Wtorkowy trening legionistów - fot. Wiśnia / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatnie szlify przed Wisłą

Trenowali bez Vesovicia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Ostatni trening drużyny przed wyjazdem do Płocka rozpoczął się we wtorek o 15:00. Na boisku pojawili się wszyscy zawodnicy oprócz Marko Vesovicia, który jest kontuzjowany. Wspólnie z kolegami ćwiczyli za to młodzi: Maciej Rosołek, Kacper Kostorz, Mateusz Praszelik czy Michał Karbownik.

Trening rozpoczął się od rozbiegania. Następnie zawodnicy z pola wykonywali podania w dwójkach, natomiast bramkarze ćwiczyli z Janem Muchą. Indywidualnie trenował William Remy, który miał zajęcia z piłką. Po kilkunastu minutach na boisko dotarł Salvador Agra. Portugalczyk tego dnia jedynie truchtał wokół boiska.

Potem zawodnicy rywalizowali "w dziadka". To był również ten moment, kiedy Aleksandar Vuković rozdał kilku piłkarzom zielone znaczniki. W ten sposób podzielił piłkarzy na dwa zespoły. Po skończonym ćwiczeniu legioniści rozegrali mecz treningowy na skróconym polu gry. Składy prezentowały się następująco:

Zieloni: Majecki/Muzyk - Rosołek, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Novikovas, Martins, Praszelik, Nagy, Gwilia - Kante.

Bez znaczników: Cierzniak - Stolarski, Lewczuk, Astiz, Obradović - Luquinhas, Cafu, Karbownik, Antolić, Kostorz - Niezgoda.

Ciekawym posunięciem trenera było skorzystanie na prawej obronie z Rosołka. Z kolei Michał Karbownik zagrał na swojej nominalnej pozycji, czyli w środku pola.Po skończonej gierce zawodnicy rozegrali trening strzelecki. Najpierw mierzyli się w wyżej wymienionych drużynach. Zawodnicy jednego i drugiego zespołu strzelali zza pola karnego bramkarzowi. Między słupkami co dwa uderzenia zmieniali się Radosław Majecki, Radosław Cierzniak i Wojciech Muzyk. Bardzo ładnym uderzeniem popisał się m.in. Dominik Nagy, który pokonał golkipera strzałem w górny róg bramki, czym wzbudził zdziwienie w oczach kolegów.

Po skończonym strzelaniu nieco dłużej na murawie zostali Walerian Gwilia, Jose Kante, Mateusz Wieteska, Domagoj Antolić, Maciej Rosołek i Mateusz Praszelik, którzy doskonalili technikę strzelania. Wyjazd do Płocka planowany był na godzinę 17:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 18.09.2019 / 02:04, *.188.143

Vuko ma dwa Super!składy!a nie potrafi ustawić jednego..super Legiii...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.