fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakaz wyjazdowy na mecz w Łęcznej

Woytek

W czwartek Komisja Dyscyplinarna PZPN karała Legię Warszawa i Widzewa Łódź za zachowanie kibiców podczas meczu obu drużyn, który został rozegrany 30 października. Stołeczny klub otrzymał zakaz wyjazdowy dla zorganizowanej grupy kibiców na kolejny mecz Pucharu Polski oraz 15 tysięcy złotych. Widzew został ukarany dwoma zakazami wyjazdowymi w sumie za za trzy ostatnie mecze (z GKS-em Katowice, Legią i Resovią).

W najbliższej rundzie Pucharu Polski Legia zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Ja - 09.11.2019 / 21:22, *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje

odpowiedz
Mistrz - 09.11.2019 / 13:14, *.ostnet.pl

Za odpalenie rac kara finansowa szkoda ze tylko Legii race tylko widzieli

odpowiedz
Amir(L) - 09.11.2019 / 08:54, *.play-internet.pl

Ot, i cała teoria względności
jeżeli MY włożymy szanownej komisji palec w doope to znaczy że MY mamy palec w doopie czy szanowna komisja ma palec w dooooopie?


Za 15 tys warto było
AVE

odpowiedz
Arek - 08.11.2019 / 23:04, *.tpnet.pl

Hehe: myśliciele się zebrali, pomyśleli i wymyślili zakaz wyjazdowy. No tylko przyklasnąć temu "szacownemu" gronu.

odpowiedz
Zlb82 - 08.11.2019 / 22:42, *.t-mobile.pl

Tylko my po kieszeni? Za co? Stadion rozje.., co to kur... jest? Rudy! Co? widzew!!! Pajac.

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.11.2019 / 21:12, *.193.69

Ponoć włodarze i kibice Łécznej chêtnie zobaczá gości na zakazie w nadkomplecie✨⚽️✨

odpowiedz
Raf - 08.11.2019 / 19:56, *.mm.pl

Legijna Zamojszczyzna i tak będzie ;-)

odpowiedz
(L) - 08.11.2019 / 19:52, *.plus.pl

Powinniśmy jechać

tyle jeszcze wyjazdów z zakazami

odpowiedz
kmtw - 08.11.2019 / 18:49, *.chello.pl

Jesteśmy zawsze tam...

odpowiedz
Zdzicho - 08.11.2019 / 18:06, *.tpnet.pl

Ukarsli nas widzew i stalowke ale finansowo tylko nas. Czy ktos umie to rozsadnie wytlumaczyc? Ja rozumiem, ze musi byc na paluszki podczas zebran komisji ligi, no bo przeciez nie na szkolenie mlodziezy, tylko dlaczego tylko my mamy zaplacic. Widzew za 3 mecze ma kare dwoch spotkan a my za jeden w tym ten sam co widzew kare jednego meczu i 15tys

odpowiedz
Bartekkk - 08.11.2019 / 21:59, *.centertel.pl

@Zdzicho: nasze piro przerwalo mecz w lodzi ich nie.

odpowiedz
Igrekzet - 08.11.2019 / 16:58, *.t-mobile.pl

Dobrze ze nie Wrocław

odpowiedz
xxc - 08.11.2019 / 16:51, *.orange.pl

moze duzo, moze nie... tylko po co? po co ciagle te race?

odpowiedz
Ja - 10.11.2019 / 20:35, *.centertel.pl

@xxc: żeby głupi miał zagadkę..

odpowiedz
Mamut - 08.11.2019 / 16:46, *.t-mobile.pl

Myślę że w Łęcznej nie zrobią nam problemu z wejściem

odpowiedz
..... - 09.11.2019 / 13:57, *.co.uk

@Mamut : oj mozesz sie zdziwic.. jak sie tam upra to nie wejdziemy. Bylem tam juz na takim wyjezdzie kiedy nas nie wpuscili..

odpowiedz
Lfan - 08.11.2019 / 16:05, *.chello.pl

Czy Górnik Łeczna udostępni nam swoje sektory?

odpowiedz
pracodawca ze Stolicy - 09.11.2019 / 19:28, *.199.140

@Lfan: A jak qrfa myślisz...? Gdzie jeżdżą do roboty???

odpowiedz
ooo - 08.11.2019 / 15:50, *.centertel.pl

Jakos niedużo, chyba szanowna komisja dobry humorek miala.

odpowiedz