Paweł Wszołek - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Wszołek piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa

Paweł Wszołek w czwartek podpisał dwuletni kontrakt z Legią i tym samym został jej nowym piłkarzem. Pomocnik ostatnio występował w Queens Park Rangers, a wraz z końcem poprzedniego sezonu został wolnym zawodnikiem. Wcześniej reprezentował barwy Hellas Verona oraz UC Sampdorii, a w Polsce Polonii Warszawa i Wisły Tczew. W Legii będzie występował w koszulce z numerem 22.

Przez całe okno transferowe Wszołek szukał dla siebie nowego pracodawcy. Ostatecznie jednak nowy zespół udało mu się znaleźć dopiero po jego zakończeniu. Piłkarz jeszcze bardziej wzmocni walkę na skrzydłach Legii, gdzie występuje obecnie największa rywalizacja. Pewną niewiadomą jest jednak jego forma, ponieważ ostatni mecz rozegrał 22 kwietnia.

27-letni Wszołek ma na koncie 11 występów w reprezentacji Polski. Zdobył w nich dwie bramki.


- Paweł Wszołek w niedługiej perspektywie będzie dużym wzmocnieniem. To bardzo dobry zawodnik z bogatą przeszłością klubową. Śledziłem jego występy również w reprezentacji Polski, gdzie występował jako skrzydłowy i na tę pozycję na pewno będzie przymierzany. Jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Decyzja o ściągnięciu Pawła byłą wspólną decyzją dyrektora sportowego, moją i działu skautingu - mówi trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

- Paweł jest zawodnikiem doświadczonym i uniwersalnym. Łączy w sobie cechy motoryczne i siłowe z tymi typowo piłkarskimi, mogącymi podnieść jakość naszego zespołu. Może również występować na kilku pozycjach. Jest piłkarzem ogranym w lidze dużo silniejszej od naszej (ponad 100 spotkań w angielskiej Championship). Liczymy, że szybko wkomponuje się w drużynę, pomoże w wywalczeniu mistrzostwa i Pucharu Polski, co pozwoli mu także wrócić do reprezentacji - mówi dyrektor sportowy Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (134)

+dodaj komentarz
Vito de Vito - 21.09.2019 / 20:14, *.dts.mg

Pamiętam, jak ten polonista sfaulował Sagana. Po tym faulu Marek Saganowski odbudowywał się długie miesiące

odpowiedz
Dobry - 20.09.2019 / 19:00, *.vectranet.pl

Novikovas a teraz Wszołek.Może jeszcze tak bramkarza z prawdziwego zdarzenia i napastnika.Ile lat miał Kowalczyk jak Stachurski wpuścił go z Sampdoria 19-cie?Teraz Legia to taki Różycki kupić tanio (lub za darmo ) wypromować i sprzedać.Biznes.A kibice są robieni w jajo. Ale wszyscy na Lechię

odpowiedz
Obcy - 20.09.2019 / 13:24, *.t-mobile.pl

Nie wypalił mu kierunek zagraniczny to łaskawie dołączył do Legii. Z takim podejściem nie będzie umierał za klub. Jak pojawi się propozycja z zagranicy to w podskokach tam popędzi.

odpowiedz
ultraszawszerazem - 20.09.2019 / 12:34, *.214.242

#Wszołek nigdy nie bedziesz LEgionistą!!!! K6 pamietamy !!!!!
i co bedziesz herb całował???

odpowiedz
Piokrus - 20.09.2019 / 12:28, *.plus.pl

Paweł Wszołek - witamy i powodzenia.
Widzę że rodzice coraz bardziej mają gdzieś co ich "pociechy małoletnie" robią. Mój kilkuletni syn ma więcej oleju w głowie i pozytywnej energii niż cała banda małoletnich trolli wylewających swoje gorzkie żale sfrustrowanych albo nie mających ambicji zająć się czymś pożytecznym i konstruktywnym. Człowiek nie zagrał jeszcze żadnego meczu, a już banda małolatów, która widziała jedynie jego zdjęcie już zna jego formę sportową oraz przydatność do drużyny. Pozdrawiam Legionistów z głową na karku.

odpowiedz
youthman - 20.09.2019 / 11:10, *.chello.pl

Dajcie spokój z tym "polonistą", to jest chłopak z Tczewa, który trafił na K6 tylko dlatego, że Legia w tamtym czasie był bardziej zainteresowana sprowadzaniem wynalazków typu Ogbuke, Dong czy Kumbev...mam wymieniać dalej? Szacunek dla reprezentanta Polski, który pokazał swoją wartość w Championship - QPR nie mogli go zatrzymać, bo łatali dziurę budżetową.

odpowiedz
kibic janusz - 20.09.2019 / 11:02, *.scansafe.net

podobny na tym zdjeciu troche do Borysa Mankowskiego

odpowiedz
Elquatro - 20.09.2019 / 10:52, *.chello.pl

Sprzedac mioduskiego i kucharskiego!!!

odpowiedz
Sawo - 20.09.2019 / 10:38, *.cyfrowypolsat.pl

@Tammm

Ale skad wiesz ile oni chca zarabiac? Ich wartosc rynkowa jest smieszna. Z tego co patrzylem to Menez mial najwyzszy kontrakt w zyciu 3banki euro w 2012 roku. Tylko on wtedy byl wyrozniajacym sie zawodnikiem PSG. O czym rozmowa? Warto sprobowac i zapytac ile by chcieli zarabiac. Z tego co wiem to tego Meneza odpalila Sampdoria Genua bo tam jego menago zlozyl zapytanie. Nie sa jacy wielce rozchwytywani i podobnie jak Wszolek na tym etapie wybrzydzac nie beda a dla nas to szansa.

odpowiedz
;wewe - 20.09.2019 / 10:16, *.gov.pl

Wygląda jak Wokulski z Lalki

odpowiedz
Plaskacz - 20.09.2019 / 11:14, *.chello.pl

@;wewe:

Hehe. W wersji z Kamasem czy Dmochowskim?

odpowiedz
Sawo - 20.09.2019 / 10:14, *.cyfrowypolsat.pl

A oni dalej bez klubu. Prosba do redakcji by ktos zainteresowal sie tymi zawodniami bo obaj to material na gwiazdy ligi jak kiedys Ljubo.


https://www.transfermarkt.pl/jeremy-menez/profil/spieler/16993

https://www.transfermarkt.pl/jonathan-biabiany/profil/spieler/45567

odpowiedz
tommm - 20.09.2019 / 10:29, *.cyfrowypolsat.pl

@Sawo: nikt nie z klubu nie zapłaci im pensji jakich by chcieli. Ok z Ljuboją trafili ale mniejszym ryzykiem jest jednak postawić na młodzieżowca. Nam gwiazd ligi nie potrzeba a potrzeba drużyny

odpowiedz
Typ - 20.09.2019 / 09:36, *.play-internet.pl

Lepszy rydz niz nic.w dodatku Polak i to za darmo.pensja pewnie tez nie ogromna.

odpowiedz
m4 - 20.09.2019 / 09:19, *.51.162

Nie dość że polonista to jeszcze okularnik ...ja pier... dawać kogoś z AMP Futbol na szpice

odpowiedz
... - 20.09.2019 / 10:43, *.vectranet.pl

@m4: piłkarze AMP mają dużo więcej ambicji i woli walki niż te miernoty grające w ekstraklasie. Przegrany mecz Majecki: "nic się nie stało" ,Stolarski:"wypadek przy pracy" ,Nagy:"dałem z siebie wszystko"

odpowiedz
Romcio - 20.09.2019 / 11:19, *.radman.pl

@...: Lepiej nie można tego było ująć, porównać, zobrazować!!!!

odpowiedz
m4pierwszy - 20.09.2019 / 12:57, *.atman.pl

@m4: masz coś do okularników? Twoje wszystkie wpisy są prymitywne. Mi jedynie jest wstyd że zacząłeś się podpisywać nickiem którego używam od 20 lat. Zrób wszystkim dobrze i zamilcz.

odpowiedz
Hf - 22.09.2019 / 04:21, *.chello.pl

@m4: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Piter - 20.09.2019 / 08:47, *.net.pl

Jeszcze polonisty tu brakowało... Cala ta kadra to zlepek przypadkowych najemników.

odpowiedz
Ja - 20.09.2019 / 11:50, *.t-mobile.pl

@Piter: A kiedy tak nie było, latami nie było żadnego szkolenia młodzierzy. Jak miałeś bogatego starego to mogłeś iść do Legii inaczej grzałeś co najwyżej ławę. Jak chciałeś się rozwijać to najlepiej było niestety iść do Polonii.

Ale mówimy o typie z tczewa, jak się nim zainteresował klub z ekstraklasy to co niby miał robić? Czekać nalepszą propozycje?

Mam nadzieje, że szkolenie młodzierzy w Legii będzie na poziomie, ale mam obawy mój były trene był w akademi Legii teraz jest w LSS. Niby mnie sporo nauczył, ale co z tego jak bananowy dzieciak zawsze miał miejsce w składzie tatuś już zadbał.

odpowiedz
oLaf - 20.09.2019 / 15:46, *.vectranet.pl

@Ja: potwierdzam, w 100% tak byłó, że nowobogacki tatuś płacił pod stołem trenerom żeby małólat -beztalencie grał aby się pochwalić na Fejsie.... serio. Dramat. DLatego nie mamy młodzieżowców...

odpowiedz
Bukmacher - 20.09.2019 / 08:13, *.play-internet.pl

Kolejny kutafonovic który nic nie pokarze. Wiekszość piłkarzy podpisujących kontrakt z Legią staje się pośmiewiskiem. Legia powoduje u nich to co np LSD u innych. Tutaj brakuje trenera który potrafi odezwać się tak do piłkarza że dostanie gęsiej skórki na karku.Obecna Legia to już niestety tylko nazwa i żaden Weszołek czy Matołek tego nie zmienią.Dla piłkarzy ważny jest hajs,pełne kiermany.Nie zdziwię się jak sami mają spółdzielnie i obstawiają mecze u buka. Nowy trener lepszy prezes i będą sukcesy.Ja dziękuję za taką Legię bez charyzmy.Szkoda paliwa i czasu na taką zabawę i mam gdzieś teksty z Legia na dobre czy na złe.Jestesmy na każdym kroku oszukiwani.I jeszcze nawoływania wszyscy na Lechię.Po co aby kasę pakować pudlowi

odpowiedz
NAS - 20.09.2019 / 08:24, *.centertel.pl

@Bukmacher: nie chcesz nie chodź na Legię i nie pisz komentarzy na na tej stronie, i tak każdy ma to gdzieś. A wiesz dlaczego? Bo jesteś nikim, kibicu sukcesu

odpowiedz
Bukmacher - 20.09.2019 / 08:47, *.play-internet.pl

@NAS: skoro nazywasz mnie nikim to ci odpowiem mógłbym być twoim ojcem ale mnie jakiś pies na schodach wyprzedził.Widze,że należysz do tych co sprzedali się Mioduskiemu oraz żyją z pieniędzy prawdziwych kibiców.Skoro masz to gdzieś to po co odpowiadasz pajacu sukcesu.Smieje się z ciebie cała Polska kibicu w dresie w cztery paski.

odpowiedz
osa(L) - 20.09.2019 / 09:34, *.t-mobile.pl

@NAS:
Całe szczęście, że to nie Białoruś i nie Ty decydujesz kto będzie pisał czy nie pisał.
Popieram Bukmachera w temacie że dzisiaj Legia to już nie WIELKA LEGIA.
Każdy przyjeżdża tu jak po swoje, piłkarze nie mają tej gęsiej skórki o której pisze Bukmacher, a ich przeciwnicy nie mają w gaciach kilo przetrawionego obiadu, tak jak kiedyś, gdy przechodzili przez tunel(NAS widziałeś i słyszałeś tunel, czy nie kumasz, a może chociaż czytałeś o tym w książkach?)
Kiedyś stadion był pełny bez nawoływania i w dwumilionowym mieście to wstyd żeby nie zebrać 30 000 gardeł.
NAS , niestety popierając pudlowy "wyrób czekoladopodobny" sam stajesz sie niesmaczny, jak Twój komentarz.
Pozdrowienia i do zobaczenia na odrodzonej LEGII.

odpowiedz
Orwoś - 20.09.2019 / 10:10, *.orange.pl

@osa(L): A widziałeś mecze w Top Canal ? I tę garstkę kibiców na Żylecie ? Który to był rok 1991-2 ? Więc nie pisz mi tu o pełnych stadionach bez nawoływania. W latach 90. na meczach z Rakowem czy Siarką Tarnobrzeg było po 2-3 osób na całym stadionie. Tylko Panathinaikos i Vicenza pamiętam ściągały komplety.

odpowiedz
Wilanow - 20.09.2019 / 10:25, *.tpnet.pl

@Bukmacher: piszesz bzdury. Wszołek to również były reprezentant Polski i chyba dobrze, że Legia poszerza skład, nieprawdaż? Dzisiaj podział na legionistów, polonistów czy realistów -to ci z Madrytu:) nie ma sensu. ważne, aby grał dobrze i nasz klub zdobywał kolejne trofea.
Jeszcze ściągnąć jakiegoś dobrego trenera i będzie super. Pozdrawiam

odpowiedz
Bukmacher - 20.09.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

@Orwoś: top kanał to się mieściła w budynku gdzie Riviera Remont.W latach 90 były mecze z tego co pamiętam w okolicach 8-9 tysięcy.Zawsze była pełna Kryta czyli ok 5 tysięcy i trzy sektory włącznie z Żyletą kolejne 3 tysie.Jak graliśmy rewanż z Barceloną to był nadkomplet i nawet ludzie siedzieli na schodach przy sektorach.Nie było takiej nagonki jak jest teraz.Prowadzenie dopingu też było pierwsza klasa.Teraz to nie ma porównania.Wyjazdy bajka,popisy Alchima w Namysłowie to se newrati,palenie ogniska w holu hotela ech.Proponuje poczytać lekturę ,,jak golilismy frajerów,, tam się z niej dowiedz jak piłkarze Legii przy zakrapianych imprezach dyskutowali ile bramek walną rywalowi dodam będąc na dużym kacu.Piszesz 2 3 tysiące.Nas było 26 w Namysłowie przeciwko 5 tysięcy Odry Opole bez obstawy.Wszyscy sie Nas bali.A teraz wolę aby kibiców było nawet 100 Ale żeby Legia grała jak w latach 90.Pamietasz ponad 45 meczów bez porażki z rzędu przy Ł3?Dopiero bramka Reisa ci przegrany mecz z Lechem po 3 latach bez przegranej.Teraz Legii się już nikt nie boi ,jak w tunelu ryknął Jóźwiak jazda k..... To rywal miał pełne gacie ,potem ryk Żylety a jak jeszcze włączyła się Kryta to wszyscy byli w szoku,a przyjezdni siedząc na zakolu od trasy Łazienkowskiej krecili łbami z szacunkiem.

odpowiedz
Malinka - 20.09.2019 / 10:37, *.tpnet.pl

@Bukmacher: Macie dobry klub i zamiast kochać go to opluwacie jaki ty kibic ... chyba Lecha Poznań

odpowiedz
Bukmacher - 20.09.2019 / 10:47, *.vectranet.pl

@Wilanow: Witaj kolego.Może i pisze bzdury.Sam napisałeś że to ,, były ,, kadrowicz i chyba tyle w temacie.Skoro nie udało mu się we Włoszech oraz na Wyspach to uda mu się w Warszawie?Lewczuk kolejny przykład grał piach we Francji i teraz będzie grał piach w Warszawie.Gdzie jest młodzież? Zobacz jaka pracę wykonuje Probierz w Cracovii.Nie ważne ,że są bez większych sukcesów (puchary były więc duży plus)Tak nikt się nie boi postawić na młodego.Sprowadzamy szrot i jeszcze im grubo płacimy a gdzie wymagania?Podobno Wszołek gra w Legii bo sporo obniżył swoje apanaże.Ja czekam na Legię w której będzie grało w składzie przynajmniej 8 Polaków.

odpowiedz
J. - 20.09.2019 / 11:57, *.orange.pl

@Bukmacher: ile Ty chcesz mieć tej młodzieży w składzie przepraszam Cię? Masz wieteske, stolarskiego, majeckiego do składu wprowadzany jest karbownik, zaraz też wejdzie rosolek, kontuzjowany jest kostorz. A i jeszcze zaczyna łapać minuty praszelik. To jest 7 mlodzieziwcow, to ile według Ciebie powinno być mlodzieziwcow w 1 legii?

odpowiedz
max - 20.09.2019 / 12:43, *.centertel.pl

@Bukmacher: Małolat ci napisał prawdę a ty się tu prujesz jak stare gacie..ogarnij się "prawdziwy"kibicu,bo swoimi wpisami prezentujesz raczej przedmieścia Warszawy,chyba że z ciebie taki legijny słoiczek

odpowiedz
L fan - 20.09.2019 / 13:24, *.95.132

@Bukmacher:

Nic tylko podpisać się dwoma rękami - polecam lekturę ŚP Janusza Wójcika
Wyrób "czekoladopodobny" Mioduskiego niech ogląda kto che, ja dziękuje czekam na powrót charyzmatycznej drużyny Legia Warszawa

odpowiedz
Pawel - 20.09.2019 / 17:04, *.vectranet.pl

@Orwoś: to mało pamiętasz. Ja tam pamiętam mecze z Górnikiem i ŁKS gdzie był gruby nadkomplet a ludzie siedzieli na jupiterach i reklamach na górze zylety. Na Widzewie i Lechu teraz były zawsze komplety. Pamiętam też pierwsze derby w latach 90 gdzie dziewczyny i emeryci zapowiadali najazd majaczyli coś o 10000-15000 biletów a przybyło ich raptem dwa przegubowe ikarusy mza.

odpowiedz
zenuś - 20.09.2019 / 07:45, *.com.pl

Powodzenia, daj nam tyle radości co Hama w Poznaniu :-)

odpowiedz
vukovic out! - 20.09.2019 / 07:40, *.234.161

Klub potrzebuje nowego napastnika i trenera przede wszystkim.

odpowiedz
kibic - 20.09.2019 / 07:40, *.chello.pl

Panie Pawle powodzenia !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.09.2019 / 07:38, *.chello.pl

Widać dobrze przygotował się do powrotu do W-wy. W tych szkiełkach łatwo będzie ciął glonojady na Mazowieckiej.

odpowiedz
Roma - 20.09.2019 / 07:08, *.vectranet.pl

Nigdy nie uważałem go za jakiegoś ponadprzeciętnego piłkarza, nawet jak go powoływali do kadry. Powiedzieć, że grał w QPR to tak jak powiedzieć, że Rasiak grał w Tottenhamie, raczej - był. No ale teraz jest w Legii, więc życzę mu, aby sportowo osiągnął poziom, jakiego jeszcze nie doznał i dużo zdrówka. Ale też jego pozyskanie świadczy o tym, jaka jest polityka transferowa klubu - nie widać tu żadnej logiki, przypomina to bardziej pralnię pieniędzy niż racjonalne zarządzanie kadrą.

odpowiedz
Romcio - 20.09.2019 / 06:30, *.radman.pl

O czym tu pisać. Biegacz nie piłkarz. a dodatkowo żeby wykorzystać jego umiejętności lekkoatletyczne musiałby się znaleźć jakiś wkład koszulkowy co by mu dał na wolne pole jakąś piłkę, ale tak żeby w aut nie wyszła i żeby zdążył dolecieć.
Kudłaty zniszczył nasz klub! tylko zmiana właściciela może coś zmienić!!! reszta to mydlenie oczu!

odpowiedz
S=INKS - 20.09.2019 / 06:18, *.tpnet.pl

Bramkarz Heinz Lindner .
Obrona Fábio Coentrão Lucas Silva Ben Marshall Fran Tudor
Pomoc Atak Emre Colak Yamil Asad Bubacarr Trawally Andrés Rentería

odpowiedz
grubepe - 20.09.2019 / 10:09, *.177.10

@S=INKS: życie to nie FIFA ziomek :)

odpowiedz
BR(L)DNO do Radosława Kucharskiego - 20.09.2019 / 05:22, *.vectranet.pl

Do czego się wkomponuje?Do drużyny?A gdzie jest ta drużyna?

odpowiedz
Mr.Kanister - 20.09.2019 / 04:33, *.play-internet.pl

Do prezentacji umył by sobie chociaż tą koszulkę.

odpowiedz
Kawai - 20.09.2019 / 03:47, *.totalplay.net

No to teraz, jak już uzbieraliśmy tak imponującą kolekcję skrzydłowych, to może dałoby się ze trzech wymienić na chociaż jednego tylko przyzwoitego napastnika? Bo jak na razie, to mamy tylko samych rekonwalescentów, kulawy Sanogo, garbaty Jarek i supersnajper Kante, który w nagrodę za nietuzinkowe umiejętności poszedł sobie w zeszłym sezonie pokopać do trzeciej ligi w kwiecie wieku,

odpowiedz
wo(L)o - 19.09.2019 / 23:47, *.toneticgroup.pl

Świetny transfer, nie dość, że sportowo zyskujemy bardzo dużo, to jeszcze na pewno zwiększy się frekwencja, kibice z części Warszawy z okolic mostu gdańskiego wypełnią kilka pustych krzeseł wspierając swojego idola. Świetny ruch ;)

odpowiedz
Pacho - 19.09.2019 / 23:44, *.55.101

Jak zobaczyłem zdjęcie to pomyślałem sobie że to jasne dlaczego nie mógł znaleźć klubu. Pewnie długo szukał czegoś co ma na nosie. Mam nadzieje, że jedynym plusem dla Legii nie będzie zniżka opłaty PFRON.

odpowiedz
kokos - 19.09.2019 / 23:42, *.orange.pl

Piłkarz w okularach? Następny będzie chodził o lasce...

odpowiedz
tomek - 19.09.2019 / 23:24, *.plus.pl

skauting to chyba powinien ściągać zawodników młodych i perspektywicznych a nie goscia co nie mogl sobie klubu znalezc a ostatni mecz zagral pol roku temu. hmmmmm

odpowiedz
t. - 19.09.2019 / 22:33, *.cyfrowypolsat.pl

vuko już nie powinien z nim pracować.

odpowiedz
Yeti - 19.09.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

Po co nam taki stary dziadek w okularach?

odpowiedz
Czaskofski ale nie fafał - 19.09.2019 / 23:15, *.chello.pl

@Yeti: żeby oprowadzał odwiedzających po muzeum Legii

odpowiedz
Tomasz - 19.09.2019 / 21:52, *.inetia.pl

Ja to widzę tak:
Wszołek pół roku dochodzi do formy, po okresie zimowym wchodzi do składu a w zimowym oknie transferowym sprzedają Nogy'a za 2 - 3 mln euro i kasa się zgadza i skład jest.
Powodzenia!

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 21:57, *.virginm.net

@Tomasz: 2-3 mln za Nagy'a?! Kto za niego tyle ta. Chyba , ze w złotówkach.

odpowiedz
Tomasz - 19.09.2019 / 22:13, *.inetia.pl

@tomiacab: dadzą, wrzuci do końca rundy 2 - 3 asysty i gola i menago przepych a go za tyle. Szrot z naszej ligi po tyle chodzi.

odpowiedz
Potrzeby dużo większe w składzie niż tylko pozytywny transfer Wszołka - 19.09.2019 / 21:29, *.206.52

Transfer całkiem spoko , ale patrząc na cały skład Legii to tylko promil w morzu potrzeb jakie ma Legia na to aby zdobyć Mistrzostwo Polski i na to , żeby nie męczyć się w Europie z drużynami z Gabra... coś tam coś tam i gdzieś tam gdzieś tam .

odpowiedz
Duff21 - 19.09.2019 / 21:06, *.chello.pl

Legii by się przydał trener, a nie kolejny piłkarz...

odpowiedz
Kosachicago - 19.09.2019 / 20:33, *.amazonaws.com

Witamy w Legii i powodzenia!!!

odpowiedz
szczery - 19.09.2019 / 20:28, *.net.pl

Dudelange walczy jak równy z równym z Apoelem. Wypromowaliście amatorów.

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 21:56, *.virginm.net

@szczery: Dudelange nie jest klubem amatorskim. Czytasz takie bzdury w komentarzach i je powielasz.

odpowiedz
Kuba - 19.09.2019 / 20:08, *.centertel.pl

AREK W ŁEB SE J...

odpowiedz
du - 19.09.2019 / 20:05, *.tpnet.pl

jestescie kur... dzbanami jeden z drugim. Jak na nasza lige transfer rewalacja, ale po co chwalic, jak mozna k... ponarzekac. Wszolek powodzenia

odpowiedz
pnk - 19.09.2019 / 19:56, *.chello.pl

Po co nam skrzydłowy, skoro Vuko nie wystawia skrzydłowych?

odpowiedz
Paweł - 19.09.2019 / 19:46, *.t-mobile.pl

Jeszcze pol roku temu wszyscy krzyczeli „dawać Wszołka” teraz wszyscy psioczą..
Jak tu k.... normalnie pracować !!

odpowiedz
Antyberg - 19.09.2019 / 19:45, *.centertel.pl

No i dobra jest!

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2019 / 19:38, *.net.pl

o kurka... to teraz trenerem może być nawet fajtłapa z okręgówki, a prezesem Kubuś Puchatek , a i tak mamy finał ligi europy, 3 razy mistrza z rzędu i liga mistrzów przynajmniej półfinał.
Kabaret trwa dalej nowi gracze, którzy mają ściągnąć publikę prze pól roku i reszta h.....j

odpowiedz
Gigi - 19.09.2019 / 19:34, *.com.au

Miłościwie nam panujący Dariusz Pierwszy Miodousty zastał Legię murowaną, w roli faworyta w krajowych rozgrywkach, a pod względem poziomu i doboru personalnego zostawił drewnianą, sprowadzając od pół roku nigdzie nie chciane odpady z tartaku.

odpowiedz
Arek - 19.09.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

Siemano! Zdrowia życzę i sukcesów z Legią.

odpowiedz
L Kibic L - 19.09.2019 / 19:23, *.chello.pl

Paweł powodzenia.

odpowiedz
nv - 19.09.2019 / 19:14, *.chello.pl

tak po zdjęciu to normalnie pan profesor:)

odpowiedz
Akapit - 19.09.2019 / 19:09, *.infoo.net

Daj Boże zdrowie chłopu by zagrał jeszcze w tym roku! W okularach wygląda jak profesor, oby taką rolę odegrał w LEGII, tylko przy takim przywódcy jakiego mamy może skrzydeł nie rozwinąć.

odpowiedz
Gepetto - 19.09.2019 / 18:58, *.chello.pl

Fajnie to wygląda. Tylko jak u nas... pół roku dochodzenia do formy, uraz mięśniowy, pół roku przerwy, pogra z pół roku i cyk za milion ojro dalej. JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST TRENER I NAPASTNIK?!

odpowiedz
Arek - 19.09.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

@Gepetto: trener jest, napastnik pewnie będzie w zimę.

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 21:54, *.virginm.net

@Arek: W Legii nie ma trenera.

odpowiedz
Gepetto - 20.09.2019 / 00:19, *.chello.pl

@Arek: gdzie? Co najwyżej motywator w sztabie widmo szkoleniowym... Ma fuksa, że w tabeli dobrze stoimy

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 19.09.2019 / 18:54, *.plus.pl

Pokażcie mi tylko jednego piłkarza który w Legii odbudował reprezentacyjną formę.

odpowiedz
Trampek - 19.09.2019 / 18:50, *.net.pl

Przy tym decydencie z Bałkanów to NEYMAR,PAUL POGBA,MARIO MANDŽUKIĆ czy LEWANDOWSKI - zapomnieliby jak się gra w piłkę zespołowo. Nie zdziwiłbym się gdyby Paweł Wszołek też zapomniał też zapomniał grać . W tej chwili LEGII jest pilnie potrzebny TRENER przez duże " T".

odpowiedz
Arek - 19.09.2019 / 19:27, *.tpnet.pl

@Trampek: odkąd pamiętam, trener zawsze pisało się małą literą:)

odpowiedz
Trampek - 19.09.2019 / 20:43, *.247.69

@Arek: Przeczytaj, przemyśl , może zrozumiesz ? kopia: " W tej chwili LEGII jest pilnie potrzebny TRENER przez duże " T". Ps. Dotychczas myślałem ,że tylko decydenci LEGII nie rozumieją !

odpowiedz
Yerro - 19.09.2019 / 18:46, *.centertel.pl

Sprowadzmy jeszcze 5 skrzydłowych a do napadu saganowskiego!!!! Tym klubem zarzadzaja debile..

odpowiedz
kryniek76 - 19.09.2019 / 18:30, *.jmdi.pl

Vuko co Ty bredzisz
- Śledziłem jego występy również w reprezentacji Polski
13.11.2017, mecz towarzyski z meksykiem 2 lata temu ... ostatni występ Wszołka

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.09.2019 / 22:00, *.inetia.pl

@kryniek76:

Większości ludzi wydaje się, że Wszołek zagrał ostatni mecz w reprezentacji 13.11.2017, ale Vuković, który zna Legię od podszewki wie, że tak twierdzą tylko ci, którzy nie mają pojęcia o futbolu.

odpowiedz
Jozz-men - 19.09.2019 / 18:27, *.centertel.pl

Gdy trenerem jest matołek,nie pomoże żaden Wszołek.Obym się mylił!

odpowiedz
Trampek - 19.09.2019 / 18:57, *.net.pl

@Jozz-men: Trafne spostrzeżenie - 100% racji !

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2019 / 18:02, *.play-internet.pl

Może odpali i zapomnimy o Novikovasie.

odpowiedz
p10 - 19.09.2019 / 18:37, *.chello.pl

@Hiszpan: Można zawsze rozważyć przesunięcie Novikowasa na pozycję napastnika. Większy pożytek z niego byłby niż na skrzydle. Od Kante gorszy nie będzie. A przy długich piłkach za linię obrony bardzo problematyczny dla obrońców.

odpowiedz
@spisek - 19.09.2019 / 17:59, *.play-internet.pl

Nie te rangersy...

odpowiedz
Kalbar - 19.09.2019 / 17:50, *.chello.pl

Może późno, ale to może być najlepszy transfer.

odpowiedz
AZ - 19.09.2019 / 18:26, *.tpnet.pl

@Kalbar: Zgadzam się w 100 procentach

odpowiedz
Kibolek - 19.09.2019 / 17:46, *.telefonica.de

MIODUSKI zlodzieju czy Ty myślisz że takimi miernotami jak Wszołek przykryjesz swoje wszystkie KOMPROMITACJE . NIE . MIODUSKI WONT Z LEGII

odpowiedz
DanieLo - 19.09.2019 / 17:57, *.comcast.net

@Kibolek: Ja mam taka nadzieje - zawodnik dobry, na lepszych nas nie stac. Sorry

odpowiedz
tate - 19.09.2019 / 18:16, *.axaubezpieczenia.pl

@Kibolek: oddej mi moje czysta baniek kurła Leśnodorski złodzieju!

odpowiedz
Spisek - 19.09.2019 / 17:46, *.plus.pl

To był taki układ: my podkladamy sie Rangers a oni oddają nam Wszolka.

odpowiedz
Jaaaaaa - 19.09.2019 / 18:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Spisek: uuuuuu a gdzie to my niby graliśmy z QPR?

odpowiedz
Hugon - 19.09.2019 / 18:36, *.vectranet.pl

@Spisek: Skąd Ty gamoniu się wziąłeś.

odpowiedz
Stare Bródno - 19.09.2019 / 18:54, *.t-mobile.pl

@Spisek: Ale jesteś dzban.

odpowiedz
Klik - 19.09.2019 / 20:06, *.chello.pl

:
To Wy gamonie jesteście a nie @Spisek, :-), który wrzuca podpuchę dla takich właśnie gamoni i czyta ich riposty

odpowiedz
Marcel - 19.09.2019 / 17:42, *.t-mobile.pl

Absolutny pewniak do pierwszego składu!

odpowiedz
Pablo33 - 19.09.2019 / 17:31, *.centertel.pl

Dobry wybór! Od dawna jestem zwolennikiem tego piłkarza. Może będzie potrzebował trochę czasu, ale powinien wnieść sporo dobrego do drużyny. Witaj Paweł na pokładzie!

odpowiedz
& - 19.09.2019 / 18:39, *.t-mobile.pl

@Pablo33: Oby ten czas na aklimitacje nie trwał do końca sezonu , i zdążył przed majem 2021 hahihe-hehiha
Nie podoba mi się ten pomysł z Wszołkiem, kolejne koło u wozu. Bez rewelacji, piłkarz przeciętny, zbliżony poziom do Novikovasa, Nagyo, Agry -(którego Vuković nie chce , chociaż Agra jakby otrzymał więcej szans był by z nich najlepszy)

odpowiedz
Qmas - 19.09.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

Pilkarz doswiadczony, ale juz troche traca myszką. Ogoreczek kielkuje. Nie gra od pyty czasu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2019 / 17:12, *.chello.pl

Wszystko cudnie, ale po raz kolejny zakwilę: co z napastnikiem i lewym obrońcą, bo Rocha to 30% poziomu Hlouska i 50% Brzyskiego. Bo Obradovic to nasz legijny potwór z Loch Ness: mówią o nim wszyscy , ale na boisku to nikt go nie widział.

odpowiedz
:D - 19.09.2019 / 17:22, *.axaubezpieczenia.pl

@Po(L)ubiony: Rocha to nie 30% Hlouska tylko to inny typ obrońcy.

odpowiedz
Pablo33 - 19.09.2019 / 17:30, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Lewa obrona jest dobrze obsadzona. Stolarskiego uważam za nr 1, a Rochę na zmiennika.

odpowiedz
Adson 78 - 19.09.2019 / 17:43, *.plus.pl

@Pablo33: Stolarski jest prawym obrońcą , a Rocha lewym , znawco za 5 zł

odpowiedz
Juri - 19.09.2019 / 17:07, *.inetia.pl

Nie tak dawno mistrz Angli dostał baty od nas.
Dziś nasza liga słabsza od 2 angielskiej.

odpowiedz
BRL - 19.09.2019 / 17:30, *.tktelekom.pl

@Juri: w sensie, że prawie ćwierć wieku temu to niedawno?
budzimy się!

odpowiedz
Gocław - 19.09.2019 / 17:06, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=OaipdGUfT34

odpowiedz
kowaL - 19.09.2019 / 17:02, *.play-internet.pl

Czuję w nim kocurrra! Puszczo bój się!

odpowiedz
Bartas - 19.09.2019 / 16:56, *.tpnet.pl

Kolejny gość który od maja nie gra więc będzie potrzebował kilku miesięcy by dojsc do formy (oby nie złapał w tym czasie kontuzji bo będzie jak z Obradoviciem) a tu nie ma czasu na takie rzeczy tu trzeba przyjść i grać. Żaden liczący się zespół w Europie nie pozwala sobie na zakonytaktowanie zawodnika (profesjonalisty) który potrzebuje 3-4 miesięcy na od budowanie formy.

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 16:59, *.108.201

@Bartas :
To jest to słynne miodkowe legijne DNA

odpowiedz
Bartas - 19.09.2019 / 18:16, *.tpnet.pl

@dino: ten klub od jakiegoś czasu nie ma swojego DNA niestety...

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2019 / 21:50, *.virginm.net

@Bartas: to okreslenie "Legijne DNA" w ustach miodka brzmi jak farsa. Mówi o klubowym dna gość, który zmienił w nim wszystko.

odpowiedz
L fan - 19.09.2019 / 16:40, *.95.132

Zamiast DNA mamy w Legii Miodka DNO

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 16:38, *.108.201

To jest zapewne to DNA Legii o którym mówił pudel. Oczywiscie transfer dobry tylko loko jak zwykle mija się z prawda.

odpowiedz
Mrok - 19.09.2019 / 16:36, *.gov.pl

Miernota na miarę pracy miernot
z kierownictwa klubu. Tak samo jak oni wszyscy się poprzyklejali do Legii, tak teraz będą ściągać perspektywiczne wraki z dawną polskoligową przeszłością po to aby zamydlić oczy kibicom.
Witaj Eduardo i Hildeberdo w jednym! Pogrzejesz trochę ławę, tak jak twoi poprzednicy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.09.2019 / 16:35, *.inetia.pl

Dobry transfer, choć jak dla mnie on nie będzie wiele lepszy od obecnych skrzydłowych. Mój wniosek bierze się z tego, jak radzi sobie Błaszczykowski - gra b.dobrze, kiedy jest zdrów, ale ligi nosem nie wciągnął. Wszołek jest duuuuużo dalej w reprezentacyjnej hierarchii, więc różnica jaką zrobi na będzie mniejsza. Ale na pewno warto było go wziąć skoro nadarzyła się taka możliwość.

odpowiedz
Ok - 19.09.2019 / 16:35, *.netcom.no

To Nagyiego zobaczymy nie ptedko na boisku

odpowiedz
kaka - 19.09.2019 / 16:32, *.chello.pl

A co z tym Obradowićem, kiedy zobaczymy wreszcie jego mistrzowskie umiejętności na boisku???

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.09.2019 / 16:41, *.inetia.pl

@kaka:

mistrzowskie jak u Descargi. Zresztą, ich losy mogą okazać się bardzo podobne - najpierw uraz, potem kilka złych meczów i kartek, uraz i papa.

odpowiedz
R - 19.09.2019 / 16:31, *.tpnet.pl

Po wuj nam następny pozorant ?

odpowiedz
S-L-S - 19.09.2019 / 16:26, *.212.83

Brawo ,jeśli nie będzie miał kontuzji to w maju odbierze nagrodę najlepszego piłkarza ekstraklasy zobaczycie :)

odpowiedz
Darek - 19.09.2019 / 16:24, *.t-ipconnect.de

"Jest piłkarzem ogranym w lidze dużo silniejszej od naszej (ponad 100 spotkań w angielskiej Championship)."
Dobrze ze chociaz pan Radoslaw zdaje sobie sprawe z sily naszej ligi.

odpowiedz
BRL - 19.09.2019 / 16:46, *.play-internet.pl

@Darek : bez przesady. Myślę, że spokojnie w pierwszej 10 lig europy Championship by się znalazło. A nasza ekstraklasa w trzeciej.

odpowiedz
K(L)AKIER - 19.09.2019 / 17:06, *.inetia.pl

@BRL: Jak do slabej druzyny z Championship idzie najlepszy pilkarz ekstraklasy i sie nie lapie, to o czymś to świadczy....niestety

odpowiedz
BRL - 19.09.2019 / 17:32, *.tktelekom.pl

@K(L)AKIER: kogo masz na myśli?

odpowiedz
Elquatro - 19.09.2019 / 18:50, *.chello.pl

@BRL: misia go go. Jakbys sie orientował to byś wiedział

odpowiedz
Arek - 19.09.2019 / 19:34, *.tpnet.pl

@BRL: pewnie tego Valencię, czy jak to się tam pisze. Tego z Piasta w każdym razie.

odpowiedz
Mr T - 19.09.2019 / 16:23, *.mm.pl

To może teraz Vuko nie będzie wystawiał w pierwszej jedenastce czterech środkowych pomocników? ;)

odpowiedz
Blejtramp - 19.09.2019 / 16:23, *.centertel.pl

Faken Władeczek widzisz to?

odpowiedz
... - 19.09.2019 / 16:22, *.t-mobile.pl

Wyp.. j razem z vuko !!

odpowiedz
Tiririri - 19.09.2019 / 16:30, *.tpnet.pl

@...: Noo najwyższa pora żebyś to samo zrobił

odpowiedz
Janinho - 19.09.2019 / 16:19, *.t-mobile.pl

Świetny ruch

odpowiedz