REKLAMA

Kursy na mecz

Klasyk bez faworyta

Woytek

Bukmacherzy nie wskazują faworyta sobotniego meczu między Legii z Lechem. Kurs na zwycięstwo "Wojskowych" wynosi 2,3 - to rzadko spotykana wysoka liczba. Aleksandar Vuković ma jednak wielki ból głowy, ponieważ kilku zawodników nie zagra a powodu urazów.

Eksperci spodziewają się maksymalnie trzech goli, ale najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 1-1, na który kurs wynosi 5,7. Stawiając na to, że gola zdobędzie Mateusz Wieteska można pomnożyć wkład aż 10 razy.

Za wygraną Legii nie przemawia zbyt wiele argumentów, ale znając logikę naszej Ekstraklasy... ten fakt właśnie może być najlepszym argumentem na to, że stołeczny zespół wygra. Na to liczymy!

Legia wygra? Kurs 2,3!


Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechem:
24.04.2019 - Lech 1-0 Legia
23.02.2019 - Lech 2-0 Legia
16.09.2018 - Legia 1-0 Lech
20.05.2018 - Lech 0-3 Legia
04.03.2018 - Legia 2-1 Lech

Specjalna oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.