Kibice złożyli wieniec pod pomnikiem Polski Walczącej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drugiego października, jak co roku, kibice Legii Warszawa złożyli wieniec pod pomnikiem Polski Walczącej na Kopcu Powstania Warszawskiego. Po 63 dniach heroicznej walki, Powstanie Warszawskie zakończyło się 2 października 1944 roku. Wczoraj przypadała 75. rocznica zakończenia walk Powstańczych. Cześć i chwała Bohaterom!REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
oLaf - 03.10.2019 / 12:31, *.vectranet.pl

szacun. super to wygląda.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.