fot. PZPN
REKLAMA

Miedź Legnica rywalem Legii w 1/4 finału Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z Miedzią Legnica. Spotkanie odbędzie się w Legnicy. Mecze zaplanowano na 10-12 lub 17-19 marca 2020 roku.

Pary 1/4 finału:
Miedź Legnica - Legia Warszawa
GKS Tychy - Cracovia
Stal Mielec - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Puchar Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:55, *.mm.pl

@DanieLo: Nie pytaj, Twój całkiem nieźle daje sądząc po pisowni...

odpowiedz
C - 14.12.2019 / 10:23, *.chello.pl

Finał z Lechią byłby fajny.

odpowiedz
atmosferic - 13.12.2019 / 15:37, *.orange.pl

Polfinaly sie zapowiadaja ciekawie, o ile nie wydarzy sie zadna niespodzianka i zaden drugoligowiec nie przejdzie dalej.

odpowiedz
Gosc - 13.12.2019 / 15:02, *.play-internet.pl

Cygańskie pomioty razem z bialskimi dziewczynami..

odpowiedz
Autor pytania - 13.12.2019 / 13:28, *.chello.pl

@O BAJABONGO LEGIUNIA MISTRZ !!! @#$%: a jak jest z mydłem?

odpowiedz
Złoczew - 13.12.2019 / 12:36, *.mm.pl

olimpia grudziac sorry

odpowiedz
eLka - 13.12.2019 / 11:47, *.tpnet.pl

@Darek : chyba polityka Bońka? Taki zapis byl zawsze a, że Bonkowi zachciało się zmian to Legia nie gra u siebie.

odpowiedz
eLka - 13.12.2019 / 11:45, *.tpnet.pl

@LGZ: Bo grał rezerwowy skład i Pinto na ławce.

odpowiedz
taaaa - 13.12.2019 / 11:44, *.tpnet.pl

@Olo: Miedź jest gorsza od Tych? Ty chyba bierki oglądasz hahaa

odpowiedz
Łomatko - 13.12.2019 / 11:42, *.tpnet.pl

@Maro: a za co za doping? Haha
Sędzia mecz przerwał po faierwerkach a nie po racach

odpowiedz
Kruchy - 13.12.2019 / 10:58, *.chello.pl

@Obcy: a masz jakies inne opcje?

odpowiedz
kontroler_biletow - 13.12.2019 / 04:56, *.156.140

zapowiada się ciekawie

odpowiedz
Maro - 13.12.2019 / 00:26, *.195.208

Slask i Lech z karami za ostatnia kolejke ligowa... a Legia nic? Nie zebym narzekal tylko zaczyna sie gadanie ze nam(Legii) odpuszczaja.

odpowiedz
DanieLo - 13.12.2019 / 00:05, *.162.39

@jacek rosa: z kad masz koks?

odpowiedz
juzwa - 12.12.2019 / 22:49, *.vectranet.pl

Pyry ustawka, ja pierdylę, chcom nas pszekrencić

odpowiedz
Kojot - 12.12.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

@olew: jak już w dom masz choinkę to może jeszcze zrozumiem skąd właśnie się urwales.

odpowiedz
Kojot - 12.12.2019 / 22:33, *.play-internet.pl

@Arek: a ja owszem. Kolejny raz to przeżyć?wchodze!

odpowiedz
Kojot - 12.12.2019 / 22:28, *.play-internet.pl

@Książę Nocy: i ja tez tak mówiłem pamiętam.ze nie ważne kto bo i tak przecież zawsze MY.no i ostatnio... Pokory troszkę Bracie.

odpowiedz
Tutti Frutti - 12.12.2019 / 21:58, *.tvksmp.pl

@jacek rosa: o ja pier.... Aż się popłakałem ze śmiechu... Ty tak serio?

odpowiedz
Olo - 12.12.2019 / 21:38, *.chello.pl

Jak zwykle w PP najsłabszy rywal dla Legii... trochę to dziwne, bo tak jest od wielu lat.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.12.2019 / 21:38, *.play-internet.pl

@jacek rosa: Olgo Tokarczuk (Olho Tokarchuk)-to Ty?.

odpowiedz
O BAJABONGO LEGIUNIA MISTRZ !!! @#$% - 12.12.2019 / 21:27, *.chello.pl

Dojedziemy ich 7:0 bez mydła! TYLKO LEGIA!!!!
!@#!@#

odpowiedz
Kozioł - 12.12.2019 / 20:37, *.t-mobile.pl

@jacek rosa:
Ło Panie drogi aleś Pan odjeb@ł...

odpowiedz
Super Samiec - 12.12.2019 / 20:27, *.net.pl

@ZGL: jest ciulato wlasnie bo faktycznie mógłby byc ten Tyski Gks
inny stadion lepszy sektor gosci zawsze cos nowego
miedzianka juz była

odpowiedz
LGZ - 12.12.2019 / 20:20, *.tpnet.pl

Stadion bedzie pelny w Legnicy a to ze w poprzedniej edycji PP odpadlismy z Rakowem Cz. to trzeba postawic pytanie: Dlaczego i jakie byly przyczyny?

odpowiedz
Adam Mickiewicz - 12.12.2019 / 19:45, *.optonline.net

@jacek rosa: o kurva... jakiś tomik poezji byś wydał.

odpowiedz
Klik - 12.12.2019 / 19:41, *.t-mobile.pl

Czy nie na tym właśnie etapie, rok temu z PP z rakowem odpadliśmy????

odpowiedz
grucha - 12.12.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

a Miedź to nie było jakoś niedawno w ekstraklasie?

odpowiedz
jacek rosa - 12.12.2019 / 19:17, *.vectranet.pl

@Kle: wiersz o Legii znam ten ból i wiem jak bardzo chcę aby puchar był nasz wiele serca oddam za Legię moje myśli są do boga a świat jest jeden Legio jesteśmy z tobą pomożemy ci zdobyć puchar polski nie poddawaj się tak łatwo mamy prawo być tylko z tobą oddaj Hołd za wszystkich i zdominujesz cały świat i ekstraklasę naszą ligę Polską

odpowiedz
Jasio - 12.12.2019 / 18:37, *.telkab.pl

Ekstraklasowe zespoły awansują. Będą ciekawe półfinały.

odpowiedz
Darek - 12.12.2019 / 18:24, *.t-ipconnect.de

Najlepsze w tym pucharze Polski jest to ze posiadacze karnetow maja zagwarantowane mecze do półfinału włącznie w cenie karnetu.Ha ha ha.Taka polityka klubu.
Pamietam ostatni mecz z miedzianka w pucharze Polski wygrany przez Legie jak sie nie mylę 1 do 4.

odpowiedz
Arek - 12.12.2019 / 17:40, *.tpnet.pl

@:): ja też nie. Po prostu co za dużo, to nie zdrowo. Z Lechią mogłoby być ciekawie.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 12.12.2019 / 17:33, *.centertel.pl

Oj gładziutko i to drugim składem

odpowiedz
Obcy - 12.12.2019 / 17:16, *.t-mobile.pl

@Kuchy: Mam się śmiać?

odpowiedz
Kle - 12.12.2019 / 16:45, *.centertel.pl

@dejne: a mi się wydaje, że pogromca kebabów coś odwali

odpowiedz
Kuchy - 12.12.2019 / 16:18, *.t-mobile.pl

super, unikneliśmy Barcy i Bayernu!

odpowiedz
dejne - 12.12.2019 / 15:47, *.199.66

@Błażej: Też tak myślę

odpowiedz
ZGL - 12.12.2019 / 15:28, *.tpnet.pl

Mogl byc GKS T. ale jest dobrze i oby tak dalej !!!

odpowiedz
tu się pisze? - 12.12.2019 / 15:25, *.vectranet.pl

zapraszamy w takie góry sudety śnigu ni ma deszcz trochę popadał przelotnie ogólnie sucho i mroźnie szron na szybach i dziadek mróz z choinką.

odpowiedz
:) - 12.12.2019 / 15:17, *.centertel.pl

@Oczko wwy:
Nie, ja bym nie chciał

odpowiedz
Książę Nocy - 12.12.2019 / 14:42, *.inetia.pl

Chyba kontrolowane te losowania :P Finał Legii z lechem, zawsze atrakcyjniejszy niż Cracovii i Piasta :D No cóż.. kto by się nie trafił i tak dostanie w pi*dę.

odpowiedz
Rafal - 12.12.2019 / 14:09, *.ALTER.NET

@Ależ pięknie :): co ty gadasz? zeby zdobyć puchar trzeba ograć tego co bedzie w finale. W PP nie liczy sie drugie i kolejne miejsca....jak różnica czy taką Lechie albo Piasta trafisz teraz czy w finale

odpowiedz
Oczko wwy - 12.12.2019 / 13:39, *.tpnet.pl

Legia albo smierc!!! Puchar jest nasz! 2 maja chyba jak kazdy z NaS chcialby pyrusow w finale elo

odpowiedz
olew - 12.12.2019 / 13:34, *.vectranet.pl

Znowu na wyjeździe... Lechia ma fart, gra u siebie... w półfinale pewnie z Mielcem i znowu wyjazd, albo z Gdańskiem i znowu wyjazd... najsłabsza para Tychy-Cracovia, ale lubię puchar .

odpowiedz
Bródno - 12.12.2019 / 12:39, *.chello.pl

@Błażej: niestety nie ma

odpowiedz
Gienek - 12.12.2019 / 12:28, *.netfala.pl

Dobre losowanie :-)

odpowiedz
Błażej - 12.12.2019 / 12:17, *.telnaptelecom.pl

@juhas: Stal ma bardzo duże szanse z Lechem.

odpowiedz
Pio - 12.12.2019 / 12:17, *.plus.pl

@juhas: wolałbym żeby Piast wyeliminował zadufanego rudego stokowca

odpowiedz
Alan - 12.12.2019 / 12:14, *.t-mobile.pl

Jak narazie to mamy nie drogę a autostradę po PP raczej bez niespodzianek będzie schody a raczej poważniejszy przeciwnik dopiero w polfinale, finał fajnie z LG by było.

odpowiedz
juhas - 12.12.2019 / 12:13, *.tpnet.pl

Legia Cracovia Lech Lechia każde inne rozwiązanie będzie niespodzianką juhas

odpowiedz