Jarosław Niezgoda i Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Gdyni przyznaliście Jarosławowi Niezgodzie. Występ strzelca zwycięskiej bramki oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Luquinhas i Antolić - 4,0. Najniższe oceny trafiły do Luisa Rochy i Waleriana Gwilii - 3,0.

W sumie oceniało 815 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Niezgoda 4,5
Luquinhas 4,0
Antolić 4,0
Andre Martins 3,8
Majecki 3,7
Jędrzejczyk 3,6
Lewczuk 3,6
Wieteska 3,6
Novikovas 3,6
Wszołek 3,4
Kante 3,4
Vesović 3,3
Gwilia 3,0
Luis Rocha 3,0

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 06.11.2019 / 10:24, *.amazonaws.com

Antolić i Martins królowie środka pola. Jarek jak zwykle niezawodny. Luquinhas z każdym meczem mnie zaskakuje pomysłami na rozegranie. Obrona super tylko Rocha w kratke dobre interwencje przeplatał z błędami no i po podłaczeniu do ataku brak pomysłu na rozegranie poza wrzutką. Reszta przeciętnie.

odpowiedz
Bartek - 06.11.2019 / 00:15, *.vectranet.pl

Niektórzy to pewnie przed meczem wystawiają oceny... Novikovas wg. mnie obok Jarka najlepszy, reszta przeciętnie. Kante oczywiście najsłabszy.

odpowiedz
eR - 05.11.2019 / 17:43, *.254.14

Oglądałem mecz i najsłabiej wypadł Rocha. Ile się człowiek na..wiał przez jego podania i wrzutki to oj oj oj... Cieszą 3 punkty, ale gra to kryminał. Grając 2/3 meczu w przewadze z ostatnią drużyną w lidze i drżąc na koniec o wynik, to jest parodia jakaś. No i Vuko mógłby w końcu chociaż z jeden mecz zagrać dwójką napastników.

odpowiedz
PLK - 05.11.2019 / 10:54, *.plus.pl

Zabrakło najważniejszej osoby w drużynie!!! Nie miał kto napędzić gry!!! Myślę o największej gwieździe w zespole, najbardziej doświadczonym ligowym wyjadaczu ..... Michale Karbowniku!!!!!

odpowiedz
Dzik - 05.11.2019 / 11:48, *.orange.pl

@PLK: zgadzam się

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.11.2019 / 18:38, *.play-internet.pl

@PLK: Karbo był chory, mówili przed meczem.

odpowiedz
Groch - 05.11.2019 / 10:37, *.play-internet.pl

3/4 użytkownikow tego forom nie ma canal+ , spojrzą tylko kto bramki strzelił, ewentualnie dwu minutowy skrót na meczach obejrzą. Stąd oceny z dupy, nie zwracaj na to uwagi i nie dyskutuj z gimnazjum

odpowiedz
Luk - 05.11.2019 / 12:18, *.centertel.pl

@Groch: a c+ odkodowało mecz

odpowiedz
Ibis - 06.11.2019 / 20:00, *.chello.pl

@Groch:
Twój problem polega na tym, że ok. 3/5 użytkowników tego forum posiada lub ma możliwość dostępu do relacji canal+ przeprowadzanych z meczów rozgrywanych w ramach ESA. Skąd zatem przytoczona przez Ciebie statystyka rodem z kosmosu?! Ja rozumiem, że te proporcje burzą tok Twojego wywodu, ale żeby aż tak przeginać. Kolego, szanujmy się nawzajem, m.in. nie publikując niezweryfikowanych informacji...

odpowiedz
Zenek - 05.11.2019 / 10:19, *.centertel.pl

Nie rozumiem zachwytów nad Antoliciem.Fakt, w defensywie gra nieźle, żeby nie powiedzieć dobrze ale w grze do przodu to już kryminał. Cafu wracaj do zdrowia!

odpowiedz
Seba8102 - 05.11.2019 / 10:22, *.centertel.pl

@Zenek : nie staraj się więc zrozumieć tylko przejdź na siatkówkę

odpowiedz
Zenek - 05.11.2019 / 10:54, *.centertel.pl

@Seba8102: nie jesteś zbyt zabawny na imprezach

odpowiedz
Bie(L)any - 05.11.2019 / 10:11, *.lsas.aero

Novikovas za wysoko
Luquinhas za nisko...
Ogólnie słabo to wygląda, wchodzi Niezgoda nie pokazuję nic nadzwyczajnego, poza wykorzystaniem jednej z kilku okazji i dostaję najwyższą notę ....
Powoli staczamy się do roli przeciętniaka i nie mają co przesłaniać Nam zwycięstwa z młodzieżowym składem łacha, z upadającą skisłą, z trzecioligowym widzewem czy ostatnimi w tabeli śledziami....

odpowiedz
L - 05.11.2019 / 10:48, *.play-internet.pl

@Bie(L)any: oglądałeś mecz? Novikovas zagrał najlepszy mecz w barwach Legii jak na razie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.11.2019 / 11:05, *.chello.pl

@Bie(L)any: Ty jesteś na pewno prowokatorem. Novikovas w/g instat miał 9 prób kluczowych podań, z czego 6 było udanych. Luquinhas i Martins mieli RAZEM - 5. Do tego jako jedyny dobrze strzeli zza 16-tki. Z kolei Niezgoda zrobił to, czego nie zrobił Kante przez cały mecz - strzelił gola. Do tego świetnie wypatrzył Novikovasa, ten Martinsa, ale ten ostatni zwalił. Antolic za wysoko, bo jego strach przed oddaniem strzału, zaczyna pop prostu wk....ć. Jędza był fatalny. Niecelne podania, głupie faule. Gdyby sędzia gwizdnął karnego, niechybnie znalazłby się na końcu stawki. Wieteska nie zrobił błędu, ale tradycyjnie oceny z czapy. Koledzy, wysilcie się na odrobinę obiektywizmu!

odpowiedz
Bie(L)any - 05.11.2019 / 11:21, *.centertel.pl

@L:
Byłem na meczu... i poza jednym przekladaniem pilki i oddaniem strzału w światło bramki noc nadzwyczajnego Litwin nie pokazał, ale jak was to jara to swiadczy o tym co pisalem stajemy sie przecietniakami w lidze...
Dla mnie Legia musi zdecydowanie panowac nad reszta ... Stołeczny Klub musi być ponad przeciętnością ... ten Novikovas przyszedł żeby robić różnicę i podnieść jakość a nie swoje pobory z kasy ...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.11.2019 / 11:40, *.chello.pl

@Bie(L)any: Może i byłeś, ale g...o widziałeś.

odpowiedz
autor - 05.11.2019 / 12:24, *.net.pl

@Bie(L)any: a wrzutka Litwina na główkę Kante nie widziałeś? Też uważam że niezły mecz Litwina i ma uderzenie z dystansu. Dla mnie za nisko Rocha bo obaj boczni grali ofensywnie. A Jędza za 2 setki to 3 byłaby wystarczająca.

odpowiedz
Jarek is the best - 05.11.2019 / 12:54, *.elartnet.pl

@Bie(L)any: NIC nie pokazuje, tylko strzela??? A co, chciałbyś, żeby "pokazywa"ł i NIE strzelał? Zmień dealera, pajacu. Piszesz o najlepszym strzelcu Extraklasy.

odpowiedz
Bie(L)any - 05.11.2019 / 13:35, *.centertel.pl

@Jarek is the best:
sam jestes pajac ja nie mam w zwyczaju obrażać nikogo z tej strony bo uważam wszystkich za kibiców Legii mających różne zdanie, sle ty anonimowo z ojca kompa po lekcajch lubisz się napinać ... zwieracze żeby nie puściły...

odpowiedz
singspiel - 05.11.2019 / 14:54, *.atman.pl

@Bie(L)any : zostawcie te kłótnie. rzeczowo dawajcie. Niezgoda to inna klasa niż Kante. Jarek przez 30 minut pokazał się z lepszej strony. może powinni grać razem? Kante jak na środkowego słaba skuteczność. Niezgoda ma jeszcze coś - potrafi zagrać nieszablonowo (dla mnie ten gol to majstersztyk) i rozegrać piłkę z kolegami.





odpowiedz
BRL - 06.11.2019 / 11:55, *.tktelekom.pl

@singspiel: moim zdaniem Kante i Niezgoda by się świetnie uzupełniali, Kante na 10, Jarek na. Kante robi dużo wiatru, jest sily, umie uderzyć z dystansu, ale brakuje mu wykończenia, by być klasową 9, toteż na szpicy się średnio sprawdza.

odpowiedz
BRL - 06.11.2019 / 12:13, *.tktelekom.pl

@BRL: dodał mi się komentarz w trakcie przez przypadek.
Oczywiście chodziło mi o to, że Kante na 10, Jarek na 9. Kante nie ma takiego wykończenia, ale robi wiatr, jest silny i ma bardziej stabilną formę, ale nie błyszczy wykończeniem - Jarek, gdyby nie chimeryczność i kłopoty ze zdrowiem by dzisiaj w lepszej lidze grał.

Z drugiej strony Luqinhas na 8 robi świetną robotę, więc pytanie, czyim kosztem gra na dwóch napastników? Brazylijczyka można by było dać na skrzydło, za np Novikovasa, ale mogłoby się okazać, że tak jak Piotrek Zieliński na skrzydle nie czuje się tak dobrze, jak w środku.

Nie wiem jak to rozwiązać :P Vuko nie powinien sobie zanadto pozwalać na eksperymenty, za wcześnie na to. Moim zdaniem najgorsze, co może zrobić Mioduski, to go zwolnić przed końcem sezonu zasadniczego, bo kolejny szkoleniowiec nie będzie chciał iść do klubu, gdzie któryś z rzędu amator po kilku miesiącach został zwolniony, bo cudu nie było, a Vuković potrzebuje teraz zazębić swój pomysł na grę. Na moje oko powinien grać Niezgoda, ale potrzebujemy drugiej rasowej 9, Kante na sprzedaż za dobry hajs i z mojej strony uznanie dla gościa, bo na moje ooko to dobry grajek, ale nie pasuje do koncepcji. Sanogo podobnie mi się kojarzy, ale szczerze mówiąc już nie bardzo pamiętam jak on gra, raczej kojarzy mi się z wybieganym, atletycznym bez szału w wykończeniu - wypisz, wymaluj Jose.

odpowiedz