Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović powołany do reprezentacji Czarnogóry

Woytek, źródło: 90minut.pl, Legionisci.com

Marko Vesović został powołany do reprezentacji Czarnogóry na listopadowy mecz eliminacji mistrzostw Europy z Anglią oraz spotkanie towarzyskie z Białorusią. Wyjazdowe spotkanie z Anglią odbędzie się 14 listopada o 20:45 w Londynie, zaś domowy mecz z Białorusią pięć dni później w Podgoricy.

W niedzielę Vesović pojawił się na boisku po raz pierwszy od 22 września. W ostatnich tygodniach piłkarz dochodził do pełnej sprawności po urazie. Z tego samego powodu wypadł z październikowego zgrupowania Czarnogóry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 04.11.2019 / 23:06, *.tpnet.pl

@Tomek: no właśnie zaczął:)

odpowiedz
Tomek - 04.11.2019 / 15:19, *.t-mobile.pl

Bez sensu. Gość nie zaczął grać a już go biorą do repry. Nawrót kontuzji jak nic

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.