Andre Martins, Aleksandar Vuković i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z treningu

Strzelecko-taktyczny czwartek

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening legionistów nie trwał zbyt długo, ale poświęcony był przede wszystkim pracy nad wykończeniem akcji ofensywnych. W zajęciach nie wzięli udziału William Remy, Maciej Rosołek, Cezary Miszta i Mateusz Praszelik, którzy w środę zagrali w meczu trzecioligowych rezerw.

Na placu nie pojawił się także Ivan Obradović. Natomiast indywidualnie z piłką pod okiem Przemysława Wielebskiego trenował Cafu.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Po wielu seriach dośrodkowań i strzałów Aleksandar Vuković zabrał 11 zawodników i wraz z Markiem Saganowskim długo tłumaczyli im różne rozwiązania taktyczne na najbliższe spotkanie. Pozostali w tym czasie grali w dziadka. Wygląda na to, że trener jest pewien na kogo postawi w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze i nie należy spodziewać się zmian w porównaniu z ostatnimi spotkaniami: Majecki - Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Andre Martins, Luquinhas, Novikovas - Niezgoda. Z powodu żółtych kartek wykluczony jest występ Jose Kante.

Po nieco ponad godzinie niemal wszyscy udali się do szatni. W piątek Legia trenuje o godzinie 17:30, czyli w porze meczu z zabrzanami. Wcześniej Vuković spotka się na konferencji prasowej z dziennikarzami.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Darek - 08.11.2019 / 07:15, *.t-ipconnect.de

Juz za niecałe dwa miesiące otworzy sie kolejne okienko transferowe.Ciekawe jaki nastepny as dolaczy do trzecioligowych rezerw?Kogo tu sprowadza do kompletu?Philipps,Agra,Obradovici...Kto nastepny na wakacje do Legii Warszawa?

odpowiedz
kamtom - 08.11.2019 / 08:34, *.centertel.pl

@Darek : kolejny kolega któregoś z trenerów :)

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.11.2019 / 00:54, *.70.61

Uuuuuukoooooochaaaanaaa!Maaaaa!

odpowiedz
Rambo - 07.11.2019 / 22:41, *.centertel.pl

Droga Redakcjo. Czy mogę prosić o informację dlaczego Obradovic nie trenuje? Kontuzja, kłopoty z prawem, o których się mówiło? Może jakiś krótki artykuł na ten temat mimo, że dla klubu chyba jest niewygodny. Myślę, że wielu kibiców to interesuje. Pozdrawiam.

odpowiedz
Yorick - 07.11.2019 / 22:09, *.orange.pl

Żeby się Vuko w końcu nie przejechał. Novikovas i Wieteska powinni usiąść na ławce. Zwłaszcza za Wieteskę ma na prawą obronę Stolarskiego i Vesovica, nie wmówicie mi, że obaj chorzy. Jędrzejczyk na środek, Wietes na ławkę.

odpowiedz
bubba - 08.11.2019 / 10:19, *.hawetelekom.pl

@Yorick: Wieteska zimą musi być sprzedany dlatego gra i będzie grał i nic tu nie pomoże. Szkoda mi tylko Stolarskiego bo chłopak gra nieźle, nie wiem czy nie najlepiej ze wszystkich na boku obrony a ciągle grzeje ławę

odpowiedz
Adi - 07.11.2019 / 20:52, *.orange.pl

Jazda z nimi!

odpowiedz
LGZ - 07.11.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

Juz w sobote wszyscy widzimy sie na Lazienkowskiej ! LEGIA 3-1 Gornik !!

odpowiedz
ZGL - 07.11.2019 / 20:34, *.tpnet.pl

Czekamy na skuteczna gre LEGII dotyczaca zdobywania goli a klasyk co prawda nie taki jak kiedys bywalo ale zawsze to: LEGIA - Gornik !!

odpowiedz
Obcy - 07.11.2019 / 19:23, *.t-mobile.pl

Ten Obradovic to taki mentor. Nie musi grać. Wystarczy,że jest. Jego obecność powoduje wzrost pewności u naszych piłkarzy. Ktoś tutaj utopił niezłe pieniądze. Taki gość nie zarabia drobnych.

odpowiedz
taj2012 - 07.11.2019 / 19:59, *.plus.pl

@Obcy: racja jak C.h...

odpowiedz
warszawiak1234 - 07.11.2019 / 18:39, *.chello.pl

Cafu zrobią krzywdę jak Ivicy.........szkoda chłopa...............

odpowiedz
Krzysiek - 07.11.2019 / 18:28, *.centertel.pl

Naprzód Kochana Legio!

odpowiedz
misiekznadarzyna - 07.11.2019 / 18:27, *.ip-5-135-152.eu

Powie mi ktoś co w tym klubie robi obradović ?

odpowiedz
Igor - 07.11.2019 / 19:03, *.orange.pl

@misiekznadarzyna: zarabia kasę , za nic .....
Szkoda gadać .

odpowiedz
Miki55 - 07.11.2019 / 20:10, *.chello.pl

@Ten klub ma nazwę, to Legia Warszawa

odpowiedz
Matigol - 07.11.2019 / 18:08, *.inetia.pl

Na zdjęciu nr 3 widać jak pracuje Novikovas...Wiem że to zdjęcie to ujęcie chwili kiedy Vuko coś im tłumaczy ale sama postawa tego grajka jest najlepszym podsumowaniem jaki zjazd on zaliczył od momentu transferu do Legii. W zeszłym sezonie to był najlepszy skrzydłowy w lidze i jeden z najlepszych jej grajków - strzały, asysty, przegląd pola...a teraz ? Ma zapewne nadal dobry "przegląd pola" ale na Mazowieckiej...

odpowiedz
Pio - 07.11.2019 / 17:54, *.chello.pl

Witam.prosze o info na temat Andre Martinsa.czytałem na forum u konkurencji wpis że podobno chciałby odejść, nie chce żeby z nim przedłużano itp a koleś pisze że to info pewne
Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat, pisze serio

odpowiedz
kibic - 07.11.2019 / 20:36, *.84.166

@Pio: To konkurencja, więc trzeba olać to info

odpowiedz
miron - 07.11.2019 / 17:21, *.centertel.pl

Co się dzieje z Obradovicem?zagra w tym roku?

odpowiedz
aja - 07.11.2019 / 17:25, *.chello.pl

@miron: Optymista jesteś! W tym roku? Żeby zagrał w ogóle w tym sezonie....

odpowiedz
Grzeniu - 07.11.2019 / 17:17, *.t-mobile.pl

A co aktualnie jest z Obradoviciem ?

odpowiedz
Bućko - 07.11.2019 / 17:05, *.vectranet.pl

Majecki - Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Andre Martins, Luquinhas, Novikovas - Niezgoda

Czyli siedmiu(!) Polaków w wyjściowej 11-stce.

odpowiedz
Maciej - 07.11.2019 / 20:04, *.supermedia.pl

@Bućko: z czego dwóch młodzieżowców, dwóch młodych, jednego doświadczonego i dwóch weteranów :) dobry zestaw

odpowiedz
Wojtulek - 07.11.2019 / 16:46, *.chello.pl

Witam. Proszę o info.na temat powrotu Cafu do gry,kiedy możemy zobaczyć naszego piłkarza na Ł 3

odpowiedz