fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Victoria Sulejówek kolejnym rywalem w Pucharze Polski

Woytek

Pierwszoligowa Victoria Sulejówek będzie rywalem Legii Warszawa w pierwszej rundzie futsalowego Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Mecz odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia o godzinie 13:00 w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Zaplanowany na 4 stycznia mecz ze Zdrowiem Garwolin zostanie przełożony na inny termin. Wcześniej legionistów czeka wyjazdowe spotkanie z Drukarzem, które rozegrane zostanie 30 grudnia w hali przy ul. Banacha.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.