Tomasz Obuchowicz podczas akcji przeciwko zespołowi Metra Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Zacięliśmy się w połowie drugiego seta

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Tomasz Obuchowicz: Odnośnie konfrontacji z Metrem Warszawa, to rozpoczęliśmy ją bardzo dobrze, gładko wygrywając pierwszy set. Niestety, począwszy od połowy kolejnego coś się zacięło w naszych szeregach. Zaczęliśmy popełniać zbyt wiele błędów na zagrywce oraz nie byliśmy wystarczająco skuteczni w ataku, zwłaszcza w końcówkach setów. Metro nabrało wiatru w żagle i zaczęło grać dobrze. Z niecierpliwością czekamy na rewanż w hali na Imielinie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.