Luis Rocha - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk pauzuje, Rocha zagrożony

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk nie zagra w dzisiejszym meczu z Lechem Poznań z powodu czterech żółtych kartek. Zagrożony pauzą jest natomiast Luis Rocha. Obrońca Legii zobaczył w obecnym sezonie trzy żółte kartki w lidze. Kolejne takie upomnienie oznaczać będzie pauzę w spotkaniu z Wisłą Kraków.

Żółte kartki legionistów:

4 - Artur Jędrzejczyk
3 - Luis Rocha
2 - Jose Kante, Igor Lewczuk, Luquinhas
1 - Andre Martins, Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Cafu, Walerian Gwilia, Michał Karbownik, Salvador Agra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 19.10.2019 / 14:35, *.play-internet.pl

To pewnie Rocha tę kartkę dostanie dzisiaj.Wolne mu się przyda-trochę odpocznie,bo tak zapieprzać raz w tygodniu albo i rzadziej-no ileż można.

odpowiedz
Wojtas - 19.10.2019 / 13:18, *.net.pl

@Otwock: Obyś miał rację

odpowiedz
Wojtas - 19.10.2019 / 13:16, *.net.pl

Taką wojnę toczyli z Arturem A to się okazuje najlepszy zawodnik Legii

odpowiedz
Otwock - 19.10.2019 / 13:14, *.play-internet.pl

To dziś żegnamy pseudo trenera

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.