juz z tym koniec kopacze uswiadomili mi dzisiaj ze nie warto poswiecac im czasu. KPOACZE... co.... Wy wiecie co......

odpowiedz
Kamuflaż - 18.09.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

Wyleczyłem się z tego i wam też tak radzę, szkoda waszego zdrowia. Nie oglądam już tej pseudo ligi, mam w dupie kto zostanie mistrzem, bo i tak czeka euro wpier...l za rogiem. Mam tylko pytanie do was: nie szkoda wam waszych pieniędzy? dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
SzB - 18.09.2019 / 20:41, *.pljtelecom.pl

No cóż, chyba już każdy pogodził się z tym, że po tłustych i rozwojowych latach przyszedł czas na lata chude, jedyne co możemy, to trwać z Legią, Mioduski wiecznie prezesem nie będzie, grupa najemników też prędzej czy później się rozejdzie. Co do samego meczu, to smutek człowieka bierze, że mogliśmy mieć Furmana, a mamy Gwilie, który od Dominika mógłby brać korki ze stałych fragmentów. Luquinhas raz po raz udowadnia, że to Manu vol. 2. Ciekawy jestem jak dalej pójdzie weryfikacja Vukovicia i tej drużyny, silni rywale przed nami.

odpowiedz
Rafal - 18.09.2019 / 21:29, *.play-internet.pl

@SzB: Zgadza się, tutaj tylko nowe kompletnie rozdanie świadomych ludzi może coś zmienić. Ktoś musi chcieć zbudować silny zespół, wówczas możemy pomarzyć o czymś poza nasza wspaniale nudna liga. Ja w tym sezonie odpuściłem sobie oglądanie od dechy do dechy jej, szkoda naszego zdrowia. Taki właściciel klubu ma gdzieś sukcesy i co my kibice czujemy, a co dopiero.

odpowiedz
m4 - 18.09.2019 / 20:41, *.chello.pl

Hej znawcy jak to bylo??? taka Legia wyglada coraz lepiej ... trzeba czasu etc :D

odpowiedz
Typ Browne - 18.09.2019 / 20:36, *.plus.pl

Tak się nie da grać, po świetnych meczach
z Rangersami, grać tak słabo z Wisłą Płock?
Drugi mecz z rzędu bez bramki, lubię Jarka
Niezgode, ale on ma przebłyski zaledwie
Co kilkanaście spotkań. ...żal.

Jeszcze pewnie Legia odpadnie z pucharu
Polski z tymi Kombajnistami.

odpowiedz
Tre - 18.09.2019 / 20:36, *.centertel.pl

Trener przecież mówił że nie jadą do Płocka po lidera ,co robia w tej drużynie Marins Gwilla Rocha Nagy Novikovas Antolic wszystko tylko nie grają na przyzwoitym poziomie .

odpowiedz
Raf - 18.09.2019 / 20:34, *.mm.pl

Kolejna negatywna passa przerwana!!! Tym razem Płocka, w którym Legia przegrała po raz pierwszy od 16 lat!!! Brawo Vuko, brawo piłkarze

odpowiedz
Salvador GCW - 18.09.2019 / 20:34, *.play-internet.pl

Brawo Trener !!! Brawo Drużyna !!! Vuko na asystenta !!! Miodek out !!!

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2019 / 20:34, *.mm.pl

Obawiałem się meczu w Płocku. Zwłaszcza po laniu, jakie dostała Wisła w Lubinie. Legia lubi "podawać rękę" drużynom "po przejściach" notowanych niżej. nie inaczej było i dziś. Nie znam odpowiedzi na pytanie dlaczego się tak dzieje. Może jesteśmy niezmotywowani, pewni że wygrana przyjdzie sama, a może to wina sponsorów tej ligi. Tutaj wszystko jest możliwe.

A biorąc pod uwagę czysto sportowy czynnik - nie da się wygrać meczu grając jako tako przez 45 minut. Statystyka strzałów w 1-ej połowie to 2 niecelne, zero celnych. Słownie: DWA strzały. Tak gra czołowa druzyna polskiej ligi - Koledzy, to jest DRAMAT.

odpowiedz
trener73 - 18.09.2019 / 20:30, *.t-mobile.pl

Lughinias- drewno , Nagy- drewno. Oby tak dalej. Super wybory Vuko.

odpowiedz
Aro - 18.09.2019 / 20:30, *.play-internet.pl

Do przebudowania cała drużyna wraz z trenerem nowym... Lepiej graja w B klasie.

odpowiedz
A żebyś wiedział że lepiej - 18.09.2019 / 21:12, *.plus.pl

@Aro: dokladni

odpowiedz
Pawełek - 18.09.2019 / 20:29, *.kompex.pl

Kur... ale dziady ta Legia. Zamiast pojechać i puknąć taką drużynke 0-3 i na McDonalda uderzyć to jest w plecy a potem walka do samego końca w pseudo ekstraklasie. Marność.

odpowiedz
Dybek - 18.09.2019 / 20:29, *.t-mobile.pl

Niechodzi o to ze przegrali ale o styl, znowu legia wolna, ospala, bez pomyslu. Moze w koncu dadza szanse Ciezniakowi bo mlody to obrosl w piórka.. Najlepeij legia grala jak zamiast antolicia gral Cafu.

odpowiedz
syjon85 - 18.09.2019 / 20:28, *.play-internet.pl

wiem, że po porażce buzują emocję i każdy wylewa swoją żółć mocno i obficie, ale kto kibicowi zabroni ... jak dla mnie Antolić i Novikowas to bardzo słabe ogniwa Naszego zespołu, natomiast więcej szans na grę dałbym Kante ... nie wiem co napisać więcej, by nikogo nie urazić ... jutro również jest dzień (L)

odpowiedz
Rafix - 18.09.2019 / 20:28, *.centertel.pl

Super wynik, jest argument do dymisji

odpowiedz
Farba - 18.09.2019 / 20:26, *.stansat.pl

Może im tak premie dać

odpowiedz
eR - 18.09.2019 / 20:26, *.254.14

Zagłębie klepie ich na luzaku 5:0, a my zbieramy po dupie... Czas przestać się oszukiwać. Vuko i Pudel doprowadzili do tego, że jesteśmy ligowym przeciętniakiem, a nie drużyną grającą o mistrzostwo (nie mówiąc już o pucharach, bo te zj..li w gorszym stylu niż z Dudelange)...

odpowiedz
I I I I - 18.09.2019 / 20:24, *.chello.pl

PAJACE ----------------> PAJACE -------------PAJACE

odpowiedz
Hiszpan - 18.09.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

O taką Legię mi chodziło. Na stojąco bez pomysłu brawo podróbki piłkarzy i trenera.

odpowiedz
(L) - 18.09.2019 / 20:23, *.mm.pl

Nie trzeba być mega trenerem żeby wiedzieć że Gvilia na boku traci swoje walory. Jeden skrzydłowy plus reszta defensywnych. Super kibice po dwóch dobrych meczach okrzykneli Jarka królem, przecież po jego przejściach nie uciągnie on sam sezonu. Anto zero kreatywności, cala ta zbieranina zero pomysłu na grę. Jak kiedyś coś wpadnie po rogu to strzelimy jak nie to nie. Lubin ich zlał 5 a my w plecy WSTYD WSTYD WSTYD. Pinokio ty wiesz co

odpowiedz
Jurek - 18.09.2019 / 20:22, *.telefonica.de

Legia jest bardzo dobrym przeciwnikiem na odbudowanie się.
Gra od kilku sezonów bez trenera.

odpowiedz
Bie (L)any - 18.09.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

Gdzie kur#a są teraz ci znaFcy i wielbiciele tego pseudo fachowca ?
Pozbył się Malarza, bo chciał atmosfery w szatni i ciekawe jaką teraz tam jest atmosfera....
Z ostatnią drużyną wychodzimy z jednym napastnikiem?
To się ku#wa pytam jakby pinokiović Legię w meczu z Ajaxem czy chu.. wie z kim to wychodzimy bez napastnikow

odpowiedz
jim - 18.09.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

Poziom dzisiejszego meczu to maksimum druga liga, chociaż cała nasza liga to taki poziom. Gra to zbitek przypadkowych kopnięc, Ci zawodnicy mają takie umiejętności więc dlatego to tak wygląda w pucharach że lają nas wszyscy i wszędzie. Takie mecze jak dziś powinniśmy wygrywac lekko łatwo i przyjemnie ale do tego trzeba miec drużynę zawodników a nie zbieraninę przypadkowych kolesi. Szkoda nerwów bo niestety to nie ostatnia porażka tej jesieni.

odpowiedz
Michał - 18.09.2019 / 20:21, *.plus.pl

Znowu wstyd i tyle w temacie.Znów zagraliśmy tylko 2 połowę.Z Cracovią pewnie też dostaniemy w plecy bo Probierz i jego banda zepna sie na 200% na Legie jak robi to każdy.Moja wiara w Vuko coraz bardziej upada.Szkoda słów i nerwów na taką mizerie.Nic raczej z tego nie będzie.Pozdrawiam

odpowiedz
Matti - 18.09.2019 / 20:20, *.plus.pl

Widać ciągle brak pomysłu na grę, zero kreatywności. Trener nie widzi co dzieje się na boisku zdejmuje cafu a zostawia antolicia. Widzę że gra na 0-0 a coś się może uda strzelić powoli przestaje mieć sens. Może pora zatrudnić prawdziwego trenera?

odpowiedz
Cieny81 - 18.09.2019 / 20:19, *.44.108

Wierzyłem w Vuko ale po tym meczu przestałem. .jak można wygrać mecz z dwoma ofensywnymi piłkarzami ( niezgoda, luqinias)..

odpowiedz
PUDEL WYPIE............J - 18.09.2019 / 20:18, *.247.232



TO JEST AŻ NIEWIARYGODNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pieeeeerd.....e ich !!!!!!!!!
Sprzedawczyki!

odpowiedz
Sen o - 18.09.2019 / 20:18, *.chello.pl

Lepiej żeby wracali na piechotę

odpowiedz
Pis - 18.09.2019 / 20:17, *.plus.pl

Super meczyk,oby tak dalej.

odpowiedz
Legia w sercu - 18.09.2019 / 20:17, *.t-mobile.pl

To był dramat!Legia Vukovica-obraz nędzy i rozpaczy

odpowiedz
Wilanow - 18.09.2019 / 20:16, *.tpnet.pl

Bez trenera i taktyki trudno wygrać.

odpowiedz
RobL - 18.09.2019 / 20:16, *.chello.pl

Saska kępa jednak masz rację! To co dzisiaj obejrzałem to cios w moje serce. Ps. Jestem z Kamionka a z saska na basenach zawsze było nam nie po drodze.amen

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 20:16, *.t-ipconnect.de

Kogo wy chcecie w ch.ja zrobic?
Pierwsza polowa cala do dupy.Zero celnych strzalow.Mowie zobacze jak w drugiej zagraja.I okolo 60 minuty juz wiedzialem ze ten mecz nie jest do wygrania.Nagy z 10 metow 3 nad bramka.Nowikovas z 4 metrow 10 nad bramka.I w ostatniej akcji rzut wolny i Gvillia podaje prosto w rece bramkarza.Brawo wy.
K..wa ogladam te mecze od ponad 20 lat i widac golym okiem kiedy sie staraja i jest walka a kiedy przechodza obok meczu.
Z lks-em dwa razy przegrywalismy i mozna bylo wygrac?Mozna.
Z jagiellonia gralismy w 10 i mozna bylo ladnie grać i stwarzac okazje?Mozna.
Z takimi Rengersami potrafili biegac walczyc i stwarzac okazje.Potrafili.A z wisla plock nie potrafia?Przeciez tam graja same odpady z Legii,amiki i lechi plus jacys wychowankowie.
Kogo wy chcecie w ch.ja zrobic?
Mioduski pewnie teraz whisky wali z prezesem od fortuny i kazdy zadowolony.
Pies was je...l.Pieprzone sprzedawczyki.

odpowiedz
Raf - 18.09.2019 / 20:16, *.chello.pl

I co teraz powiesz pajacu vuco?

odpowiedz
Kicek_ - 18.09.2019 / 20:16, *.chello.pl

Chyba już czas się przyzwyczaić. Ci co oczekiwali fajerwerków w tym sezonie muszą muszą być srodze rozczarowani :)
Sorry ale kolejny z rzędu trener, który trenerem Legii zostać nie powinien. Jak na naszą marną ligę to potencjał ofensywny jest a my gramy taki piach, że na Wiśle P., która dopiero co zebrała piątkę od grającego bez trenera Zagłębia, pierwszy celny strzał oddajemy w okolicach 60-tej minuty. Zero schematów, zero płynności, wszystko opiera się na przypadku.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2019 / 20:57, *.mm.pl

@Kicek_: Dokładnie tak. Cała liga polska tak ma, my jesteśmy jednym z wielu po prostu.

odpowiedz
Jerry - 18.09.2019 / 20:15, *.47.84

Jak pisałem, że Gvilia to lamus to wszyscy się dziwili. Cały czas słyszę o jego dopieszczonych centrach, dokładnych podaniach a tu co...? Dupa. Tylko wiatr robi na boisku. Czasem jest mądrzej stać niż głupio biegać.

odpowiedz
LewLegia - 18.09.2019 / 20:15, *.net.pl

Prezes Frazes wy.....aj z Ł3 niszczysz klub Legie i nas.
Kup sobie jakiś klub na peryferiach Afryki i tam sobie prezesuj tam jest twój poziom kierowania klubem. H.. j jesteś warty ty i twoje decyzje. WON

odpowiedz
Aro 1. - 18.09.2019 / 20:14, *.net.pl

... vukovic.. hmmm szanuję tą porażkę...

odpowiedz
Wawa - 18.09.2019 / 20:14, *.net.pl

Na dwóch napastników :) grali.
Ale padlina.

odpowiedz
Pajączek - 18.09.2019 / 20:14, *.chello.pl

Przyznam że liczyłem na 3 punkty ale po pierwszej połowie zwątpiłem,kolejny raz szumne zapowiedzi jedziemy po zwycięstwo i tak zwana dooopa blada nie rozumiem tego trenera tak zmobilizował drużynę że grali jak zlepek przypadkowo spotkanych ludzi pierwszy raz na boisku,kolejny raz kibice w Polsce (a większość Legii delikatnie mówiąc nie lubi) mają niezłą beke i to mnie cholernie wkurza

odpowiedz
Bialski Legionista - 18.09.2019 / 20:13, *.play-internet.pl

Dramat ...

odpowiedz
Ll - 18.09.2019 / 20:13, *.play-internet.pl

Zygac sie chce na to wszystko. Kazdy leje pilkarzy z Plocka. Jada i dostaja baty.

odpowiedz
Tom - 18.09.2019 / 20:12, *.t-mobile.pl

Czy mi się wydaje czy ktoś wyczyścić komenty?

odpowiedz
L Kibic L - 18.09.2019 / 20:12, *.chello.pl

Powturzę: Najlepszym Legionistą był Furman. A tak serio to czy jeszcze ktoś wierzy że Legia pod wodzą Vuko idzie w dobrym kierunku? Ja już nie.

odpowiedz
L Kibic L - 18.09.2019 / 20:58, *.chello.pl

@L Kibic L: Powtorzę

odpowiedz
L Kibic L - 18.09.2019 / 20:58, *.chello.pl

@L Kibic L: Powtorzę

odpowiedz
Lotek - 18.09.2019 / 20:12, *.plus.pl

Możecie mnie hejtować ale dla mnie to jest gra na buka... nic więcej. Piłkarzyki pajacyki robią co chcą... A prezes zadowolony bo w fortunie odpowiednia liczba kuponów nie weszła-a kilka fajnych trafionych!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 18.09.2019 / 20:56, *.centertel.pl

@Lotek: ja jestem tego samego zdania tyle że problem leży w tym że sami kibice dają mu na to hajs
Ja bojkotuje od momentu jego samodzielnych rządów i złotówki mu do interesu nie dołoże

odpowiedz
harnaś - 18.09.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

@Lotek: 100% Racji

odpowiedz
Kibolek - 18.09.2019 / 20:12, *.telefonica.de

Panie Aleksandrze pudloviciu jak tam pana napastnicy , grał w tym meczu jakiś. Magierze chociaż jak złodziej mioduski sprzedał napastników to chociaż Kucharczyka przekwalifikowali na napastnika A teraz . MIODUSKI GOLODUPCU WONT. BANKRUCIE

odpowiedz
Avanti - 18.09.2019 / 20:12, *.chello.pl

I oni chcą mieć frekwencję.

odpowiedz
(L) - 18.09.2019 / 20:11, *.inetia.pl

Ku...a jakie dno z tych zawodników. Loczek weź się w garść i wypie..dol tego pseudo trenera

odpowiedz
Kol - 18.09.2019 / 20:10, *.virginm.net

Brawo Majecki"nic się nie stało"Radosławie pokazałeś klasę.Powiesz to samo co meczu z Pogonią?Teraz w plecy w niedzielę z Cracovią,i dalej vuko będzie ściemniał że jest ok.

odpowiedz
meter - 18.09.2019 / 20:10, *.t-mobile.pl

Ten mecz to wałek .Asysta Majeckiego,100 Nagyego,100 Novikovasa..Dziekuję.Tak miało być niestety bracia...tylko szkoda ze kolejny raz dał mi ktos w ryj...

odpowiedz
Prazanin - 18.09.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

Bukmacher rozdaje karty......jak można przegrać z rozjechana 0:5 kilka dni wcześniej Wisłą? ....za chwilę fajny mecz w Krakowie i 3 punkty....zobaczycie....to już nawet nie jest śmieszne......

odpowiedz
Tom - 18.09.2019 / 20:09, *.t-mobile.pl

Gdzie są wszyscy wielbiciele trenera i prezesa roku? Gdzie korpo szczury jesteście teraz?

odpowiedz
Legijne DNO - 18.09.2019 / 20:08, *.47.25

Niech mi ktoś qwa powie że to nie był ustawiony mecz
Syf nieprawdopodobny

odpowiedz
Tom - 18.09.2019 / 20:11, *.t-mobile.pl

@Legijne DNO: nie był. Jesteśmy aż tak chu..i

odpowiedz
Legijne DNO - 18.09.2019 / 21:03, *.47.25

@Tom:
to jeszcze gorzej chyba
bez trenera
bez prezesa

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 18.09.2019 / 20:08, *.t-mobile.pl

Cyrku, groteski, burleski w wykonaniu produktów piłkarskopodobnych szumnie nazywających siebie piłkarzami naszej Legii ciąg dalszy. W dwóch meczach wyjazdowych z rzędu w jednej najsłabszych lig w Europie zdobyty jeden punkt. No ale przynajmniej można się pośmiać z tych jasełek...

odpowiedz
M - 18.09.2019 / 20:08, *.play-internet.pl

Vuko ile postawiles u buka na ten mecz żeby go przegrać? Miej honor i odejdź!! Mecz był ustawiony i widać było że to jest sabotaż. Sabotaż wobec kibiców!!!! Panie Prezesie już chyba dość i czas na zmiany, duże zmiany i powrót do normalności.

odpowiedz
FANATYK - 18.09.2019 / 20:07, *.t-mobile.pl

DYMISJA!!!!

odpowiedz
srakovic - 18.09.2019 / 20:07, *.orange.pl

Mam nadzieje ze chociaz ten dzban udajacy trenera sie dobrze bawi w "trenowanie" Legii - bo ja kur... sie dobrze nie bawie, ogladajac to gowno na boisku. Niema nawet 1 pomocnika ktory potrafi zagrac celnie do przodu... a jedyny ktory cokolwiek 1 na 1 gral i 2,3 razy zyskal przestrzen czyli Cafu ...zostaje zdjety z boiska. To jest wlasnie zdolnosc czytania gry przez dzbana z banja luki.
W tym sezonie tylko mecz z Rakowem mogl sie podobac reszta to taka padaka ze nie da sie zrobic nic innego tylko bierdolnac pawia na ekran.

Ta Legia juz przypomina piach za czasow Waltera.

odpowiedz
Szaro-szary - 18.09.2019 / 20:07, *.orange.pl

to wina Vukovicia że Majecki podaje Kuswikowi, Novikowas i Nagy grają w rugby a sędzia i var nie widzą 2 fauli w polu karnym i czerwieni dla Rzeznika. Wszystko przez Vukovicia. I być może jeszcze przez Magiere

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 20:48, *.108.201

@Szaro-szary:
Oczywiscie ze nie jego i nikt by nic nie mowil, gdybysmy np wygrali ostatnie 3 mecze.

odpowiedz
Tom - 18.09.2019 / 20:07, *.t-mobile.pl

Gdzie są te łby co pisały że jest dobrze i aco potrzebuje tylko chwili żeby było jeszcze lepiej? Gdzie są piewcy prezesa i trenera dekady?

odpowiedz
Kucik - 18.09.2019 / 20:06, *.novaia.pl

D...N...O

odpowiedz
Maximus - 18.09.2019 / 20:06, *.infoo.net

5 wyjazdow na tarczy i w okolicy strefy spadkowej wyladujemy. Vielki zadba o to ! Dno.

odpowiedz
Pepcio - 18.09.2019 / 20:06, *.centertel.pl

Znowu wystawia 4 defensywnych pomocników i jednego skrzydłowego. Zresztą i tak powie że tylko skuteczności zabrakło

odpowiedz
Echh - 18.09.2019 / 20:05, *.chello.pl

Vukoo jeszcze raz. O co gramy?????? Bo chyba cos zle zrozumialem. Jestescie ZALOSNI. Moj syn ma wiecej ambicji niz wy. I jeszcze ten wywiad po meczu tego cwoka. Nie wiem co sie stalo. Najlepszy trener na swiecie wam wytlumaczy.

odpowiedz
Slawek - 18.09.2019 / 20:05, *.tpnet.pl

myślę że piłkarze są już zmęczeni sezonem,albo ktoś ich obraził, albo grają przeciwko trenerowi

odpowiedz
Jan Kanty - 18.09.2019 / 20:04, *.tpnet.pl

Co się dzieje? To już nie chodzi o taktykę (jej brak). Rozumiem wahania formy u jednego gracza, dwóch... Ale żeby cała drużyna równo zjechała w dół w ciągu paru dni. W niedzielę grali tak, że krew nie zalewała, dziś komletny brak ambicji...

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 18.09.2019 / 20:04, *.t-mobile.pl

Kibic Legii od zawsze. No i jak ci się podobało? Widzisz ten progres? Czekam na odp chlopaku

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 20:08, *.108.201

@Sztywniutko Tarcho:
Pewnie Kibic Legii od zawsze stoi w kolejce po bilety na Lechię

odpowiedz
Krzeszczu - 18.09.2019 / 20:04, *.bredband2.com

No skoro caly plan temu naszemu mejwenowi-trenerzynie Vukovicovi nie wyszedl to dobrze ze chociaz polowa planu sie sprawdzila. Czyli na zero z przodu.

Ps: Raczej nie na tarczy a na nocniku.

odpowiedz
Mario - 18.09.2019 / 20:04, *.wanadoo.fr

Nic się nie zmieniło.Po staremu,kiepska gra,kiepski wynik.I tak od kilku lat.

odpowiedz
Fragles - 18.09.2019 / 20:04, *.centertel.pl

Wszyscy jechali po Leśnym, teraz jest jeszcze gorzej. RZYGAĆ się chce

odpowiedz
krys008 - 18.09.2019 / 20:03, *.serv-net.pl

Tragedia. Oczy krwawiły. Nie szło tego oglądać. Brak pomysłu, brak zaangażowania, brak techniki, nic nie funkcjonowali. Szok i niedowierzanie, ze mogliśmy zagrać tak słabo.

odpowiedz
HEHE - 18.09.2019 / 20:02, *.vectranet.pl

NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU

odpowiedz
Wawa - 18.09.2019 / 20:02, *.t-mobile.pl

Lepiej nie będzie z tym prezesem trenerem i szrotem.

odpowiedz
Pol - 18.09.2019 / 20:02, *.t-mobile.pl

DREWNIANY PINOKIO
JAKIE TYM RAZEM WYTŁUMACZENIE???

odpowiedz
Jano - 18.09.2019 / 20:02, *.tpnet.pl

białe chusteczki dla wszystkich na następnym meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Berne - 18.09.2019 / 20:01, *.chello.pl

Nie mamy nawet pół napastnika, Carlitosowi pewnie ze smiechu zajady pękają, ważne ze gra Antolić u tego geniusza taktyki

odpowiedz
Artur L - 18.09.2019 / 20:01, *.chello.pl

wszyscy OUT z Legii!!!!!! A najbardziej mioduski vuko i novikowas :/

odpowiedz
Rysiek - 18.09.2019 / 20:01, *.ip-point.pl

To już nawet nie jest śmieszne, nie potrafimy zdominować ligi która jest piłkarskim zwieraczem Europy.

odpowiedz
Kukurukuku - 18.09.2019 / 20:01, *.sl-reverse.com

Brawo Vuko! Taktyka zawiodła, a sprawdził się system, na zero z przodu, a z tyłu zawsze coś tam wpadnie.

odpowiedz
Wawa - 18.09.2019 / 20:01, *.124.248

Vuko co to
Było zenada
Co oni robią na treningach
Piwo piją
Żaden zawodnik Legii nie
Zasłużył na wyższą note nisz 1
Jeden vuko odejdź miej honor

odpowiedz
Zbyszek - 18.09.2019 / 20:00, *.plus.pl

Legia najlepszą drużyną do przełamania się

odpowiedz
ksieciunio - 18.09.2019 / 20:00, *.chello.pl

weźcie tego gwilię do lamusa !!!!!!!!! vuko debil zdejmuje cafu najlepszego na boiski, novikowas znowu dno, co to jest?????????? sprzedali mecz???????

odpowiedz
A... - 18.09.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Na piechote powinni wracac do Warszawy

odpowiedz
Oczy bolą - 18.09.2019 / 20:00, *.centertel.pl

Połowa składu nie nadaje się do gry w Legii.
Jak można zagrać tak słabo z Wisła Płock ! z Wisłą Płock!?
A kudłatemu marzą się puchary...

odpowiedz
mPolo - 18.09.2019 / 20:00, *.chello.pl

Chyba po remis.

odpowiedz
Jimi70 - 18.09.2019 / 20:00, *.timplus.net

Dno

odpowiedz
Kapi77 - 18.09.2019 / 19:59, *.chello.pl

Bu ha haa i gdzie są Ci co spokojnie dopisywali 3 pkt i ...lidera już widzieli a tu taki klops

odpowiedz
fredix - 18.09.2019 / 19:59, *.mm.pl

dno i dwa metry mułu zero gry aż zęby bolały

odpowiedz
wawa3 - 18.09.2019 / 19:59, *.net.pl

Legia pokonana i skompromitowana. Mieliście dziś swoją Lige Mistrzów w Płocku. Upadek z nieba do piekła przez zaledwie 3 lata.

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 19:59, *.108.201

Brawo Prezes! O takiej Legii marzyłem. Prezes Dziesięciolecia!

odpowiedz
Matt - 18.09.2019 / 19:59, *.tpnet.pl

Cafu z Luquinhasem schodzą? Zostają drewniaki Gwilia i Antolić? Nie rozumiem tego.

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 18.09.2019 / 19:59, *.plus.pl

Tragedia kolejna porażka...... jest źle...

odpowiedz
X - 18.09.2019 / 19:58, *.vectranet.pl

Ktoś mi przypomni po ile punktów Vuko jexhał do Płocka?

odpowiedz
rad - 19.09.2019 / 13:40, *.246.133

@X: Za 1 litr V-Power Racing jest 5 , więc ponad 1000 zebrał.

odpowiedz