Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Wygraliśmy nie bez kłopotów

MIshka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Jesteśmy zadowoleni z wyniku i tego, że zdobyliśmy 3 punkty w miejscu, w którym nikomu się to w tym sezonie nie udało. To świadczy o tym, jak trudny jest to teren, jaka drużyna i jak dobrze prowadzi ją trener Lavicka, który objął zespół w takim a nie innym momencie.

Wygraliśmy nie bez kłopotów, bo nie kontrolowaliśmy w całości przebiegu spotkania, ale myślę, że zasłużenie. Może nie zasłużyliśmy na tak wysokie zwycięstwo. Obroniony rzut karny to jedna z ważniejszych sytuacji w meczu, już na samym początku spotkania. Należą się brawa dla Radka Majeckiego. W drugiej połowie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym.

Andre Martins ma bolesne stłuczenie, ale mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego. Przejdzie badania i dopiero się okaże, na ile poważny jest to uraz.

Jose Kante nie trafił do nas jako gwiazda, nie pisze się o nim codziennie, a to może zamazuje obraz, kto ile daje drużynie. Bardzo pracuje na boisku, daje wiele drużynie. Przy sytuacji Gwilii wypracował akcję z niczego. To zagranie klasy światowej, dostał piłkę w środku, minął trzech zawodników Śląska dryblingiem i wyprowadził Gwilię na sam na sam z bramkarzem. Jarek Niezgoda na pewno jeszcze zagra. Moja decyzja o tym kto wystąpi jest podyktowana dobrem drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
bronek49 - 09.12.2019 / 18:32, *.chello.pl

Vukowic dokad będziesz wystawiał tego niedojde Gwille on w kazdym meczu marnuje conajmniej jedną setkie ,piłka lata wokół niego a on nie wie co się dzieje psujesz gre drużyny kiedy jego wystawiasz na 10 to w tej chwili tylko brazylijczyk może grać i kiedy grał na tej pozycji to i Legia dobrze gra .Wynik dużo lepszy niż gra z tak ołabionym Śląskiem

odpowiedz
Autor - 09.12.2019 / 12:54, *.centertel.pl

Wszołek mega gra!

odpowiedz
Juzew:) - 09.12.2019 / 07:23, *.plus.pl

Jeżeli z tego zaprzęgu Vuko coś robi to pomyślmy jakby miał naprawdę 4-5 wyższej klasy zawodników?

odpowiedz
ksieciunio - 09.12.2019 / 06:44, *.polskieradio.pl

Gwilia to V kolumna

odpowiedz
mok - 09.12.2019 / 01:06, *.tpnet.pl

dziś grali z napinką, ale czasami zęby bolą.

odpowiedz
hajdukL - 09.12.2019 / 00:06, *.com.pl

Wszystko dobrze Vuko ale jesteś od tego żeby oceniać grę swoich podopiecznych, a nie pracę sędziego. Ara tak długo i beznadziejnie broniony przez Ciebie, aż serce mu pękło, a ślamazarność Gvilii bynajmniej niewarta tej żółtej kartki dla Ciebie. Ogarniaj emocje, paru starszaków patrzy.

odpowiedz
Paukopu(L)os - 08.12.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

Karbownik najlepszy.

odpowiedz
Lopez - 08.12.2019 / 21:44, *.centertel.pl

Vuko chwała ci za pozbycie się kucharczyka w lecie, ruscy nazywają go Ofermow i uważają za największą pomyłkę transferową sezonu , drewniak nawet całego meczu nie rozegrał jednego

odpowiedz
Janek z Bielan - 08.12.2019 / 21:37, *.t-mobile.pl

Oprócz Gvilli reszta naprawdę dobrze, Wszołek to przekozak.

odpowiedz
grzesiek - 08.12.2019 / 20:55, *.centertel.pl

Może i jestem naiwny, ale myślę że Vuko zagląda na ten portal i czyta komentarze kibiców. Kibic prawdę Ci powie.

Także mówię Panie Vuko:
- dawno nie widziałem tak dobrze grającej Legii

Jedynie do gry Gwilli można mieć zastrzeżenia no i ja bym Vesovicia nie wystawiał.

odpowiedz
Arek - 08.12.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

@grzesiek: chyba jednak jesteś naiwny.

odpowiedz
Aleksandar Vukovic - 09.12.2019 / 00:19, *.227.22

@grzesiek: Witam. Czytam. Dobrze, że z nas dwóch to ja jestem trenerem. Ty niestety nie masz pojęcia o piłce. Pozdrawiam.

odpowiedz
Won - 09.12.2019 / 02:23, *.t-mobile.pl

@Aleksandar Vukovic: won

odpowiedz
Wont - 10.12.2019 / 09:11, *.play-internet.pl

@Won: Zaiste wygrał

odpowiedz
Ttt - 08.12.2019 / 20:44, *.70.172

Kandyduj na prezydenta Vuko. Dyplomata z Ciebie że hej

odpowiedz
ZGL - 08.12.2019 / 20:38, *.tpnet.pl

Gwilia to jest slaby w wykonywaniu rzutow wolnych i strzalow na bramke P. Trenerze !!!

odpowiedz
lucho_83 - 08.12.2019 / 20:35, *.chello.pl

Lekko, łatwo, przyjemnie :-) Śląsk był beznadziejny!!

odpowiedz
Filip Legionista - 08.12.2019 / 20:23, *.231.42

Vuko nie bądź taki skromny,
wygraliśmy bez problemu, 1:6 powinno być

odpowiedz
Obcy - 08.12.2019 / 20:20, *.t-mobile.pl

Brawo za mecz. Trochę odwykliśmy od takich wyników na wyjeździe. Jest dobrze. Widać panującą chemię pomiędzy trenerem,a drużyną.

odpowiedz
do pol - 08.12.2019 / 20:20, *.chello.pl

Ty już zdąrzyłeś się ośmieszyć tym jednym wpisem....

odpowiedz
pol - 08.12.2019 / 20:17, *.chello.pl

Drewniany pinokio.
To tylko kwestia czasu zanim ZNOWU ośmieszysz nasz klub

odpowiedz
mr dari - 08.12.2019 / 20:20, *.orange.pl

@pol: mam do ciebie prośbę. Dwa kroki do tyłu i z rozbiegu łbem o ścianę. Może to pomoże.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 08.12.2019 / 20:35, *.t-mobile.pl

@mr dari: vuko pakuj mandżur parodisten

odpowiedz
geds - 08.12.2019 / 21:04, *.chello.pl

@pol:
Droga redakcjo zmoderuj proszę tego kretyna "pol". To forum kibiców Legii nie potrzebujemy idiotów którzy jątrzą. Zdrowa krytyka gdy gramy źle OK. Ale dziamanie jak przygłup pol byle kogoś opluć, bezpodstawnie.... my jesteśmy chyba od wspierania Legii, a nie piątą kolumną przeciwników.

odpowiedz
ROSOMAK - 08.12.2019 / 21:12, *.chello.pl

@Krecina Zdzichu: ty już spakowany a szczoteczka spakowany A tylko swojej inteligencji nie zapomnij

odpowiedz
Arek - 08.12.2019 / 22:44, *.tpnet.pl

@pol: póki co sam się ośmieszasz pajacyku. Domyślam się, że boli, więc maści na ból dupy polecam zażyć. Smaruj, tylko grubo.

odpowiedz
Hautausmaa - 09.12.2019 / 01:03, *.plus.pl

@Arek: kolega stosuje. Tylko zapomniał, że to trzeba z tubki wycisnąć, a nie całość pchać do środka.

odpowiedz