fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Dołóż się do łóżka: Fundacja Legii zebrała 150 tysięcy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek przy Łazienkowskiej, w strefie Silver Fundacja Legii zorganizowała czwartą edycję charytatywnej akcji "Wszyscy do Wioseł". Tegoroczna akcja "Dołóż się do łóżka" miała na celu zebranie środków na zakup nowoczesnych łóżek dla najmłodszych podopiecznych placówki do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Do piątku włącznie udało się zebrać na ten cel ok. 150 tysięcy złotych.

Fundusze zbierane były na konto fundacji, a także do puszek podczas 11 godzin "wiosłowania". Jak co roku, czterozespołowe osady (110 osad) wiosłowały na ergometrach i w tym czasie przepłynęły łącznie 1171 kilometrów.

Piątkowa akcja nie kończy jeszcze zbiórki. Do końca listopada zbiórka pieniędzy w ramach "Dołóż się do łóżka", prowadzona będzie na portalu Zrzutka.pl.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.