fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flagi legijnego Garwolina

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu Legii z Wisłą Płock, na Żylecie zadebiutowała flaga legijnego fanklubu z Garwolina, który na nasz stadion musi za każdym razem pokonywać około 70 kilometrów. Czerwono-biało-zielone płótno "Garwolin" posiada herb miasta oraz naszego klubu i na meczu z Wisłą zawisło na skraju dolnej kondygnacji Żylety i trybuny zachodniej. Legioniści z powiatu garwolińskiego zebrali się nad swoją flagą w kilkadziesiąt osób.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
dariok - 18.12.2019 / 17:53, *.mm.pl

Wilga Garwolin

odpowiedz
Chłop w gumofilcach - 17.12.2019 / 19:08, *.centertel.pl

Garwolin nie miał wcześniej flagi?

odpowiedz
Fan - 18.12.2019 / 08:22, *.tpnet.pl

@Chłop w gumofilcach : niestety nie

odpowiedz
mediaExpert - 18.12.2019 / 20:49, *.238.94

@Chłop w gumofilcach : Od Garwolina świat się zaczyna....a o Sobolewie to już nikt nie wie :)

Z tamtych stron to chyba Stoczek Łukowski miał flage ale nie wiem czy zawisła kiedyś na Łazienkowskiej i była jeszcze flaga Parysowa którą widziałem na pewno.

odpowiedz
Chłop w gumofilcach - 19.12.2019 / 00:19, *.centertel.pl

@mediaExpert: to może mi się wydawało, że wisiała na Ż. Pozdro

odpowiedz
varsovian - 16.12.2019 / 17:16, *.orange.pl

Prosta, bez wygibasów czy jakichś "strasznych" czaszek, pitbulli czy wszędobylskiego "h".
Mnie się podoba.

odpowiedz
Ajtuj - 16.12.2019 / 14:05, *.chello.pl

Bez szału, jedna z najsłabszych ostatnio uszytych

odpowiedz
oLaf - 16.12.2019 / 15:47, *.vectranet.pl

@Ajtuj: onie NIE MA być "pikniutka" dla znawcy czcionek ; )) tylko na być WIDOCZNA z 100 metrów (albo więcej : ) !!!
Herb fajny , nie ma co się czepiać, to chodzi o to żeby pokazać gdzie na Mazowszu jest Legia a nie jakieś głupoty...

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 16.12.2019 / 10:33, *.centertel.pl

Gdzie mieszkasz? w Garwolinie
Dramat jakiś

odpowiedz
girou - 16.12.2019 / 16:52, *.play-internet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: a ty słoiku skąd wypełzłeś?

odpowiedz
Griszka - 15.12.2019 / 23:59, *.2.39

Super wyglądali!!!

odpowiedz
Calbarro - 15.12.2019 / 21:28, *.t-mobile.pl

Bardzo ładnie się chłopaki prezentowali!

odpowiedz
Heh - 15.12.2019 / 20:51, *.centertel.pl

Znowu standardowa flaga jak z jednego szablonu bez spiny ale przydalo by sie wiecej kratywnosci

odpowiedz
Mamut - 15.12.2019 / 20:09, *.t-mobile.pl

Ładna dla oka,

odpowiedz
mark - 15.12.2019 / 21:36, *.tpnet.pl

@Mamut: przepiękna....

odpowiedz
Kd - 15.12.2019 / 19:45, *.chello.pl

Piękna kompozycja na tytułowej fotce: Wielkie Księstwo Garwolin ;)

odpowiedz
PLK - 16.12.2019 / 00:15, *.cyfrowypolsat.pl

@Kd:Całkiem ciekawie to wyszło... TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Znawca - 16.12.2019 / 13:52, *.centertel.pl

@Kd: Wielkie księstwo Garwolin?
Żart jakiś

odpowiedz