fot. Dariusz Chojnacki

Wyróżnienie dla Krewkich Legionistów

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

W sobotę, 23 listopada Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża Warszawa Południe zorganizował spotkanie honorowych dawców krwi z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa 2019. Na uroczystości tej Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Krewcy Legioniści otrzymał wyróżnienie w postaci "Medalu 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża". Medal ten wręczony został w dowód uznania za wieloletnie efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Ponadto na uroczystości wyróżnionych zostało odznakami Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I, II i III stopnia oraz medalami kilkunastu naszych klubowiczów.

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
podkarpacie z Legią - 30.11.2019 / 08:57, *.mm.pl

To Wy jestescie prawdziwymi bohaterami!!!

odpowiedz
Elquatro - 29.11.2019 / 21:22, *.chello.pl

Podczas zbiórki chyba marzec 2018, wpadła mi w oko jedna dziewczyna, niestety byłem wtedy z inną, która miala na imię pomyłka, co gorsza, wiecie co? Zostalem też bez ręki. Piękną brunetkę Legionistke pozdrawiam, niedlugo znowu zbiórka;)

odpowiedz
Szkliwo - 29.11.2019 / 17:33, *.centertel.pl

Gratulacje

odpowiedz
Kropla - 29.11.2019 / 08:03, *.play-internet.pl

Brawo dla Was . Oby więcej takich akcji

odpowiedz
(L)! - 28.11.2019 / 11:11, *.183.52

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.