Michael Finke - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Finke nie jest już koszykarzem Legii

źródło: legiakosz.com

Michael Finke nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa - umowa z 23-letnim skrzydłowym została rozwiązana za porozumieniem stron. Mierzący 208 centymetrów Amerykanin rozegrał w stołecznym klubie 11 meczów ligowych oraz 10 w europejskich pucharach. W rozgrywkach ligowych notował średnio 11,4 punktu na mecz (przy skuteczności z gry 44%) oraz 4,4 zbiórki w ciągu 24:45 min. spędzanych średnio na parkiecie. W kwalifikacjach do Ligi Mistrzów oraz FIBA Europe Cup zdobył łącznie 129 punktów (śr. 12,9). Najlepiej zaprezentował się w meczach z Katają Joensuu (26 punktów) oraz wyjazdowym meczu z Sigalem Prisztina (26 punktów).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.