fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy: Dałem z siebie wszystko

Wiśnia, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Nie graliśmy z taką energią, jak to było w poprzednich spotkaniach. Mieliśmy wiele okazji, ale nie udało nam się żadnej z nich wykorzystać. Wisła miała jedną sytuację po naszym błędzie i wygrała spotkanie. Taki jest futbol, jeśli od początku nie dasz z siebie wszystkiego to przeciwnik, może zwyciężyć - powiedział po meczu Dominik Nagy.

- Gdybyśmy strzelili bramkę, każdy mógłby powiedzieć, że wszystko jest w porządku. W ostatnich dwudziestu minutach, nie byliśmy w pełni skoncentrowani, przez co nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Takie mecze się zdarzają. W następnym spotkaniu musimy dać z siebie więcej, aby wygrać.

- Wiem, czego trener ode mnie oczekuje. Jestem zawodnikiem ofensywnym, więc muszę asystować i zdobywać gole. Dziś dałem z siebie wszystko, ale zmarnowałem jedną z lepszych sytuacji w meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Hello - 19.09.2019 / 19:12, *.t-mobile.pl

Jak to dobrze że znaleźliśmy se następnego po Kulenoviću ,kozła ofiarnego. Kto następny ; Antolić? Rocha? Novikovas wiadomo , Niezgoda bo strzela tylko beniminkom, a może Majecki bo wyprów przez siebie piłkę , Lewczuk bo za stary , Agra nie mieści się w składzie, itp itd można by wymieniać bez końca.
Ktokolwiek by był , to be , bo nie kosztuje miliony euro . Jak by Mioduski wyciągnął z rękawa 10 melonów euro i wydała styczniu na jakiegoś grajka , to i tak za mało , bo powiemy że stać go na droczych . Jak Polakom nikt nigdy nie dogodzi

odpowiedz
bronek49 - 19.09.2019 / 18:25, *.chello.pl

ty nic nie dałeś z siebie biegasz i tylko się przewracasz a tą sytuacje co miałeś to z zamkniętymi oczami powinieneś strzelić jesteś taki słaby że aż przykro patrzeć

odpowiedz
Robert Mokotów - 19.09.2019 / 18:09, *.chello.pl

Mieli zap.......lać a on sytuacja na 1:1 gdzie powinien to trafić z zamkniętymi oczami pokazał że nie nadaje się do gry w piłkę. Ludzie z całym szacunkiem w B lub A klasie mają więcej ambicji niż on. Pozbyli się Kuchego a ja wolałem Kuchego bez formy niż tego pseudo grajka,ale i tak bracia Legia Mistrz!!!

odpowiedz
Klubowicz - 19.09.2019 / 16:02, *.187.19

Dałeś wszystko. Ale w Parosie. Nie na boisku.

odpowiedz
arek - 19.09.2019 / 14:32, *.centertel.pl

Ty Nagy od 2 lat zjezdzasz w dol, trzeba sie go bylo pozbyc jak pies z kulawa noga go chcial

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2019 / 14:25, *.play-internet.pl

Jak to jest Twoje 100 % to daj sobie spokój z piłką.

odpowiedz
Moko - 19.09.2019 / 14:20, *.tpnet.pl

Problem nie tkwi w piłkarzach a w braku trenera., który by ich odpowiednio poustawiał na boisku i miał chociaż blade pojęcie o taktyce. Z Vukovicem nie mamy szans na mistrza ani na puchary, czyli (obym się mylił) czeka nas dalszy regres i wyprzedaż, bo kasa prezesowi musi się zgadzać. Stawiam, że zimą odejdzie Majecki.

odpowiedz
BRL - 19.09.2019 / 12:59, *.play-internet.pl

Dał z siebie wszystko, a ledwo go było widać...

odpowiedz
Rrr - 19.09.2019 / 12:32, *.t-mobile.pl

Jeśli to jest to wszystko co możesz dać,to weź chłopie zerwij kontrakt bo kompromitujeaz siebie swoją grą i klub takimi wypowiedziami.....

odpowiedz
Kibolek - 19.09.2019 / 11:18, *.telefonica.de

Nagy dyletancie kompromitujesz nasz klub razem z nieudacznikami typu novikovas antolic czy rocha majecki i gwilia zaraz do was dołącza bo na przodzie tego cyrku kroczy GOLODUPIEC MIODUSKI I pseldo trener Pudlovic

odpowiedz
Kieł - 19.09.2019 / 11:14, *.tpnet.pl

Węgier jest chyba jeszcze słabszy od Kulenovica. Dramat.

odpowiedz
meter - 19.09.2019 / 10:31, *.tpnet.pl

Na niego to się już nie da patrzeć...To Dyzma wśród naszych grajków

odpowiedz
Wawa - 19.09.2019 / 09:41, *.play-internet.pl

Nagy co ty bredzisz
Do było do

odpowiedz
sebek - 19.09.2019 / 09:07, *.tpnet.pl

Jak może powiedzieć "dałem z siebie wszystko" TO było wszystko??? to co on tu robi? zaczynam podupadać na zdrowiu przez tych naszych "wielkich" graczy

odpowiedz
kibic - 19.09.2019 / 08:49, *.scansafe.net

ty parodysto mogles a wrecz powinienes podac do gwili a nie sam strzelac jesli nie potrafisz trafic gamoniu

odpowiedz
Adamk102 - 19.09.2019 / 06:01, *.33.47

On się cofa nie rozwija

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2019 / 10:30, *.mm.pl

@Adamk102: Od meczu w Zabrzu (przegranego przez nas 1:3) nie zagrał nic konkretnego.

odpowiedz
(L)eo - 19.09.2019 / 05:42, *.t-mobile.pl

Dobrze że Wszolek przychodzi, nie będę musiał Cię więcej oglądać na boisku,wiecznie niespełniony talencie.

odpowiedz
Raf - 19.09.2019 / 00:07, *.mm.pl

Jeśli to naprawdę wszystko to nie dziwię się, że nie chciał iść do Ferencvarosu. Tam musiałby zapieprzac i to za pewnie mniejsza kasę. A tu trening, ławeczka, lansik i nocny klubik. Ważne, że kasa się zgadza.

odpowiedz
Kolo - 18.09.2019 / 23:47, *.125.202

Nie kumam bazy, dałeś z siebie wszystko, a teraz chcesz dać jeszcze więcej?

odpowiedz
lob - 18.09.2019 / 23:11, *.chello.pl

Pozbyć się tego dziada bez ambicji i honoru jak najszybciej.............

odpowiedz
Sre - 18.09.2019 / 23:06, *.net.pl

Co on wygaduje wogole

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2019 / 22:21, *.inetia.pl

Dał z siebie wszystko, ale nawet się nie zmęczył. Po końcowym gwizdku z uśmiechem na twarzy podszedł do Dominika Furmana, który z powagą dziękował wszystkim za grę i przybił z nim piątkę, co z perspektywy wyniku wyglądało raczej nie na miejscu.

odpowiedz
AAA - 18.09.2019 / 22:20, *.chello.pl

Vuko super trener, zmienia Cafu i Liquinasa wprowadza te dwie parality na N i jeszcze super Antolić prawie cały mecz.
Vuko? Co? Carlitos!!!!

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 22:01, *.t-ipconnect.de

Jezeli to jest wszystko na co cie stac to idz pan w cholere i nie wracaj.
Później się dziwimy ze wisla plock z nami jedzie.

odpowiedz