fot. Legia Fight Club
REKLAMA

Legioniści bez medali na MP seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czterej pięściarze Legii zakończyli swój udział w mistrzostwach Polski seniorów, które odbywają się w Opolu. Najwięcej obiecywaliśmy sobie po występie Pawła Rumińskiego, który w pierwszej walce kat. -75 kg pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Jacka Mordkę z Radomia. Niestety legionista nie przystąpił do walki z Rafałem Wołczeckim i tym samym stracił szanse na awans do strefy medalowej. Jednogłośnie na punkty przegrał Maciej Jewdokin w kat. -57kg, nieznacznie na punkty (2-3) przegrał Lech Formicki w kat. -81kg, a przez RSC w rundzie trzeciej, swoją pierwszą walkę w kat. -75kg przegrał Paweł Michalik, który mierzył się z Artemem Razhikiem ze Słupska.

Wyniki zawodników Legii na MP seniorów:
-57kg: Mateusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) - Maciej Jewdokin (Legia Warszawa) 5-0

-75kg:
Artem Razhik (Czarni Słupsk) - Paweł Michalik (Legia Warszawa) RSC 3
Paweł Rumiński (Legia Warszawa) - Jacek Mordka (Zamłynie Radom) RSC 3
Rafał Wołczecki (Adrenalina Wrocław) - Paweł Rumiński (Legia Warszawa) WO.

-81kg: Klaudiusz Hejmej (KS Grappling Kraków) - Lech Fomicki (Legia Warszawa) 3-2


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.