fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik: Wygrana Pogoni nie jest zasłużona

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Po tej serii zwycięstw oczekiwania były większe. Takie mecze się zdarzają, musimy się jak najszybciej podnieść - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Michał Karbownik. - W każdym meczu stwarzamy sobie sytuacje, jednak kwestia jest taka czy strzelimy czy nie - dziś się nie udało. Dante Stipica zdecydowanie pomógł Pogoni w tym zwycięstwie.

- Myślę, że wygrana Pogoni nie jest zasłużona, mieliśmy więcej sytuacji oraz głupio stracone bramki pomogły wygrać „Portowcom” - mówi legionista. - Po powrocie z kadry czuje się dobrze fizycznie. Miałem jedynie chorobę podczas zgrupowania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
o82 - 25.11.2019 / 19:31, *.mm.pl

Co Ty Karbownik wygadujesz? Młodzi już przesiąknieci tym podejściem...

odpowiedz
Tagi - 25.11.2019 / 14:51, *.vectranet.pl

Wygrali bo byli skuteczni , Legioniści nie wykorzystali swoich okazji i mamy 0 pkt. Pogoń nie będzie mistrzem , bo nie ma silnego , stabilnego składu włącznie z ławką , ale co pohasają to ich :)
Gramy dalej.

odpowiedz
absolutnie zachodniopomorski - 24.11.2019 / 21:47, *.stofanet.dk

@SLedzie: w trzech bez najmniejszej watpliwosci: bez porownania lepszy bramkarz, oprocz tego lepsza, pewniejsza gra obronna i lepszy napastnik.

odpowiedz
SLedzie - 24.11.2019 / 20:47, *.chello.pl

To chyba sledzie disuja tu karbownika.
W jakim aspekcie pogon byla lepsza? Karny widmo, faulwony wszole kw akcji sam na sam, masa okazji do 60 minuty.

odpowiedz
(L)elek - 24.11.2019 / 20:27, *.chello.pl

Karbownik- rozegraj chociaż 10 meczy w Eklapie, strzel chociaż raz skutecznie w światło bramki, a pózniej popatrzymy na co cię stać - bo jak narazie , po za farmazonami - to niewiele pokazałeś . Jak sie zagrzales to weź prysznic i trenuj chłopaku ... zostawiaj po treningach i szlifuj rzemiosło i jak zrobisz karierę w Legii na miarę chociażby Vadisa to po przemyśleniach wypowiadaj mądre zdania ... Chyba ze jesteś pod głębokim wpływem pozoranta zwanego trenerem i on ci mówi te wszystkie rzeczy- to kupuj już bilet do Barçy- bo pewnie niedługo usłyszysz , ze tam jesteś przymierzany... Ochłoń chłopaku . Trzeba znać swoją wartość ( kiedy sie ja posiada), ale pokora to cecha , z która możesz zwojować ten piłkarski swiat. Pamiętaj - pycha kroczy przed upadkiem

odpowiedz
Pacho - 24.11.2019 / 19:58, *.chello.pl

@Kiedyś...było...inaczej: jak by był dla nas to byłby chłopie ogólnopolski skandal.

odpowiedz
bronek49 - 24.11.2019 / 18:00, *.chello.pl

Michał Ciebie to jeszcze można pochwalić dajesz z siebie wszystko ale uważam że dużo lepszy pozytek byłby z Ciebie na środku pomocy ta byłbyś gwiazdą zespołu

odpowiedz
antek - 24.11.2019 / 15:58, *.amazonaws.com

myslenie to twoja slaba strona gwiazda medialna

odpowiedz
zaba285 - 24.11.2019 / 15:43, *.lukman.pl

@Pacho: karny ewidentny, Jędza nie dotknął piłki za to trącił przeciwnika, ten upadł. przepisy są w takich sytuacjach jasne. czy wykorzystał sytuacje żeby się przewrócić - to już sprawa drugorzędna.

odpowiedz
Ko(L)o - 24.11.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@olo: Raczej, nie ucz się przegrywać tylko ucz się grać :)

odpowiedz
zaba285 - 24.11.2019 / 15:22, *.lukman.pl

@Absolutnie zachodniopomorski: młody jeszcze jest, lekka sodówka odbija. kilka lat i zacznie bardziej realnie patrzeć na futbol

odpowiedz
yxz - 24.11.2019 / 14:32, *.chello.pl

@MKS: Ogółem masz rację, ale weź nie pie.dol o tym że pomagają nam sędziowie, bo to bzdura, w którą wierzą głównie pyry, które jak wiadomo za bardzo inteligencją to nie grzeszą. ;)

odpowiedz
BIE(L)ANY - 24.11.2019 / 12:55, *.plus.pl

@Aa: Chyba inny mecz oglądałeś. Pogoń zjadła chyba śledzia..

odpowiedz
Absolutnie zachodniopomorski - 24.11.2019 / 12:22, *.stofanet.dk

Dwa komentarze nt. tego samego meczu:

Konstantinos Triantafyllopoulos (PS)
- "Może Legia miała minimalnie większe posiadanie piłki, ale nie była w stanie poważniej nam zagrozić. W pierwszym kwadransie drugiej połowy Legia dominowała, ale dobrze spisywaliśmy się w obronie, a dodatkowo bardzo ważny rzut wolny wybronił Dante. Uważam, że ogólnie zagraliśmy lepiej niż Legia. W całym meczu mieli może 20 minut, podczas których byli w stanie wywrzeć na nasz większą presję i zdominować grę, ale to normalne. Jest to dobra drużyna i mają jakość, mieli swoje okazje w tym meczu. Taka jest piłka. Musisz wykorzystywać swoje momenty i my to zrobiliśmy, a Legia nie była w stanie tego dokonać."

Michal Karbownik (LW):
"Oczekiwana po serii zwycięstw były większe, ale takie mecze sie zdarzają i trzeba sie po nich jak najszybciej podnieść. Myślę, że nie było to zasłużone zwycięstwo Pogoni. Mieliśmy więcej sytuacji i w głupi sposób straciliśmy bramki, a to pomogło Pogoni wygrać. "

A reszte pozostawiam bez komentarza. Niech czytelnik sam oceni...

odpowiedz
Kiedyś...było...inaczej - 24.11.2019 / 11:37, *.as13285.net

@Pacho: ale jak to by dla nas miało być i by nie.podyktowal to byś pisał że był karny chłopie był kontakt i ewidentny karny wezc8r już skończcie z tym gadanie mecz wyrównany przegraliśmy bo nie wykorzystujemy sytuacji i tyle

odpowiedz
Pacho - 24.11.2019 / 11:26, *.2.47

@antywieteska: prawidłowo? A kiedy jest nieprawidłowo? Możesz sprecyzować? Tak na marginesie karnego nie powinno być. Bardzo się długo doszukiwali i coś znaleźli ale fakt jest taki że jeden stanął na drugiemu na nogę i się powywracali. Jedzą może dotknął lekko ale jestem zdania że zawodnik Pogoni chciał bardzo niefortunnie zanurkować. W sumie dobrze mu...jak się skończyło a bramka wiele nie zmieniła. Sędzia wał jak zwykle.

odpowiedz
mir - 24.11.2019 / 11:16, *.chello.pl

Karbownik chłopie ty byłeś chyba na innym meczu ? Piłka nożna to taka gra w której wygrywa drużyna która strzela więcej bramek. Różnica 2 bramek to nie jest przypadek. Nie ma co teraz "rozdzierać szat" trzeba brać się do roboty zapier..ć po następne mistrzostwo.

odpowiedz
Ja - 24.11.2019 / 10:01, *.amazonaws.com

Zmieniły się ostatnio przepusy? W piłka nożna to nie jazda figurowa nie przyznaje się w niej za walory artystyczne, wygrywają ci co więcej strzelą. Co vuko musi im gadać w szatni po takim meczu, że piłkarzdej przegranej któryś z nich się tak tłumaczy.

odpowiedz
Benny - 24.11.2019 / 09:13, *.timplus.net

@mks 1948: Na pewno tylko o tym myśli żeby zagrać w pogoni

odpowiedz
Brzostu - 24.11.2019 / 08:51, *.play-internet.pl

Piłka polega min. Na zdobywaniu bramek kto i ich nie strzela remisuje bądz przegrywa
Kochana Legio
Skutecznośici brakowało

odpowiedz
MKS - 24.11.2019 / 08:45, *.plus.pl

Sobolew wyłazi ci słoma z butów przegrać trzeba umieć mistrzu wielki nedznej extraklapy

odpowiedz
Adi - 24.11.2019 / 07:56, *.orange.pl

Karbownik ma rację. Szkoda, w następnym meczu się odbijemy.

odpowiedz
Aa - 24.11.2019 / 07:33, *.plus.pl

Co Ty pierd.sz chłopie? Pogoń Was zjadła w tym meczu

odpowiedz
Yorick - 24.11.2019 / 07:09, *.orange.pl

Dobrze powiedział.

odpowiedz
Stef - 24.11.2019 / 05:03, *.219.186

Takie banie możesz stawiać prezesowi, trenerowi i mamie, ale nie kibicom, ten sport, to jest gra na bramki, synu i ten wygrywa zasłuzenie, kto ich więcej strzeli i na tym to polega, a nie na zasługach, graj o zwycięstwo, a nie sędziuj, komu się należy zasłużenie i będzie dobrze.

odpowiedz
antywieteska - 24.11.2019 / 00:32, *.chello.pl

Pamiętaj młody że jak drużyna strzela prawidłowo trzy razy więcej goli niż przeciwnik to przegrywa zasłużenie........ale tak to jest jak sie ma w drużynie Wieteske i zerotechnicznego Jędze.....

odpowiedz
hajdukL - 24.11.2019 / 00:32, *.com.pl

@olo:
Właśnie tak.

odpowiedz
Julon - 24.11.2019 / 00:16, *.timplus.net

Święta racja już do przerwy z lepszą skutecznością powinno być 2,3 do 1 dla Legii.Katastrofa się zaczęła od piruetu Wieteski później Novikowas,Wszolek i Niezgoda partolili w 100%sytuacjach nawet trener śledzi to potwierdza Szczęście dzisiaj było po ich stronie.

odpowiedz
zaba285 - 23.11.2019 / 23:55, *.lukman.pl

@singspiel: karny słuszny, niestety Jędza faulował ewidentnie

odpowiedz
singspiel - 23.11.2019 / 23:46, *.centertel.pl

@Gra cieni: u tego, kto będzie wygrywał regularnie, ale przede wszystkim z czołówką. a Pogoń wygrała tylko z nami. Mam nadzieję, że my wreszcie zaczniemy łapać punkty na czołówce, bo słabych lejemy, co nie zawsze się Legii zdarzało. Jak nie Wodzisław, to Łęczna. Mamy dość dużą kadrę, co jest także atutem. Po 15 kolejce mieliśmy najwięcej punktów. Mam nadzieję, że po 30 też tak będzie. a potem jeszcze dogrywka... zobaczymy też, jak wiosną będą wyglądały składy zespołów.

odpowiedz
olo - 23.11.2019 / 23:16, *.212.209

nie pie...ol synu, naucz się też przegrywać.

odpowiedz
Gra cieni - 23.11.2019 / 23:01, *.inetia.pl

@singspiel: a dla kogo widzisz tytuł?

odpowiedz
mks 1948 - 23.11.2019 / 22:53, *.plus.pl

karbownik jeszcze bedzie chcial zagrac w Pogoni jak go vuko odpali po paru meczach troche pokory pilkarzyku

odpowiedz
as - 23.11.2019 / 22:49, *.tpnet.pl

Nie zasłużona? Ręce upadają. Panie Karbownik pokora.

odpowiedz
Abcd - 23.11.2019 / 22:47, *.orange.pl

@MKS: nie masz swojego forum przyszły mistrzu Polski?

odpowiedz
singspiel - 23.11.2019 / 22:33, *.centertel.pl

@MKS: poniosło go, to fakt. Legia zagrała dobrze tylko przez 15 minut, a Pogoń i dobrze, i ze sporym szczęściem. Sędzia natomiast mocno wam sie przysłużył. Karny był z czapki. Co do mistrzostwa, to jednak grubo pojechałeś. Mimo całej sympatii, jakoś nie widzę tytułu dla Pogoni. Przecież w każdym meczu nie będziecie mieli tyle szczęścia?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.11.2019 / 22:19, *.255.243

@MKS: HA HA HA HA PRZYSZŁY MISTRZ??? CHYBA W SRANIU NA ODLEGŁOŚĆ. JESZCZE SPUCHNIECIE.

odpowiedz
Gość - 23.11.2019 / 22:05, *.plus.pl

Szczecin, lepszy, legia na kolana , i już , ten młody trochę pokory .

odpowiedz
Budrys - 23.11.2019 / 21:57, *.tpnet.pl

Głupoty gadasz!!!

odpowiedz
Raf - 23.11.2019 / 21:50, *.mm.pl

@MKS: Liście można zagrabić. A Ty chcesz nimi grać??? Doprecyzuj proszę o co Ci chodzi z tymi liśćmi.

odpowiedz
K.J - 23.11.2019 / 21:43, *.chello.pl

Karbownik głupoty gadasz lepsza jest drużyna która więcej bramek strzeli.

odpowiedz
Rondel - 23.11.2019 / 21:39, *.plus.pl

Uwielbiam takie chrzanienie młodego piłkarza, więcej pokory, 3-1 do tyłu a on mówi o niezasluzonym zwycięstwie.

odpowiedz
MKS - 23.11.2019 / 21:35, *.centertel.pl

Hahaha ☺ niezasluzona????!!!!!! Chyba Wy w tej Warszawie już zupełnie na głowę upadliscie....I to młodzi takie rzeczy gadają???!!!! Sędzia nie pomógł i już płacz? Zagra liście z przyszłym Mistrzem także wstydu nie ma. Trzeba było wygrać Panie Karbownik bo szansę były równe... 1:3, gdzie bramka w końcówce to nie przypadek i a pewo nie wygrała drużyna gorsza.

odpowiedz
Kiedyś...było...inaczej - 23.11.2019 / 21:28, *.as13285.net

Boże co Ty wygadujesz jak Pogoń nie wygrała zasłużenie??? Bo mają Dante my mamy Majeckiego bo wykorzystali swoje sytuacje A my swoich nie no to właśnie dlatego wygrali i to zasłużenie

odpowiedz
Franciik - 23.11.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

Dante jest bramkarzem Pogoni a nie Legi i robi to co do niego należy

odpowiedz