Walerian Gwilia - fot. Mishka / Legionisci.com

Klasyfikacja kanadyjska: Gwilia umacnia się na prowadzeniu

Woytek

W sezonie 2019/20 legioniści rozegrali do tej pory 20 spotkań i zdobyli w nich zaledwie 21 bramek. Najwięcej goli zgromadził Jarosław Niezgoda - 6 razy pokonał bramkarzy rywali. Najwięcej asyst ma na swoim koncie Walerian Gwilia (5) i to on prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej, bo dołożył do tego 3 bramki. W porównaniu z notowaniem z początku września Gruzin dołożył jedną bramkę i jedną asystę.

Aż 19 bramek legioniści zdobyli z obrębu pola karnego, 7 padło po strzałach z główki. 15 to gole z akcji, 6 po rozegraniu stałego fragmentu gry i 2 bezpośrednio z rzutów karnych.

Najczęściej Legia strzelała tuż po rozpoczęciu każdej połowy, czyli między minutami 1-15 i 46-60 - po 6 trafień.

Aktualny bilans sezonu 2019/20 jest następujący:
- 20 meczów: 9 zwycięstw - 6 remisów - 5 porażek, bramki: 21-13
- Ekstraklasa: 1,55 pkt na mecz
- ogółem 1,05 bramki na mecz

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2019/20 (Ekstraklasa, Liga Europy, Puchar Polski)


Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Gwilia358191526
Niezgoda6 -611638
Vesović134131124
Wieteska3 -313986
Carlitos2 -28419
Kulenović2 -211778
Kante1128306
Nagy11217828
Stolarski112131042
Karbownik -226357
Luquinhas -22171213
Novikovas1 -112846
Remy -114335
Antolić -1114966
SUMA2117


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 07.10.2019

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Wojo - 10.10.2019 / 17:32, *.t-mobile.pl

No wreszcie jesteśmy w czymś najlepsi!!! Jeszcze niech zaczną grać sami ze sobą, to zwycięstw i emocji nie zabraknie, a prezio i vuko będą zachwyceni

odpowiedz
Ops2 - 10.10.2019 / 17:28, *.centertel.pl

....a Legia umacnia się w środku tabeli ....(

odpowiedz
Marcin (L) - 10.10.2019 / 14:52, *.tpnet.pl

Co bezsensowny artykuł. Kogo to obchodzi i jaki to ma wpływ na grę i styl Legii. Klub dołuje nie ma szans na puchary i na mistrza a mamy się ekscytować punktacją kanadyjską? Może niech ktoś napisze, że czas zatrudnić trenera albo, że prezes zamierza sprzedać klub... To by było coś i szansa na odbicie się od dna.

odpowiedz
DanieLo - 10.10.2019 / 15:53, *.43.163

@Marcin (L): "nie ma sans na puchary I na mistrza..?
Troche wczesnie sie podajesz kolego. Zielono nie jest, ale po co taka panika? Druga część sezonu, po podziale punktów, okazuje się zawsze bardziej decydująca niż 1-sza.

Przez ostatnie miesiące ciężko się czyta komentarze "kibicow". Jeden drugie przekrzykuje a sensu brak.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.10.2019 / 16:19, *.chello.pl

@DanieLo: Przecież nie ma podziału punktów.

odpowiedz
kumaty - 10.10.2019 / 17:17, *.51.162

@Marcin (L): nikt ci tego tu nie napisze bo siedza w ich kieszeni... na forum ktos poruszal kwestie bojkotu... i zaraz zlecialy sie klakierzy z tekstami kto jest wiekszym Legionistom a ze bojkotowac to nie ma sensu bo klubowi nie zalezy na frekwencji bo kupe kasy to maja z transmisji telewizyjnych... takze tu jest typowe komando gimbazy na uslugach tych co siedza u miodka wkieszeni

odpowiedz
vukout - 11.10.2019 / 07:47, *.128.116

@kumaty: o to, to, to właśnie

odpowiedz
vukout - 11.10.2019 / 07:51, *.128.116

@DanieLo: z taką grą, to oczywiste, że nie ma szans. Tym bardziej że jest widoczny regres. To teraz po przerwie na reprę co, progres z powrotem na ten poziom sprzed miesiąca.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.10.2019 / 13:30, *.247.242

@Marcin (L): "nie ma sensu bo klubowi nie zalezy na frekwencji"
W takim razie po każdym odpuszczonym meczu należałoby odpalić race i zrobić zadyme. Niech pudel płaci. ;-)

odpowiedz
Gocław - 10.10.2019 / 13:42, *.chello.pl

Brawo, świetnie działają procesy wewnętrzne :)

Ps. Czy kibice Legii, pochylili już dziś głowę i podziękowali ITI, jak kazał ostatnio prezes? :)

odpowiedz
L - 10.10.2019 / 13:24, *.AWIST.PL

Tragicznie to wygląda dokładnie jak gra Legii za tego pseudo trenera

odpowiedz
Ryj - 10.10.2019 / 12:38, *.com.pl

Martins jest kozakiem!

odpowiedz
Take The (L) - 10.10.2019 / 12:13, *.vectranet.pl

Akurat Gvilia to mój ulubiony piłkarz, tak się złożyło :)

odpowiedz
Cesio - 10.10.2019 / 11:52, *.com.pl

Gratuluję Walerianowi po przeliczeniu ilości minut rozegranych i asyst, wynika,że Walerian co 305 minut ok.3 mecze z kawałkiem ma 1podanie kluczowe.NIC TYLKO GRATULOWAĆ.SKOŃCZCIE Z TYMI GŁUPIMI STATYSTYKAMI ,BO TYLKO OBNAŻAJĄ MIERNOTĘ NASZYCH KOPACZY.NAJLEPIEJ PODAJĄCY W LEGII CO 305 MINUT .ZA CO IM PŁACĄ.WIADOMO DLACZEGO TAK SZARPIEM W ATAKU .SKANDAL!!!!!

odpowiedz
0gor - 10.10.2019 / 12:11, *.chello.pl

@Cesio: Wszystkie asysty w lidze ze stojącej piłki, gość w rozegraniu jest bezużyteczny. Asysty z ŁKS nie można nawet uznać za asystę, przecież to był jego strzał, który obronił ich bramkarz. Do dobitki doszedł Niezgoda i strzelił, ale to żadna asysta. Ofensywny pomocnik z jedną asystą z gry (z Grekami do Stolarskiego) przez 4 miesiące.

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 15:49, *.236.213

@Cesio: nie, "za co im płacą?". Tylko sęk w tym, że miodek nie chce płacić, więc takich mamy.

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 15:50, *.236.213

@Cesio: GDYBY pudel płacił, to oni by w Legii nie grali.

odpowiedz
sprite - 10.10.2019 / 10:03, *.play-internet.pl

I co z tego, jak ciągle tracimy punkty???

odpowiedz
kryniek76 - 10.10.2019 / 09:54, *.jmdi.pl

umacnia się na 1 miejscu ale po 2 do 0 w pape to jak się umacnia ??? jakiś punkt za dobre podanie na 15 metrów dostał ?

odpowiedz
? - 10.10.2019 / 10:44, *.tktelekom.pl

@kryniek76: Dokładnie to samo pomyślałem

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 15:45, *.236.213

@?: No właśnie też o tym piszę. Może sprzedajemy kogoś kto był na drugim miejscu za Gwilią i stąd jego umocnienie?

odpowiedz
ŻENADA - 10.10.2019 / 09:43, *.tpnet.pl

Ale wstyd, tego się czytać nie da. 1500 minut i 5 asyst hahahaha
Majstersztyk, kreator gry poziom światowy. Dawno tak miernej zbieraniny nie widziałem.

odpowiedz
antek - 10.10.2019 / 09:19, *.chello.pl

Tragedia

odpowiedz
Romcio - 10.10.2019 / 09:05, *.radman.pl

Żałosne te artykuły, te statystyki, te plusy i minusy! tego się nie da czytać!! Poddawanie analizie tego typu wkładów koszulkowych jest prze śmieszne!! No ale coś trzeba pisać, jak nie ma o czym ciekawym i pozytywnym!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.10.2019 / 14:59, *.com.pl

@Romcio:

Nieprawda.

odpowiedz
W45 - 10.10.2019 / 08:55, *.centertel.pl

Umocnil sie po meczu z Pastem. I tak trzymac !

odpowiedz
loko - 10.10.2019 / 08:47, *.vectranet.pl

liquinio 1 pkt na 600 minut buahahaha

odpowiedz
Darek - 10.10.2019 / 08:41, *.t-ipconnect.de

Teraz o takim Kucharczyku i jego statystykach mozemy pomarzyc.Ale co tam wazne ze druzyna jest tansza.
A Legia i tak bedzie wielka.Potrzeba tylko troche czasu.5 lat.No gora 10.

odpowiedz
Zły krasnolud - 10.10.2019 / 08:32, *.virginm.net

goli nie strzelamy, to jak się umacnia na pozycji lidera? Pude_ kogoś sprzedał?

odpowiedz
Bemowo L - 10.10.2019 / 07:54, *.vectranet.pl

A w klasyfikacji pajaców który jest Vuko? Czy nadal niezagrożony na szczycie?

odpowiedz