Filip Balasz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Balasz: Teraz nastąpi zwyżka formy

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Mecz nie poszedł po naszej myśli, jednak było widać że coś ruszyło. Pomijając naszą passę przegranych spotkań, to byliśmy mocno zaangażowani i wierzyliśmy do końca w to, że damy rady. Jednak sport jest taki, że nie zawsze się wygrywa – powiedział po meczu Filip Balasz.


- Nasza zła forma to sprawa drużyny, musimy to wyjaśnić w szatni. Szczegółów nie mogę zdradzać, ale myślę że teraz nastąpi zwyżka formy.

- Na święta oraz Nowy Rok można nam życzyć zdrowia i trochę szczęścia, ale przede wszystkim zdrowia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.