REKLAMA

18-19.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W środę futsaliści Legii rozegrają wyjazdowe spotkanie w rozgrywkach II ligi, w którym zmierzą się na wyjeździe z Rokolą Otwock Wielki. Mecz zostanie rozegrany w Karczewie, w hali przy ulicy Bohaterów Westerplatte 55. W czwartek w hali Koło, koszykarska Legia podejmować będzie Śląska Wrocław. Początek tego meczu o 20:40, bilety zaś kosztują promocyjnie tylko 10 złotych i można nabywać je na legiakosz.abilet.pl. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra.

Rozkład jazdy:
18.12 g. 21:00 Rokola Otwock Wielki - Legia Warszawa [futsal, Karczew ul. Bohaterów Westerplatte 55]
19.12 g. 20:40 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław [kosz, ul. Obozowa 60]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.