Adrianna Dworniak po awansie do półfinału MŚ
REKLAMA

Brąz Dworniak na MŚ w kick light

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Adrianna Dworniak zaliczyła świetny debiut na arenie międzynarodowej. Zawodniczka Legii zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kick-boxingu, w formule kick light. W kategorii wagowej -60kg Ada pokonała najpierw Greczynkę, Marthę Nystazou, a następnie Serbkę, Kristinę Dzolic. W półfinale legionistka toczyła bardzo wyrównany pojedynek z Turczynką, Gulsah Kiyak, która jednak zapewniła sobie zwycięstwo dzięki wygranej trzeciej rundzie. Dworniak nie awansowała więc do finału, ale zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i bez wątpienia cieszy wywalczony przez nią brąz.

Klara Kleczkowska startująca w kat. -55 kilogramów odpadła w pierwszej rundzie. Legionistka przegrała wyraźnie na punkty z Chorwatką, Luciją Regvat. Trenerem obu zawodniczek jest Przemysław Ziemnicki, który był również obecny na MŚ w Turcji, jako trener reprezentacji Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.