fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Zapisy do czwartej edycji akcji Wszyscy do Wioseł

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek, 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnej akcji "Wszyscy do Wioseł", którą organizuje Fundacja Legii. W tym roku w ramach WDW zbierane będą środki na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Na liście startowej organizatorzy przewidzieli miejsca dla stu 4-osobowych załóg, które wiosłować będą po 12 minut każda.

Tak jak w latach ubiegłych, akcja odbywać się będzie w strefie silver na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Chętni do udziału w akcji, mogą zgłaszać czteroosobowe drużyny mailowo na adres wdw@legia.pl - wszyscy startujący wpłacają pieniądze na szczytny cel. O dostaniu się na listę startową decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Celem prowadzonej przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka akcji "Dołóż się do łóżka" jest zebranie funduszy na zakup łóżek dla oddziałów szpitalnych oraz dla poradni ambulatoryjnych. Pacjentami Instytutu Matki i Dziecka są głównie dzieci, nierzadko spędzające w szpitalu długie tygodnie i to właśnie wokół łóżka toczy się ich całe życie. Dostępne na dziś łóżka są bardzo, ciężkie, niewygodne, nie pozwalają na samodzielną zmianę pozycji leżącego, a personel medyczny ma trudności z transportem pacjentów w nich leżących.

Pomóc może każdy, nawet jeśli nie będzie w stanie pojawić się przy Łazienkowskiej 3 w dniu wydarzenia. Fundacja Legii uruchomiła specjalne konto, na które będzie można przekazywać środki na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka:

Fundacja Legii
50 1140 1010 0000 5259 0300 1027,

tytuł przelewu: darowizna WDW.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
.... - 26.10.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

Ile trzeba wpłacić żeby startować?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.