fot. Mishka / Legionisci.com

Uraz Niezgody niegroźny

Wiśnia, źródło: Twitter

W ostatnim meczu z Lechią Gdańsk tylko 45 minut zagrał Jarosław Niezgoda. Napastnik Legii nie wyszedł na boisko po przerwie z powodu kontuzji. Okazało się jednak, że nie jest ona groźna i już w środę zawodnik wróci do normalnych treningów z drużyną. We wtorek natomiast trenuje indywidualnie.

Niezgoda jest w tym sezonie najlepszym strzelcem Legii. W dziesięciu spotkaniach zdobył sześć bramek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
WWL - 02.10.2019 / 18:17, *.chello.pl

Powiem tak.
Od.czasu Prijovica i Nikolica Legia miała jeszcze jednego napastnika-Carlitisa.
Reszta to nie napastnicy tylko przeszkadzacze obrońcom.

Coś czuje że do końca będzie walka o pierwszą ósemkę.Oczywiście pod warunkiem że bramki zaczną strzelać obrońcy i pomocnicyBez tego to już możemy się szykować na walkę przed spadkiem.
Dlatego właśnie Mioduski uwaza 3 kluby to za dużo do spadku bo wie że może być tym trzecim....

odpowiedz
Radom L - 02.10.2019 / 14:25, *.vectranet.pl

Niegroźny czyli w przypadku szklanego Jarka to jakieś 3 miesiące na L4

odpowiedz
Czarny - 02.10.2019 / 11:38, *.vectranet.pl

Co z tego że nie groźny wróci na dwa trzy mecze i znowu będzie kontuzjowany to już taki typ:( Jarek otworzy lodówkę i już będzie chory:)

odpowiedz
Maharaczcza - 02.10.2019 / 09:28, *.51.162

Czekajcie jak to bylo? Niezgoda sie odblokuje



odpowiedz
Batman - 02.10.2019 / 02:23, *.tpnet.pl

No , nienajlepiej było w tym meczu . Jednak trzeba podkreślić , że gradu podań od reszty chłopaków to on nie dostawał . Nie usprawiedliwiam go , mógł robić większy pressing na przeciwników , a tego ( w tym meczu ) trochę zabrakło . Ciągle się jaram pressingiem Lukinhasa przy drugim golu przeciwko Krakowii , konkretne pójście na ich obrońców to było . Napastnikowi zaś warto często podawać , a nie raz na kwadrans . Jaro tych piłek dostawał niestety mało .

odpowiedz
Juri - 01.10.2019 / 21:27, *.inetia.pl

Mamy Rosołka i Kostorza ,gorsi nie są.

odpowiedz
Kristof - 01.10.2019 / 16:54, *.ziggo.nl

Czy on jest czy go nie ma to żadna różnica.Gdyby na ataku postawic Wojtka Kowalczyka to pewnie bylo by duzo lepiej.

odpowiedz
Andree (L) - 01.10.2019 / 17:29, *.plus.pl

@Kristof: Wojtek skoncz z gorzała i z pisaniem na swój temat...

odpowiedz
Arek - 01.10.2019 / 18:19, *.tpnet.pl

@Kristof: dużo lepiej. Wojtka by znieśli po pięciu minutach.

odpowiedz
kijk - 01.10.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

@Kristof: Moduski z Vuko sprawili,że jaki by nie był,to nie ma dla niego realnej alternatywy.Wśród ślepców jednooki jest królem,niestety.

odpowiedz
unti - 01.10.2019 / 15:57, *.140.150

Z Lechią było blado ....niestety

odpowiedz
word!up - 01.10.2019 / 15:24, *.inetia.pl

Spoko , w razie czego to się weźmie kogoś z trybun.

odpowiedz
Prawdziwy kibic - 01.10.2019 / 14:48, *.centertel.pl

Potrzebujemy bramko strzelnego NAPASTNIKA pokroju np Carlitosa !!! Jarek Legii nie zbawi. Tyle mam do powiedzenia w temacie.

odpowiedz
Vuko-pinokio - 01.10.2019 / 13:48, *.centertel.pl

W trzech spotkaniach droga redakcjo zdobyl 6 bramek. W pozostalych tylko asystowal na boisku udając napastnika. Ten, ktory strzelac gole potrafi jest juz w ZEA.

odpowiedz
Jarek - 01.10.2019 / 13:10, *.centertel.pl

Jarek

odpowiedz
Salvador GCW - 01.10.2019 / 13:09, *.play-internet.pl

I całe szczęście Bo z samym Kante w ataku to my nic nie ugramy. Czy tylko ja mam takie wrażenie że Kante strzelając gola puszczy w pucharze Polski właśnie wyczerpał swój limit goli na rundę?! Buhaha oby nie. Brawo sztab szkoleniowy. Brawo dla tego kto ściągnął Kante do Legii. Prawdziwy lis pola karnego. Kiedyś tu pisałem że to porażka bo typ nam nie gwarantuje nawet 9 goli w sezonie. No i kur...a się nie pomyliłem

odpowiedz
Zduneq - 02.10.2019 / 16:34, *.inetia.pl

@Salvador GCW : oczywiście, że kante jest za słaby na Legię.W Wiśle płock miał sezon konia ale jakby prześledził jego bramki to zawsze to byłą bramka typu udo, piszczel, dupą, kolanem.Ja wiem że liczy się tak samo jak nogą/głową ale mimo wszystko świadczy to umiejętnościach albo jak w tym wypadku ich braku.Tam się sprawdzał bo grał z kontry i taktyka typu laga do Kante miała szanse powodzenia bo on jest naprawdę szybki.Gdyby do tej prędkości dołożyć umiejętności Carlitosa to nie grałby w polskiej lidze :D

odpowiedz
Elquatro - 01.10.2019 / 12:09, *.chello.pl

I taki przekaz jak na fotografii, takiego wała!

odpowiedz