Widzew Łódź na meczu ze Śląskiem - fot. widzewtomy.net
REKLAMA

Widzew sprzedał 12 tys. biletów na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Widzewa posiadający karnety na sezon 2019/20 wykupili ponad 12 tysięcy biletów na spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa. We wtorek do sprzedaży trafi pula 1,5 tys. wejściówek, które zakupić będą mogły osoby posiadające abonament na sektory buforowe. Sprzedaż otwarta rozpocznie się w najbliższy piątek, a widzewiacy szacują, że trafi do niej nie więcej niż tysiąc wejściówek, a sprzedaż potrwa maksymalnie kwadrans.

Spotkanie Widzew - Legia rozegrane zostanie w środę, 30 października o 20:30. Oficjalnie obiekt Widzewa posiada 18 008 miejsc, z których część, ze względu na strefy buforowe, zostanie wyłączona z użytku.

Dla kibiców z Łazienkowskiej przeznaczonych zostanie 950 biletów. Bilety normalne na mecz Widzew - Legia kosztują 35 i 40 złotych.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Jacek Koszlin - 27.10.2019 / 15:03, *.play-internet.pl

Ma ktoś sprzedać bilety na Widzew Legia ? Bo brakło nam

odpowiedz
Widzewiak - 25.10.2019 / 19:45, *.upcbroadband.cz

Już nie ma biletów. Chciałem kupić online zaraz po 19:10, ale system był przeciążony. Kiedy strona zaczęła normalnie działać, nie było już dostępnych biletów. Szkoda, dla mnie lata 95-98 to piękne czasy i historia, chciałem iść na mecz z Legią. Generalnie klub dobrze zrobił, że karneciarze też musieli kupić wejściówki, nic tak nie wkurza, jak ktoś, kto kupuje karnet, a potem nie chodzi na mecze i blokuje miejsca.

Pojemność stadionu niby około 18 000, ale wejdzie jakieś 16 000 - około 1000 wejściówek dla kibiców Legii i kolejne około 1000 sektory buforowe.

Z góry przepraszam legionistów za widzewskie rozpisanie się i niby spam, ale na mecze się chodzi głównie dla takich spotkań. Poziom sportowy bywa różny, mnie bardziej interesuje otoczka, atmosfera.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.10.2019 / 10:13, *.play-internet.pl

Ciekawe,czy kaski na głowę będą potrzebne-))))).

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.10.2019 / 00:40, *.204.69

@FOREVER LEGIA: Łodzianie przywitajá gości gradem kamieni,to już tradycja...w

odpowiedz
soprano - 23.10.2019 / 15:29, *.chello.pl

wyjazdy to byly w lat 70i 80 dla kum kum a nie wycieczki

odpowiedz
szemrany - 23.10.2019 / 17:22, *.chello.pl

@soprano: Owszem,ale w 90-tych latach też nie były gorsze,szczególnie na początku .

odpowiedz
TGK - 23.10.2019 / 17:45, *.mm.pl

@soprano: Tak bylo akcja Koluszki

odpowiedz
yhym - 23.10.2019 / 22:25, *.chello.pl

@soprano: bredzisz,wsiadałeś,jechałeś to musiałeś stanąć na dworcu twarzą w twarz z rywalem,nie musiałeś być kumaty musiałeś być charakterny wobec kolegów ( teraz brak takich) a potem były płonące ogrodzenia )) poczytaj pn z przełomu 70/80 lat

odpowiedz
Mario - 23.10.2019 / 09:16, *.34.250

Oby was wpuścili piłka nożna dla kibiców żeby nie okazało się że znowu wymyśla jakieś śmieszne powody i zamkną sektor gości

odpowiedz
szemrany - 23.10.2019 / 08:59, *.chello.pl

Co wy możecie wiedzieć o prawdziwych wyjazdach?Pozdro dla Forever :)

odpowiedz
Widzew1910 Łódź - 22.10.2019 / 20:41, *.play-internet.pl

Wrocławianie też przyjechali do nas pewni siebie i 1/16 oglądają w telewizji

odpowiedz
News⚽️Legia - 23.10.2019 / 00:38, *.193.85

@Widzew1910 Łódź : Ślàsk to nie Legia,nie ma nawet o czym mòwić,przekonasz sie co to Legia na boisku i na trybunach!

odpowiedz
Alan - 23.10.2019 / 07:58, *.t-mobile.pl

@News⚽️Legia:
Tak tak bo w PL tylko Legia potrafi kibicować....ehh następny megaloman się znalazł a co do Śląska to był tam takim składem ze ciezko było by ich tamtego dnia przebić i nie o doping tu wcale chodzi.

odpowiedz
Walerek - 23.10.2019 / 08:47, *.netfala.pl

@Alan: My byśmy pojechali z Radomiakiem, Olimpią i Zagłębiem najlepszym składem i pyknęlibyśmy ich bez zająknięcia.

odpowiedz
LEGIA - 23.10.2019 / 13:34, *.play-internet.pl

@Widzew1910 Łódź : tylko 950 było by nas tyle co ma ten stadion

odpowiedz
Bródno - 24.10.2019 / 16:38, *.chello.pl

@Alan: odezwał się specjalistą od wszystkiego..

odpowiedz
Piterek(L) - 22.10.2019 / 20:07, *.stavseng.no

Dzisiaj wróciłem do pracy w Norwegii i mój przełożony szkot opowiada wrażenia z meczu pucharowego na Ibrox Park gdzie był.. cytuje "Piter -Your fans are fucken crazy Jezus :))))))))))

odpowiedz
Twardy Legiunia - 22.10.2019 / 19:37, *.chello.pl

Bilety muszą być tylko dla kumaterii a nie jakiś Januszy co wstyd przyniosą i barwy powraca!
MOCNO LEGIA!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.10.2019 / 17:00, *.play-internet.pl

@1916: Nie no chłopie-masz rację.Dodam jeszcze od siebie,że "magia wyjazdów do Łodzi,czy Poznania"to tzw melodia przeszłości-nawet w ułamku nie ma co porównywać tych przejazdów z latami 90-tymi np.Zdarza mi się pojechać na wyjazd,ale to tak bardziej z przyzwyczajenia,że "weekend musi być z Legią" i już dawno stwierdziłem,że zmiana stylu kibicowania jest tak kolosalna,że coraz ciężej mi jest oprzeć się wrażeniu,że coraz mniej w tym całym kibicowaniu na wyjazdach,ale też u siebie,jest działanie " ku chwale wielkiej Legii",a coraz więcej załatwiania swoich interesów.Wbrew pozorom,fanatyka bardzo łatwo zdoić z pieniedzy-wystarczy mu powiedzieć,że "to na Legię".

odpowiedz
Juri - 22.10.2019 / 10:57, *.centertel.pl

Ten kto coś działa w środowisku kibicowskim,bilet będzie miał.

odpowiedz
1916 - 22.10.2019 / 10:41, *.chello.pl

Skończcie z tym stękaniem. Ja też kiedys dużo jezdziłem, też kiedys byłem stałym bywalcem Żylety, też kupowałem bilety na wyjazdy w kasie, też jestem przekonany ze bym wstydu nie przyniósł ale to normalne ze z czasem przychodzą nowe trendy, nowe zwyczaje i tyle. A przede wszystkim to jest LEGIA i tysiące wspaniałych kibiców a biletów ledwie 950... To nie jakiś smieszny klibik jak ten z K6 gdzie nie mają takich problemów i nie jada wcale albo w kilkanascie glow. OD PRZYBYTKU GŁOWA NIE BOLI :-) Będą tacy co pojadą, będą też Ci co nie pojadą i nic na to nie poradzimy. Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
Bilety - 22.10.2019 / 07:56, *.cyfrowypolsat.pl

Bilety powinny być tylko dla chuliganki. Janusze - dla Was jest miejsce na Żylecie, Wschodniej i rodzinnych u siebie. Na wyjezdzie reprezentowac musi nas najlpeszy kwiat Warszawy i największa patologia żeby było komu bronić i zdobywać barwy. Wyjazdy nie dla lamusów.

odpowiedz
tajger bonzo - 22.10.2019 / 08:13, *.tpnet.pl

@Bilety: bilety już podzielone. Janusze niech nie liczą na cokolwiek. Za duży kaliber wyjazdu. Kupujcie lepiej bilety na niedzielę.

odpowiedz
Kibic L - 22.10.2019 / 08:31, *.centertel.pl

@tajger bonzo:

To

odpowiedz
Fanatyk - 22.10.2019 / 08:36, *.t-mobile.pl

@Bilety: To ja Ci coś powiem, bilety już są rozdzielone i dla mnie jest to padaczka!!! Za dobrych czasów gdy nie było podziałów na lepszych i gorszych KAŻDY mógł kupić bilet na taki wyjazd, i uwierz mi że jechało zawsze doborowe towarzystwo!!! A teraz ja nie mogę jechać bo zadko jeżdżę, ale na zydkow z chęcią bym pojechal i gwarantuje Ci że wstydu bym Nam nie przyniósł!!! A takich jak ja jest od groma!!! Trzeba jechać na przypał, postoi się pod bramą!!!

odpowiedz
Alan - 22.10.2019 / 11:40, *.t-mobile.pl

@Bilety:
950 chuliganów...na jakim świecie ty żyjesz, bronić barw i zdobywać no tak szczególnie wtedy jak się jedzie pociągiem specjalnym i jest się chronionym lepiej niż nie jeden prezydent..... proponuje szklankę zimnej wody dla ochlody.

odpowiedz
pol - 22.10.2019 / 12:46, *.chello.pl

@Bilety: typowy buraczyna

odpowiedz
Trec - 24.10.2019 / 16:45, *.chello.pl

@Alan: W d... byłeś i g... widziałeś.

odpowiedz
złodziej - 22.10.2019 / 07:00, *.chello.pl

Ej mordeczki dajcie ze 30 tych legijnych na aukcje i trochę kasy wjedzie.

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.10.2019 / 23:30, *.70.81

Chétnych na bilety do Łodzi jest ponoć 7-8 tyś kibicòw Legii ....

odpowiedz
Eror - 23.10.2019 / 18:21, *.129.213

@News⚽️Legia: ta yhy niby skad masz takie info,ja slyszalem o 20tys, w koncu to final LM hahaha

odpowiedz
News⚽️Legia - 26.10.2019 / 00:35, *.204.6

@Eror: jak by Legia dostała 20tyś biletów to by sie rozeszły hehe gamoniu.....

odpowiedz
Bez napinki - 21.10.2019 / 23:11, *.plus.pl

Niczego nikt nie zamknie przed Wami, taki mecz tylko z obiema ekipami na trybunach ma niepowtarzalną atmosferę.

odpowiedz
Hugon - 21.10.2019 / 22:17, *.vectranet.pl

Dobrze że tak dużo widzewiaków zobaczy pogrom swoich kopaczy.

odpowiedz
rTs - 21.10.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

10% pojemności stadionu. Więcej się nie da. Pozdrów i zapraszamy

odpowiedz
Mietek - 21.10.2019 / 22:55, *.vectranet.pl

@rTs: 950 biletów to bliżej 5% pojemności stadionu niż 10%. W Łodzi liczyć się nauczcie.

odpowiedz
DzyndzeL - 21.10.2019 / 20:45, *.chello.pl

Kiedy bilety w otwartej sprzedaży?

odpowiedz
Niekumaty - 21.10.2019 / 20:19, *.chello.pl

Kibic L - żartujesz? bilety tylko dla kumatych

odpowiedz
Łuki - 21.10.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Ciekawe na ile dni przed meczem zamkną sektor gości?

odpowiedz
Kibic L - 21.10.2019 / 18:53, *.tpnet.pl

950 biletów dla nas, jakby sklw było sprawiedliwe to te 100 mogłoby trafić do otwartej sprzedaży dla osób, które w ostatnim roku były przynajmniej 5 razy na wyjeździe. Pozdrawiam

odpowiedz
Legia Warszawa - 21.10.2019 / 21:58, *.chello.pl

@Kibic L : Podejrzewam że znajdzie się więcej chętnych, którzy byli nawet częściej i to oni powinni te bilety dostać jeśli byłoby sprawiedliwie...

odpowiedz
Kibic L - 22.10.2019 / 06:45, *.centertel.pl

@Legia Warszawa:

Jeżeli byli więcej razy - zgadzam się.
Jeżeli to ma być rozdawnictwo po kolegach, którzy pójdą raz na jakiś czas na Ł3 i uważają się za kumatych - to już niesprawiedliwe.



Przecież na wyjazdy zazwyczaj jeżdżą te same osoby. Jak jedzie 1000 osób np do Zabrza,to na następny wyjazd nie pojedzie 1000 nowych osób, tylko jakaś część np około 100 osób.

odpowiedz