fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

NS: W sobotę widzimy się na Legii! Zbiórka na oprawę

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę o 17:30 przy Łazienkowskiej 3, Legia zmierzy się z Górnikiem, a na spotkanie zapraszają Nieznani Sprawcy, którzy bardzo angażują się w kwestię frekwencji na naszym stadionie. Przy wejściu na stadion przeprowadzona zostanie kolejna zbiórka na oprawy - Nieznani Sprawcy działają bardzo intensywnie na meczach na naszym stadionie, jak i na wyjazdach, a przed nami jeszcze kilka meczów tej jesieni. Poniżej apel NS-ów:

"Drodzy Kibice!
Czy powinniśmy Was w ogóle mobilizować do przyjścia na mecz naszej drużyny? Czy powinniśmy siedemdziesiąty ósmy raz pisać do Was tekst o tym, że 'naszym obowiązkiem jest stawić się za X dni na Łazienkowskiej'? Wiadomo, że czasem trochę tak zwanej 'mobilizacji' nikomu nie zaszkodzi.
Jasne, że bycie z Legią Warszawa to nasz obowiązek. Ale przede wszystkim powinna być to przyjemność. Powinno to wywoływać uśmiech na Waszych mordach. Sama myśl o meczu, o stadionie, o spotkaniu z przyjaciółmi, o atmosferze, którą razem tworzymy, powinna sprawiać, że cieszycie się jak poje...ni. Dlatego k... cieszmy się! Już w sobotę widzimy się na Legii! Będziemy śpiewać, tańczyć, część pewnie się trochę naje...e. Piłkarze wreszcie zaczęli jakoś grać, jak na razie są liderem. Kupujemy bilety i z radością nak...my na Legię!

A przed meczem zbiórka na oprawę. Znowu zbiórka. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie macie tych zbiórek tak samo dosyć, jak my. Niestety NaSza sytuacja finansowa jest dalej fatalna. Jak widzicie nie odpuszczamy. Na pięć ostatnich meczów domowych, na czterech pojawiła się oprawa. Na wyjazdach też trochę się świeci. Moglibyśmy oczywiście oszczędzać i siedzieć na dupach, ale uznaliśmy, że absolutnie nie jest to dobry moment. Praktycznie co mecz na Trybunie Południowej, w ramach przeróżnych akcji kibicowskich, zasiadają tysiące dzieciaków. Zależy nam na tym, żeby każdy z nich zapamiętał taki wieczór na długo. Żeby miał w głowie to, co działo się naprzeciwko. Żeby za parę lat wrócił, tylko tym razem na Żyletę i kontynuował to, co razem teraz robimy. Razem musimy dbać o przyszłe pokolenia Legionistów. Dlatego my dalej robimy swoje, ale do tego najzwyczajniej w świecie potrzebujemy Waszego wsparcia, również finansowego. Pamiętajcie, że jesteśmy ostatnią nadzieją!

I na koniec jeszcze jedna informacja. Po meczu z Górnikiem w Sportsbarze będziecie mogli kupić od NaS race na zbliżające się święto. Cena 25 zł, zysk rzecz jasna na oprawy.
Uśmiech i jazda z k...!"

Nieznani Sprawcy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.