REKLAMA

Milana Padhaiskaya 31. w MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Milana Padhaiskaya z sekcji gimnastyki artystycznej Legii w miniony weekend po raz pierwszy startowała w mistrzostwach Polski juniorek, które rozegrane zostały w Katowicach. Wśród 62 startujących zawodniczek, Milana uplasowała się na miejscu 31. w wieloboju. Gimnastyczkę do zawodów przygotowała Elena Kamilova.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.