fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Anty Wieteska - 20.12.2019 / 22:56, *.t-mobile.pl

Trener który obstawia w sts-ie bo mu za mało płacą....

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 20.12.2019 / 22:33, *.perfecteline.pl

Zmiany profeska. Po 1 wpuszcza gruzina za duzo lepszego od Niezgody Kante. Po 2 czemu gvilia???? Jest Cafu ,Andre mogl zagrac na 10. Mozna bylo przesunac Veso na skrzydlo, wprowadzic Stolarskiego a Luquinhas na 10.

odpowiedz
... - 20.12.2019 / 22:31, *.chello.pl

Coś Ty wymyślił, trenerze? Jak wygrywaliśmy wysoko, to Kostorz, Rosołek wchodzili na ogony albo w ogóle. Teraz mieli zbawić Legię?
2 Napadziorów schodzi, mieliśmy bronić remisu? Kto miał strzelać? Gvilia?
To Twoja i tylko Twoja porażka, trenerze. Po całości. Przekombinowałeś okrutnie. Wiedz, że wielu osobom popsułeś przedświąteczny czas.

odpowiedz
Saimon - 20.12.2019 / 22:31, *.as9105.com

Wieteska Mateusz prosze Cb nie kop sie w glowe gvilia kostorz rosolek zmiany no no swietne

odpowiedz
Czarny76 - 20.12.2019 / 22:30, *.amazonaws.com

Wiedziałem że tak będzie. Nie rozumiem zarządzania tym klubem. Ale ok. Trzech się sprzeda i kasa się będzie zgadzać. A ktoś tu mówił o zdominowaniu ligi. Ludzie proszę...zejdzcie na ziemię.

odpowiedz
ksieciunio - 20.12.2019 / 22:29, *.chello.pl

co Ty Vuko wyprawiasz, znowu Gwilia który jedyne co prezentuje to obłęd w oczach i ryj otwarty na łapanie much, no i nasze kochane drewno Wieteska w obronie, obie bramki zawalił a byłaby i trzecia po wyprowadzeniu w doliczonym czsie, niech on wraca do grórnika, tam bedzie gwiazdą w Legii ani jeden ani drugi nie maja czego szukac

odpowiedz
Roma - 20.12.2019 / 22:29, *.domynet.pl

To jest przedziwne jak można w ciągu jednego tygodnia zagrać bardzo dobry mecz i tak beznadziejny jak dziś. Te przyjęcia piłki i niecelne podania to jakiś dramat. I na dodatek jeszcze ten Gwilia - zupełne nieporozumienie. Wesołych Świąt

odpowiedz
Piotr - 20.12.2019 / 22:29, *.111.202

Przed meczem artykul o dlugach. Ludzie pisali zeby chodzic na mecze zeby komplet byl wtedy dlugi zniwelujemy a gdzie kasa z LM. Lepiej myslec o sobie i w domu przed telewizorem spiewac ... nie poddawaj sie moja fortunnnoooo. 70 minuta bez napastnikow a fortuna kolem sie toczy tak bylo i tak jest. Kolejki cudow zawsze beda. Przykre ale prawdziwe

odpowiedz
Sponsor - 20.12.2019 / 22:26, *.45.16

ZabracKGHM i będzie noc Lubinie czemu sponsorujemy z naszych podatków to cos

odpowiedz
Sk - 20.12.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

Haha, gwiazdory powinni zarabiac wszyscy 2500 brutto plus na piechote wracac z przegranego meczu.....zenada od 2004 roku

odpowiedz
Ja - 20.12.2019 / 22:26, *.chello.pl

Dośrodkowania to mamy padaczne. Powinien zostać Kante bez Niego nie ma gry. Facet robi za pomocnika i napastnika a schodzi jako pierwszy.

odpowiedz
Julon - 20.12.2019 / 22:25, *.timplus.net

Amator Vuković zmianami pokazał swoje dyletanctwo!

odpowiedz
Piotr - 20.12.2019 / 22:20, *.111.202

Wygralem huuurrraaa. Od rundy wiosennej. Nie poddawaj sie ukochana ma nie poddawaj sie wygra fortunaaaa

odpowiedz
Vperydolic - 20.12.2019 / 22:25, *.vectranet.pl

@Piotr: Gratulacje! Żałuje że nie obstawilem, wperydol był pewny i jaki fajny kurs

odpowiedz
Mariusz - 20.12.2019 / 22:26, *.chello.pl

@Piotr: judaszu cieszysz sie z paru zlotych i przegranej naszej druzyny debilu

odpowiedz
Piotr - 20.12.2019 / 22:38, *.111.202

@Mariusz: debilem jestes ty. Vuko wiedzial co robi patrz frajerze na wyniki. Pare kolejek w sezonie zawsze pierwsza trojka przegrywa tak bylo i bedzie. Stary kibic tobie odpisuje. Fryzjer siedzi i dalej fortuna sie toczy

odpowiedz
Dno - 20.12.2019 / 22:18, *.45.16

Gruzin to porażka albo dno

odpowiedz
I tyle - 20.12.2019 / 22:17, *.chello.pl

Nie ma Niezgody nie ma Kante jest za to głupota Vuko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.12.2019 / 22:15, *.centertel.pl

Przegrana na wlasne zyczenie. Gamon nic sie nie nauczyl w temacie zmian.

odpowiedz
KowaL - 20.12.2019 / 22:14, *.vectranet.pl

Handelek trwa, pudel ma dzięki temu na wypłaty, sram na tą ligę, jedna wielka korupcja

odpowiedz
Piotr - 20.12.2019 / 22:08, *.111.202

Oczywista oczywistosc. Pogon Slask umoczyly a w rundzie jesiennej nie bylo cudow wiec moze teraz bedzie

odpowiedz
KowaL - 20.12.2019 / 22:03, *.vectranet.pl

Hahahaha Pinokio zdejmuje dwóch napastników, czy on jest normalny???

odpowiedz
Pawel - 20.12.2019 / 22:00, *.mm.pl

Wezcie Gruzina gdziekolwiek jak najdalej stąd.

odpowiedz
Pusia - 20.12.2019 / 21:47, *.vectranet.pl

Szykuje sie planowy wperydol, u bika trzeba było na zagłębie stawiać jelenie

odpowiedz
Pawel - 20.12.2019 / 21:47, *.mm.pl

Astiz z Wieteską gwarancja sukcesu....jak obydwaj stoperzy mogą się tak beznadziejnie ustawiać.

odpowiedz
Pawel - 20.12.2019 / 21:32, *.mm.pl

@Tomek
Ale pisze teraz o konkretnym meczu. Trzy wrzuty Antolica i trzy niedoloty

odpowiedz
grzesiek - 20.12.2019 / 21:20, *.centertel.pl

Witam,
Czy są tu jeszcze te gamonie co źle mówili o naszym trenerze ?

Nadal uważacie że to zły trener ?

odpowiedz
Oczywiście - 20.12.2019 / 21:45, *.t-mobile.pl

@grzesiek: tak, to zlý "trener"

odpowiedz
Twójtrener - 20.12.2019 / 22:16, *.domynet.pl

@grzesiek: poproś mamusię to zmieni pieluszkę, niestety popuściłeś

odpowiedz
Zły krasnolud - 20.12.2019 / 22:44, *.play-internet.pl

@grzesiek: ch.jo.y nawet a nie słaby

odpowiedz
lhm - 21.12.2019 / 02:29, *.t-mobile.pl

@grzesiek:
Gamoniem, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie, to sam jesteś.

odpowiedz
Pawel - 20.12.2019 / 20:58, *.mm.pl

Wrzutki Antolic vs Starzyński....nie mam pytań.

odpowiedz
Tomek - 20.12.2019 / 21:28, *.t-mobile.pl

@Pawel: bardziej gvilis Starzyński

odpowiedz
Topol - 20.12.2019 / 19:47, *.play-internet.pl

Gdzie w necie można będzie mecz obejrzeć?

odpowiedz
Hakier - 20.12.2019 / 20:26, *.t-mobile.pl

@Topol: strims.world

odpowiedz
Nuda - 20.12.2019 / 20:28, *.t-mobile.pl

@Hakier: kopanina..szkoda czasu

odpowiedz
:d - 20.12.2019 / 20:33, *.orange.pl

@Topol: https://estadios.pl/live217782,zaglebie-lubin-legia-warszawa

odpowiedz