fot. Woytek / Legionisci.com

Dwie galerie

Fotoreportaże i filmy z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 20 tysięcy kibiców stawiło się w sobotę na stadionie, ale niestety wszyscy musieliśmy przełknąć gorzką pigułkę w postaci porażki. Na trybunach nie zabrakło atrakcji ultras.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z Łazienkowskiej:

Fotoreportaż z meczu - 85 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Kamila Marciniaka




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Łomatko - 01.10.2019 / 14:49, *.centertel.pl

Wyobraźcie sobie jak pięknie będzie w Gliwicach usłyszeć nie poddawaj się z obu ekip :)

odpowiedz
WuWuA_1973 - 30.09.2019 / 14:38, *.com.pl

Droga redakcjo wyjaśnijcie proszę (oficjalnie i raz na zawsze) tym młodym głownie obszczymurom mieniącymi się kibicami Legii, że nasz hymn kibicowski to Mistrzem Polski jest Legia a nie "Sen o Warszawie"
no i przydało by się aby wiedzieli, że oficjalne barwy naszego klubu to czerwono-biało-zielono-czarne a nie tylko trzy pierwsze, tradycja zamiera coraz więcej młodych tego nie kuma
Pozdr
(L)

odpowiedz
eLka - 01.10.2019 / 14:51, *.centertel.pl

@WuWuA_1973: to chyba starzy kibice powinni wiedzę przekazać. Ja kuplowi młodszemu o 8 lat tłumaczylem przed pierwszym jego przyjsciem na Ł3

odpowiedz
Rodzinny - 01.10.2019 / 17:15, *.stansat.pl

@eLka: I jeszcze trzymanie barw, szczególnie szalików - kur...ca mnie trafia jak widzę je "do góry kołami". Staram się reagować, ale przecież wszystkich opier.. się nie da :(

odpowiedz
WuWuA_1973 - 01.10.2019 / 22:29, *.144.39

@eLka: zgadza sie ale nie kazdemu wytlumaczysz, wszystkim nie jestes w stanie a i z oficjalnego kibicowskiego zrodla ma to tez swoja moc pozdr(L)

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 30.09.2019 / 10:37, *.centertel.pl

Ludzie zawinili a świnie powiesili.

odpowiedz
Adi - 30.09.2019 / 09:27, *.centrum24.pl

Nie wiem czy już ktoś wcześniej nie pisał, ale cała Lechia oklaskiwała oprawę Legii gdy wjechała sektorówka.

odpowiedz
urodzeni wczoraj - 30.09.2019 / 08:32, *.91.50

"Nie poddawaj się" było śpiewane już na początku 2000 roku. Wtedy wam nie przeszkadzało? Pewnie nie bo Was wtedy tam nie było...

odpowiedz
LP - 01.10.2019 / 17:28, *.chello.pl

@urodzeni wczoraj: Bzdura. Starszy wymyślił tę pieśń ze 2-3 lata temu a w czasach o których mówisz nawet nie istniała melodia do niej. O ile w ogóle wiesz skąd jest nuta.

odpowiedz
News⚽️Legia - 30.09.2019 / 01:32, *.186.194

Coś w tym jest że oprawy Majá duży wpływ na przebieg I atmosfere meczu,piłkarze potrzebujâ ostrego pier...niecia z trybun,potrzebujá oprawy o nich o walce ostrej na boisku a nie to Sami nonstop co wielu już nudzi...N.S potrzebuje wiécej tematu walki I wspaniałej gry piłkarzy,oni tylko czekajá co Żyleta za proponuje!troche wiécej kreatywności!przecież my zawsze wprowadzaliśmy nowe trendy na Ł3 a teraz?!

odpowiedz
666ty - 29.09.2019 / 22:35, *.com.pl

Kiedy ostatnio na "NaSzych" oprawach był Herb Legii, warszawska Syrenka, godło Polski lub eLka? Naprawdę, dla tak kiepskiej serii jak te świnie i takiej tematyki to szkoda tych "dobrowolnych" zbiórek.

odpowiedz
nmj - 30.09.2019 / 09:05, *.centertel.pl

@666ty: Syrenka byla na pewno w marcu 2018 podczas meczu z Lechem.

odpowiedz
Mr - 01.10.2019 / 19:57, *.gov.pl

@666ty: może za czasów Cyberfanów. Teraz to głównie jest polityka a jak trafi się
"okienko" to dopiero jest temat o Legii albo Warszawie.

odpowiedz
rob bandit - 29.09.2019 / 20:16, *.com.pl

moim skromnym zdanie Nasz doping powinien wyglądać następująco:krótkię serie pociski w stronę np bks lg i ich zgód jedna konkret przyśpiewka np Mistrzem Polski jJest Legia,i dalej krótki serie pocisków...wczoraj przez to "italo"zamulanie konkretnie z Nami krzyżaki pocisk siali...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Tagi - 29.09.2019 / 13:38, *.vectranet.pl

Nie ma się co łudzić , w tym składzie , z tym trenerem i z tym prezesem umocnimy się tylko na pozycji ligowego średniaka.
O zamiataniu ekstraklasy możemy zapomnieć.

odpowiedz
Doktor Albanii - 29.09.2019 / 12:19, *.chello.pl

Doping wczoraj słaby.
Lechia jak dawała ognia to było ich mocno słychać.
My niestety ponizej poziomu... jak piłkarze....

odpowiedz
rob bandit - 29.09.2019 / 20:11, *.com.pl

@Doktor Albanii: postawiłeś diagnozę,przepisz receptę żeby było powyżej pionu tfu poziomu ...taki z ciebie cwany gapa...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Zdzicho - 29.09.2019 / 07:45, *.tpnet.pl

Vuko pier....ny dziad

odpowiedz
eLBa - 29.09.2019 / 04:17, *.centertel.pl

Przez to ciągłe miauczenie " Nie poddawaj się " przestałem chodzić na ŻYLETĘ.

odpowiedz
uiop - 29.09.2019 / 09:29, *.chello.pl

@eLBa: tez mnie to wkurza ale jeszcze bardziej wkurza postawa kopaczy którzy nie potrafia gladko wygrać zadnego meczu i swą marną postawąywołują ta przyspiewke na trybunach.

odpowiedz
Ololo - 29.09.2019 / 13:32, *.tpnet.pl

@eLBa: Bardzo nas to cieszy.

odpowiedz
MCHR - 29.09.2019 / 18:05, *.orange.pl

@eLBa: To jest dobre, żeby zaśpiewać 3,4 razy, żeby wzięli dupy w troki i coś innego. Najgorsze jednak jest to, jak wygrywamy, a oni zarzucają " nie poddawaj się..." W takiej sytuacji to można zaśpiewać" Nie zatrzymuj się ukochana ma, jedź z kur...mi jedź Legio Warszawa"

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.09.2019 / 23:28, *.play-internet.pl

Przegraliśmy bo za mało było "Nie poddawaj się".Od następnego meczu u nas proponuje przez 90 min napyerdalać tę zayebiście zamulającą pieśń.Żadne tam "Mistrzem Polski jest Legia",czy "Legia gol.....".Tylko "Nie poddawaj się.......".

odpowiedz
L - 29.09.2019 / 02:26, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Niestety dzisiaj lechia nas zgniotła swoim dopingiem...

odpowiedz
Luk - 29.09.2019 / 07:24, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Święta racja. Żygać się chce jak nasz gniazdowy załączy kaseciaka z tą czarującą nutą

odpowiedz
dino - 29.09.2019 / 11:39, *.108.201

@FOREVER LEGIA:
Ja proponuje spiewac to jeszcze przed 1szym gwizdkiem

odpowiedz
Vuko won - 29.09.2019 / 12:09, *.vectranet.pl

@Luk: pinkowi się podoba..jak leci hit to zaczyna machać łapkami

odpowiedz
BRL - 29.09.2019 / 12:16, *.play-internet.pl

Jeszcze wczoraj było to zrozumiałe. Nie poddawaj się w momencie, gdy trzeba gonić wynik, aż do wyrównania mam swój sens, mi się piosenka pod kątem melodii podoba.
Ale śpiewanie tego jak wygrywany to jakiś absurd, częstotliwość tej piosenki to zdecydowana przesada.

odpowiedz
oLaf - 29.09.2019 / 12:56, *.vectranet.pl

@L: nie opowiadaj bajek. "Nie poddawaj się" jest świetną pieśnią, no tylko nie można jej wałkować 30 minut, tak z 3 min. wystarczy!

odpowiedz
ble ble - 29.09.2019 / 16:39, *.t-mobile.pl

@oLaf: w szatni niech sobie śpiewają!! Denna przyśpiewka

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.09.2019 / 16:30, *.play-internet.pl

@dino: Tak,zacząć w "Źródle",przed meczem,a potem jeszcze po końcowym gwizdku,wracając do domów.Zresztą ten "doping z nie poddawaj się"jest analogiczny do"Nic się nie stało,Polacy-nic się nie stało".Świadczy to o tym,że gra Legii,jak i kadry wówczas,to totalna beznadzieja.A poza tym,to nie ma sensu dopingowanie Legii,żeby strzeliła bramkę,jak zawodnicy są ustawiani przez Vukoviča zdecydowanie na "0 z tyłu".

odpowiedz
Dj Teżewe - 30.09.2019 / 19:56, *.tpnet.pl

@L: Spadaj do swojego Gdańska betonie , mieliście niezły początek a potem nie było was wcale słychać .

odpowiedz
taaaa - 01.10.2019 / 13:28, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: może jakies tantiemy dostaja za piosenkę, że tak często śpiewaja :) ja już przestalem wk.....wia mnie jak żadna inna. Nawet jak przegrywamy ona zamula czy nikt tego nie czuje?

odpowiedz