fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Milovanovicia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Milan Milovanović zaliczył podwójną zdobycz w przegranym meczu ze Spójnią Stargard. Podopieczny Tane Spaseva spędził na parkiecie 27,5 minuty i w tym czasie zdobył 15 punktów oraz zebrał 11 piłek. Zawodnik Legii wykazał się dobrą skutecznością zarówno z gry (6/8), jak i na linii osobistych (3/4). Ponadto Milovanović był najczęściej faulowanym graczem naszej ekipy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.