fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kante: Nie szukamy wymówek

Hugollek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Myślę, że w pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej. Podczas niej kontrolowaliśmy jednak mecz. Po zmianie stron to się zmieniło. Było nam trudno stworzyć sobie jakąkolwiek sytuację do zdobycia bramki. Z kolei Zagłębie zaczęło grać lepiej. Częściej byli w posiadaniu piłki, a my nic z tym nie potrafiliśmy zrobić - mówi po piątkowym meczu Jose Kante.

- Nie wiem dlaczego tak to wyglądało. Być może nie daliśmy z siebie stu procent. Wiedzieliśmy że to będzie trudny mecz po długiej i męczącej podróży, ale i tak Zagłębie nas zaskoczyło. Wydaję mi się, że nie byliśmy w stu procentach gotowi na to spotkanie pod względem fizycznym. To nie jest jednak wymówka, bo takich nie szukamy. Zagłębie zaskoczyło nas szczególnie w drugiej połowie.

- Sytuacja w tabeli ułożyła się tak, że pomimo przegranej nadal jesteśmy liderami. Mieliśmy akurat tutaj trochę szczęścia. Przed nami jednak jeszcze dużo kolejek. Jeśli chodzi o życzenia świąteczne, to chciałbym, abyśmy w nowym roku grali tak samo dobrze jak ostatnio.

- Teraz przed nami czas na odpoczynek, przede wszystkim mentalny. Musimy cieszyć się wolnymi dniami, aby po powrocie być głodnymi piłki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
bronek49 - 21.12.2019 / 18:17, *.chello.pl

oczywiście że w tym meczu prześliście obok gry i to bardzo nieładnie z waszej strony ,to jest lekceważenie prze Was kibiców

odpowiedz
Arek - 21.12.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

Ja akurat uważam, że w pierwszej połowie to było całkiem dobrze. Za to druga, brak słów. Dziwne zmiany, gra ch...owa, no po prostu nie było niczego.

odpowiedz
Wolfik - 21.12.2019 / 16:16, *.mm.pl

@Arek: Masz Kolego całkowitą rację. Po przerwie wróciły demony z początku sezonu. I jeszcze te zmiany których do teraz nie pojmuje. Zwłaszcza zmianę Kante.

odpowiedz
On L - 21.12.2019 / 10:45, *.25.51

Fajnie ze eyrolowali tych frajerow co obstawiaja...brawo!

odpowiedz
Kamień - 21.12.2019 / 17:21, *.chello.pl

@On L: Ci co obstawili to akurat są na duuuuużym plusie.

odpowiedz
Rrr - 21.12.2019 / 06:18, *.t-mobile.pl

Nie szukaj wymówki tylko nowego klubu

odpowiedz
P. - 21.12.2019 / 12:48, *.orange.pl

@Rrr:
Ty sobie tez szukaj do kibicowania innego klubu nie wiem np. Polonie Warszawa? Nie potrzebujemy takich internetowych kibicow jak Ty...

odpowiedz
Chochu - 21.12.2019 / 04:39, *.centertel.pl

Długą i meczącą podróż miał...

odpowiedz
Kristof - 21.12.2019 / 01:51, *.ziggo.nl

Co Ty kante opowiadasz???"Nie wiem dlaczego to tak wygladalo" Ty dobrze wiesz!!!Mecz byl na 1000% ustawiony po to zeb pilkarze Legii,dzialacze,trenerzy i ich rodziny i Ci co sie niby mienia kibicam Legiii mogli dobrze w Fortunie zarobic przed swietami.Wiekszosc tych niby kibicow to mafia i przed meczem postawili grube pieniadze na dokladny wynik,ze Legia przegra 2:1.Gdyby tak sie nie stalo to Vuko i Ci nazelowani niby pilkarzyki co chleja i chodza po domach publicznych musieli by ze wlasnej kieszeni im oddac.Taka jest niestety polska pilka.Przykre ale prawdziwe.

odpowiedz
Anty Wieteska - 21.12.2019 / 06:17, *.t-mobile.pl

@Kristof: cała prawda

odpowiedz
nieznany - 21.12.2019 / 10:36, *.vectranet.pl

@Kristof: A potem ludzie się smieją, że Legii kibicują idioci.

odpowiedz
lol - 21.12.2019 / 12:13, *.amazonaws.com

@Kristof: prawda

odpowiedz