Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Nie najlepsza pierwsza runda w naszym wykonaniu

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Ciężko podsumować mecz, w którym gramy źle, nawet jak wygrywaliśmy kilkoma punktami to rywal nas doganiał. W końcówce nie wykorzystaliśmy swoich szans, ja też nie popisałem się w drugim secie, bo zepsułem decydującą zagrywkę. W trzecim secie prowadziliśmy, jednak nastąpiła zmiana u naszego przeciwnika i zawodnik, który wszedł dwukrotnie zagrał „asy serwisowe”. My nie potrafiliśmy w końcówkach brać ciężaru na siebie, tylko czekaliśmy na ruch rywala, który to wykorzystał i wygrał – powiedział po meczu Arkadiusz Żakieta

- Jak się prowadzi kilkoma punktami to gra powinna się nakręcać, ale u nas jest nieco inaczej. Kiedy mamy przewagę to ją trwonimy, tak samo było podczas wyjazdowej rywalizacji z BAS-em. Teraz mamy kolejkę pauzy, podczas tej przerwy musimy wyeliminować błędy. Nie możemy psuć kilku zagrywek z rzędu.

- Nie najlepsza pierwsze runda w naszym wykonaniu, cztery porażki to zdecydowanie za dużo. Mamy aspiracje na pierwszą ligę, a na razie wygląda to przeciętnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.