Lipiec 2012 - Paweł Wszołek walczy o piłkę z Inakim Astizem - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Wszołek na testach medycznych

Wiśnia, źródło: Twitter

W środowy poranek Paweł Wszołek rozpoczął testy medyczne przed transferem do Legii - poinformował klub za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Jeżeli wypadną one pomyślnie, to podpisze kontrakt ze stołecznym zespołem. Pomocnik wzmocni drużynę za darmo, ponieważ jest obecnie wolnym piłkarzem. Ostatnio reprezentował barwy Queens Park Rangers, do którego trafił w 2016 roku.

W poprzednim sezonie Wszołek rozegrał 44 mecze dla angielskiego zespołu, w których zdobył sześć bramek oraz zanotował cztery asysty. Wcześniej 27-latek grał we Włoszech. W ciągu czterech lat zakładał koszulki Sampdorii oraz Hellas Verona. Przed wyjazdem za granicę przez trzy sezony był piłkarzem Polonii.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
mich - 19.09.2019 / 13:30, *.telnaptelecom.pl

cos cicho na temat transferu. nie przeszedł testów czy sie rozmyslił?

odpowiedz
Pawcio 1988 - 19.09.2019 / 00:33, *.chello.pl

polonisto nigdy nie będziesz Legionista!!!

odpowiedz
Mr T - 18.09.2019 / 21:58, *.mm.pl

Podłączyli go pod kroplówkę Pepsi? ;)

odpowiedz
Yama - 18.09.2019 / 20:12, *.centertel.pl

I co? Podpisał?

odpowiedz
Mistrz - 18.09.2019 / 18:16, *.tpnet.pl

Fajnie. Jestem jak najbardziej za tym wzmocnieniem. Polak, dobry wiek, doświadczenie, ogranie na zagranicznych boiskach i reprezentant kraju. Wkońcu ktoś o kimś coś wiemy

odpowiedz
tomiacab - 18.09.2019 / 17:19, *.145.199

Ja myślałem że potrzebujemy napastnika

odpowiedz
do pseudo znafców - 18.09.2019 / 15:54, *.63.118

wy zapatrzone w dawne lata kibice a kogo chcecie? grajków z mokotowa? i innych dzielnic wawy? to załóżcie koreczki zamiast adasiów i zacznijcie kopać. I co z tego że był w polonii? ani rodowity polonista ani szmat czasu tam nie grał. strzeli pare goli i dorzuci kilka asyst a mokro wam się zrobi.
pozdro znafcy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 18.09.2019 / 16:31, *.plus.pl

@do pseudo znafców: podobno połowa piłkarzy Polonii to kibice naszej Legii ;)

odpowiedz
Arek - 18.09.2019 / 17:17, *.tpnet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: chyba nawet 3/4. A jeśli nawet wszyscy bym się nie zdziwił. Chyba wywiad z Kobiereckim kolega czytał.

odpowiedz
Bubu - 18.09.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

@do pseudo znafców: ot cala prawda ,

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2019 / 15:01, *.inetia.pl

Pozostaje jeszcze poczekać aż trener powie przed dzisiejszym meczem, że Wszołek nie pasuje mu do koncepcji.

odpowiedz
Max Paine - 18.09.2019 / 19:17, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór:
To nasz trener ma jakąś koncepcję?

odpowiedz
krys008 - 18.09.2019 / 19:39, *.serv-net.pl

@Max Paine: To my mamy trenera?!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2019 / 20:04, *.inetia.pl

@krys008:

Macie rację chłopaki. :D

odpowiedz
Bie(L)any - 18.09.2019 / 14:49, *.centertel.pl

Zobaczymy co pokaże , bo w pomocy nie ma braków, co do jego przeszłości to o ile pamiętam nic nie śpiewał na Legię ani jej nie obrażał... a że kiedyś grał w niej ... Dziekanowski, Wieszczycki, Kiełbowicz Jodlowiec, Brzyski i inni też zanim trafili na Ł 3 byli na konfidorskiej...
Trzeba poczekać...

odpowiedz
l1916 - 18.09.2019 / 15:27, *.242.40

@Bie(L)any : Wieszczycki to po pobycie u nas poszedł tam, jeszcze po drodze Francję odwiedził i zdobył Mistrza 98 z ŁKS

odpowiedz
Zdzicho - 18.09.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

@Bie(L)any : wieszczu przed nami to elkaesiak z krwi i kosci. Polonie zaliczyl po powrocie z le havre

odpowiedz
zaba285 - 19.09.2019 / 00:17, *.lukman.pl

@Bie(L)any : w pomocy nie ma braków? serio? widziałeś co dziś grali w Płocku?

odpowiedz
Bie(L)any - 19.09.2019 / 06:31, *.vectranet.pl

@Bie(L)any :
Sorki myślałem o Węndzyńskim a napisałem o Wieszczyckim

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 20.09.2019 / 14:58, *.play-internet.pl

@Bie(L)any : Dziekan trafił do nas z widzewa, a grał wcześniej w Gwardii- tam się uczył grać w piłkę a nie na k6.

odpowiedz
kibic emeryt - 18.09.2019 / 14:00, *.tpnet.pl

To niezły grajek a jak na naszą ligę to nawet dobry . Problem w tym w jakiej jest formie ?Pewnie będzie potrzeba tygodni a może i dopiero wiosna .Dzisiaj trzeba wygrać ale coś mi się wydaje że znów będzie gra trzema defensywnymi pomocnikami i bezbramkowy remis .Obym się mylił .

odpowiedz
Joden Gaan Eraan Ole Ole - 18.09.2019 / 13:34, *.orange.pl

Oussama Assaidi jest bez pracy a oni biora to expolonijna miernote

odpowiedz
Marcin - 18.09.2019 / 16:44, *.ip-point.pl

@Joden Gaan Eraan Ole Ole: Tak niech lepiej wezmą araba, będzie bombowo ;D

odpowiedz
Joden Gaan Eraan Ole Ole - 18.09.2019 / 19:50, *.orange.pl

@Marcin: maja murzynow to i dla araba sie znajdzie miejsce - tym bardziej ze takiego skrzydlowego nie bylo w ekstraklapie - on by pozamiatal ta gowniana lige
obejrzyj go sobie w akcji
https://www.youtube.com/watch?v=Spr7-pr9onM

odpowiedz
Tomek Mokotów - 19.09.2019 / 06:31, *.play-internet.pl

@Joden Gaan Eraan Ole Ole:

Arrubarena też był w takich filmach na SruTubie

Masz świetne źródło informacji, zmontowane filmiki przez managerów...

odpowiedz
ja - 18.09.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

i pare stow ewro Legia za niego przytuli i tak trzymac

odpowiedz
Vuko = Pinokio - 18.09.2019 / 13:29, *.vectranet.pl

Kolejny z legijnym DNA trenerzyno??

odpowiedz
kowaL - 18.09.2019 / 13:03, *.play-internet.pl

Witamy kocura! Rasowego!

odpowiedz
Bloom - 18.09.2019 / 11:23, *.plus.pl

Jak najbardziej na plus. Sporo doświadczenia na na pewno wyższym poziomie ( bo w sumie trudno o gorszy ) niż polska liga.

odpowiedz
Barms - 18.09.2019 / 11:20, *.centertel.pl

Ale mnie śmieszą wpisy tych którzy piszą o wzmocnieniu. O pozyskaniu dobrego piłkarza.
Gdyby był dobry to nie byłby bezrobotny po zamknięciu okna transferowego. Po prostu nikt go nie chciał i pudel go sprowadza bo tak jest tanio. Tu nie ma wielkiej filozofii.

odpowiedz
Rafix - 18.09.2019 / 11:50, *.centertel.pl

@Barms: statystyki ma dobre. Wiek bardzo dobry, za darmo, wiec ryzyko małe. Polak a to tez daje większą pewność że bedzie dobrze. Furmana też nikt nie chciał trafił na peryferia, a teraz by i w Legii się przydał.
A czy Ofoe też nikt nie chcial, czy przebiliśmy oferty z PSG czy Barcy.
Takie transfery są o wiele lepsze niż no name z zagranicy typu Agra.

odpowiedz
Ding - 18.09.2019 / 12:17, *.play-internet.pl

@Barms: Malarz ponoć też był super, och i ach. A kontrakt podpisał z szorującym po dnie ŁKS-em tylko dlatego, że ich bramkarz koksował. Nawet w Płocku uznali, że lepszy jest Daehne

odpowiedz
Mlbets - 18.09.2019 / 12:23, *.centertel.pl

@Ding:

W Płocku chcieli Malarza ale nie było ich stać na jego pensje. Dlatego broni u nich ten Danhe (swoją drogą chyba top5 najgorszych bramkarzy w 21 wieku w Ekstraklasie)

odpowiedz
Ja - 18.09.2019 / 12:26, *.play-internet.pl

@Barms: A VVO to za ile do nasz przeszedł, bo nie pamietam. To był chyba rekord skoro tyle osób za nim tęskni.

odpowiedz
loczek - 18.09.2019 / 13:43, *.net.pl

@Barms: Misiu jest to wzmocnienie na naszą ekstraklape...

odpowiedz
Sasza - 18.09.2019 / 14:16, *.net.pl

@Mlbets: Płock za biedny na Malarza a ŁKS nie? Ciekawa teoria...

odpowiedz
:D - 18.09.2019 / 15:38, *.orange.pl

@Sasza: Płocka ma drogą kadre i ma problemy finansowe. Brzęczek podratował ich trochę Reca

odpowiedz
Rafix - 18.09.2019 / 11:04, *.centertel.pl

No to bedziemy mieli kolejnego reprezentanta Polski. Dobra decyzja.

odpowiedz
zenek - 18.09.2019 / 10:57, *.mmc.com

jak dla mnie dobry ruch. Wszołek jest w takim wieku, że to ostatni moment dla niego żeby ponownie wyjechać na Zachód, czyli powinien w tym sezonie zap.......ć, jeżeli dostanie u Vuko szansę. Poza tym nie ma wątpliwości, że posiada odpowiednie umiejętności żeby zrobić w tej marnej lidze różnicę także bąbelki nie płaczcie tak od razu

odpowiedz
Paweł - 18.09.2019 / 10:44, *.75.34

Czytając opinie niektórych można odnieść wrażenie że każdy piłkarz jakiego nie pozyskujemy to szrot. Na Ronaldo czy innego Messiego nie liczcie malkontenci. A Wszołek grał w Polonii, ale na teraz to będzie bardzo dobry gracz.

odpowiedz
Chris - 18.09.2019 / 10:34, *.t-mobile.pl

witamy wychowanka GRYFA TCZEW !!! Powodzenia Paweł

odpowiedz
Lopez - 18.09.2019 / 10:31, *.tpnet.pl

Ktoś z przeszłością na konfidenckiej nie powinien przychodzić do Legii bo wiadomo z góry że przychodzi tylko dla kasy i ma gdzieś nasz klub. Miodek out.

odpowiedz
Antyberg - 18.09.2019 / 10:42, *.centertel.pl

@Lopez : ktoś taki jak Ty nie powinien udzielać się. Lopez out.

odpowiedz
arni87 - 18.09.2019 / 10:42, *.lukman.pl

@Lopez : co ty pieprzysz za farmazony?!. To prawie cały skład z obecnej Legii powinni wywalić. Taki Brzyski, Dwaliszwili, Kiełbowicz skąd przychodzili? Weź może zmądrzej trochę!

odpowiedz
Bemowo - 18.09.2019 / 10:43, *.t-mobile.pl

@Lopez : Jodłowiec, Brzyski i Dwaliszwili. Sporo wnieśli do gry za swoich najlepszych lat.

odpowiedz
oLaf - 18.09.2019 / 11:09, *.vectranet.pl

@Bemowo: eee, tam, wyluzuj gacie ; )))

W obecnej sytuacji to "jakikolwiek Polak potrafiący prosto kopnąć piłkę" jest sukcesem ...

Grał kilka lat temu w Polonii - trudno, większe nieszczęścia się zdarzają. ; ) Każdy w życiu popełnia błędy ; ))))

Przychodzi z dobrych lig, nie jest stary, za darmo - generalnie dobrze jest.

odpowiedz
Stara Lopejra - 18.09.2019 / 12:37, *.chello.pl

@Lopez : A co powiesz o takim Kiełbowiczu?

odpowiedz
PedroSc - 18.09.2019 / 10:24, *.chello.pl

Ktoś w klubie napisał "legioniści" z małej litery, nieźle...

odpowiedz
xaxa12 - 18.09.2019 / 10:44, *.centertel.pl

@PedroSc: moze nareszcie ci ego opadie na miejsce jakie reprezentuje ten klub i ta liga w hierarchi europejskiej olego?

odpowiedz
Tomek - 18.09.2019 / 10:18, *.warszawa.pl

kolejny prawdziwy Legionista wg vuko

odpowiedz
haha - 18.09.2019 / 15:44, *.orange.pl

@Tomek: gdzieś tak napisał czy miałeś objawienie?

odpowiedz
Lagerta - 18.09.2019 / 17:09, *.145.199

@haha: powiedział

odpowiedz
Lagerta - 18.09.2019 / 17:09, *.145.199

@haha: powiedział

odpowiedz
BRL - 18.09.2019 / 10:06, *.tktelekom.pl

Powiedziałbym, że to jest transfer, jakiego kibice Legii oczekują, natomiast też bądźmy uczciwi - nikt go nie chciał, więc pewnie sam się zaoferował i nie zdziwię się, jeżeli postąpi jak typowy zagraniczny szrot - da dyla jak tylko pojawi się lepsza oferta, albo z lepszej ligi.

Obym się mylił, jeżeli uzna, że tu jest jego miejsce i będzie chciał coś z Legią wywalczyć, to bardzo się ucieszę. Niestety, zwracam uwagę na jego wiek, 26 lat, czyli jak będzie miał udany sezon i ktoś się zgłosi to jest to dla niego ostatnia szansa na zrobienie kariery, nim się zestarzeje.
Niemniej zdecydowanie wolę takie transfery jak on, czy Lewczuk niż jakiś Agra.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 18.09.2019 / 11:47, *.160.18

@BRL: człowieku, ten Lewczuk to z Jędzą trzyma obronę i młodzi się od niego uczą.

odpowiedz
BRL - 18.09.2019 / 11:55, *.tktelekom.pl

@Szmu(L)ki: no przecież napisałem, że takie transfery jak Lewczuk mi odpowiadają.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 18.09.2019 / 10:04, *.160.18

Bardzo dobry transfer. Zawodnik, który grał w dosyć silnych ligach, nie potrzebuje aklimatyzacji i do tego Polak, więc będzie rozumiał co trener do niego mówi.

Pogra sezon, odbuduje się i Legia jeszcze na nim zarobi.

odpowiedz
BieLecki - 18.09.2019 / 09:36, *.tpnet.pl

Super informacja !

odpowiedz
L - 18.09.2019 / 09:31, *.as13285.net

Super .

odpowiedz
Legionista27 - 18.09.2019 / 09:29, *.protonet.pl

W końcu dobre wieści, to jest wzmocnienie !

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.09.2019 / 09:27, *.plus.pl

Curwa kyrk!! Kolejny szrot w Legii . Bo za darmo!! No gratulacje. Jest jakość!!

odpowiedz
Dogwar - 18.09.2019 / 11:14, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: szrot to ty zbierasz pod blokiem... Ogarnij się dzieciaku i nie pisz głupot. Włącz sobie FIFE i ponad się w treneiro a prawdziwy futbol zostaw tym, którzy się znają.

odpowiedz
B - 18.09.2019 / 09:07, *.plus.pl

polonii bytom?

odpowiedz
siarasiarzewski - 18.09.2019 / 09:06, *.chello.pl

No i w piz.. wyladowal :)

odpowiedz