fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pomnik Deyny odnowiony

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach pomnik Kazimierza Deyny stojący w pobliżu naszego stadionu został odrestaurowany. Odświeżony został postument, na którym stoi figura najlepszego piłkarza w historii Legii. Wymienione zostały również szklane płyty, które przez ostatnich kilka lat zostały zniszczone. Teraz pomnik okalają granitowe płyty. Pomnik Kazimierza Deyny został odsłonięty w czerwcu 2012 roku.
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 14:52, *.70.100

Pomnik I Legenda Kazia musi stać sie Cultem Piłki nożnej,pomnik gigant powinien stać na rondzie w centrum Warsaw ,pod nogami Kazia I obok piłki powiny przejeżdzać tramwaje ,a turyści odwiedzajàcy Polske mieli by w programie wycieczke pod pomnik I ,stadion,I muzeum powstańcze!

odpowiedz
News⚽️Legiá - 18.10.2019 / 01:41, *.155.232

Chodzi o to... że taki pomnik Kazia był by olbrzymich rozmiaròw... I był rozjazdem lub rondem Kazia ,popularyzował by piłke nożnà kaźdego dnia, ,...swoim rozmiarew i przekazem..✨⚽️✨

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 00:53, *.155.232

Stołeczne Miasto Warszawy Stolicy Polski!Tooo!Leeeegiiiiaaa!Waaaarszaaaawaaaa!aaaaaeeeeeoooooooeeeeeeeeee!Leeeeegiiiiiaaaaaa!

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 00:49, *.155.232

Trzy razy wièkszy powinen stać na rondzie ,rotundy✨

odpowiedz
eLo - 18.10.2019 / 13:49, *.chello.pl

@News⚽️Legia: jesteś debilem

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 14:38, *.70.100

@eLo: Debilem,wariatem,złodziejem,fanatykiem,artystá,Polakiem I Warszawiakiem

odpowiedz
gazza - 17.10.2019 / 21:25, *.inetia.pl

Rzeczywiście to D wygląda jak O - nie wiem jakim sposobem ktoś to zaakceptował !
Myślałem że chociaż po odnowieniu coś się zmieni ale jak zwykle u nas - pełna amatorka...

odpowiedz
Znafca - 17.10.2019 / 21:44, *.vectranet.pl

@gazza: napis jak nowe pokolenie: pokręcony, D jest jak O a "y" jest wybite w górę... bezsens totalny - taka moda przejdzie za 5 lat i wszyscy będą się śmiali....

odpowiedz
Jasio - 17.10.2019 / 18:16, *.2.42

Co to oeyna ?

odpowiedz
Wiesiek1313 - 17.10.2019 / 15:46, *.kompex.pl

Szkoda ze nie zmienili napisu bo ta czcionka Pepsi nie pasuje w ogóle. Przydałby się mała tabliczka z informacjami dla młodszych.

odpowiedz
tomiacab - 17.10.2019 / 14:22, *.144.179

Gitarra

odpowiedz
Krzysiek - 17.10.2019 / 13:15, *.7.226

Oeyna

odpowiedz