Szymon Kiwilsza - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kiwilsza: Wynik nie odzwierciedla tego co się działo

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Myślę, że wynik nie odzwierciedla tego co się działo. Pomimo, że przegraliśmy trzynastoma punktami to traciliśmy je po naszych głupich stratach lub ich ciężkich rzutach. Rosjanie często trafiali równo z syreną – powiedział po pierwszym mecz z Niżnym Nowogrodem Szymon Kiwilsza.

- Widać było sporą różnice pomiędzy Rosjanami a zespołem z Kosowa, szczególnie w dyscyplinie i egzekucji tego co chcą zrobić. W Niżnym Nowogrodzie występują bardzo doświadczeni koszykarze, którzy grają mądrze oraz twardo w obronie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.