fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Wisłą

źródło: Ekstraklasa TV

Legioniści przegrali drugi ligowy mecz w tym sezonie. Mimo kilku świetnych okazji nie potrafili zdobyć gola w Płocku. Z kolei gospodarze grali słabo i zwycięstwo zawdzięczają błędowi Radosława Majeckiego przy rzucie wolnym wykonywanym przez Dominika Furmana.

Wszystkie skróty meczów można oglądać na nowej platformie Ekstraklasa TV. Dostęp do materiałów filmowych jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na stronie.

Skrót z meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
y - 19.09.2019 / 09:20, *.Gawex.PL

skrót bez d***ch rejestracji, ale polecam na pełnym ekranie oglądać
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki2/ekstraklasa/pko-ekstraklasa-skrot-zaleglego-spotkania-wisly-z-legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.