fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Rugby

AZS AWF Warszawa 51-14 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała w derbach z AZS-em AWF Warszawa 14-51. Do przerwy gospodarze wygrywali 29-0. Kolejny mecz rugbiści Legii rozegrają za tydzień na Skrze. Rywalem będą Miedziowi Lubin.

Rugby: AZS AWF Warszawa 51-14 (29-0) Legia Warszawa

Punkty ASZ AWF: Patrick Steindl 21 (3P, 3pd), Piotr Pazik 10 (2P), Sebastian Sosnowski 5 (P), Michał Rosiak 5 (P), Maciej Liedel 5 (P), Michał Kasiński 5 (P)

Punkty Legia: Mariusz Ilczuk 5 (P), Jose Cabrera 5 (P), Jakub Mitek 4 (2pd).

Żółta kartka: Jakub Grzybowski (AZS AWF)

P - przyłożenie, 5 pkt
pd - podwyższenie, 2 pkt

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Alan - 05.10.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

Jedyna sekcja występująca pod nazwą Legia Warszawa która moze przegrywać ile i kiedy chce..........

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.