fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zagra sparing z Dinamem Mińsk

Wiśnia, źródło: Legia.com / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę 12 października o 14:00 odbędzie się sparingowy mecz Legii z Dinamem Mińsk. Spotkanie będzie zamknięte dla publiczności oraz przedstawicieli mediów. Będzie to tydzień przerwy w rozgrywkach Ekstraklasy na mecze reprezentacji w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

Przed rokiem na podobny sparing w tym okresie zdecydował się Ricardo Sa Pinto. Przed spotkaniem z Dinamem Legia zmierzy się w lidze na wyjeździe z Piastem Gliwice (6 października), a w najbliższą sobotę podejmie przy Łazienkowskiej 3 gdańską Lechię.

Dinamo Mińsk zajmuje obecnie 4. miejsce w białoruskiej ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Po to - 27.09.2019 / 10:07, *.tktelekom.pl

@axlrose: może po to, by nie wypaść z rytmu meczowego?

odpowiedz
zenek - 26.09.2019 / 21:19, *.t-mobile.pl

@łobanovski: morze z jeziora wyłowią?

odpowiedz
Profesor Miodek - 26.09.2019 / 20:52, *.chello.pl

@łobanovski: może morze mi pomoże ;)

odpowiedz
Robert - 26.09.2019 / 20:13, *.centertel.pl

@łobanovski: raczej żeka;)

odpowiedz
sławoL - 26.09.2019 / 19:15, *.amazonaws.com

@Legetat: ogarnij się bo łapy lecą.

odpowiedz
axlrose - 26.09.2019 / 18:41, *.tpnet.pl

Zapytam z ciekawości. Po chu.?

odpowiedz
Lisek87r - 26.09.2019 / 18:21, *.chello.pl

Wracam na forum bo już nie mogę po prostu zdzierżyć tego jak w ch..robi nas wszystkich miodek ze świta.widac tajne manewry będą szykowane na rywali że aż mecz musi być bez widzow i mediów.

odpowiedz
Peter - 26.09.2019 / 17:49, *.play-internet.pl

Piłka nożna dla kibiców! Co za czasy...

odpowiedz
Legetat - 26.09.2019 / 14:45, *.t-mobile.pl

Ktoś wie jak przejdziemy dynamo to kiedy będzie losowanie kolejnej rundy? I na kogo możemy trafić?

odpowiedz
łobanovski - 26.09.2019 / 13:55, *.vectranet.pl

morze sprowadzaja jakiego zawodnika stamtąd?

odpowiedz