REKLAMA

Legioniści w 101. rocznicę Powstania Wielkopolskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii w dniu 27 grudnia z okazji 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego oddali hołd uczestnikom niepodległościowego zrywu, wywieszając flagi wojsk wielkopolskich na pomniku na warszawskich Powązkach. Legioniści zapalili również symboliczny znicz. "Na kibicowskim szlaku, od zarania kibicowskich dziejów z poznaniakami nam nie po drodze, ale w ten dzień należy złożyć hołd Wielkopolanom, którzy chwycili za broń i walczyli o powrót zachodnich ziem do polskiej macierzy" - poinformowała patriotyczna grupa Legia PamiętaMY.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Saska Kępa (L) - 31.12.2019 / 16:39, *.t-mobile.pl

Z warszawskim fasonem. Tak zawsze powinno być.

odpowiedz
ajg - 31.12.2019 / 09:27, *.t-mobile.pl

@Alan: niepotrzebnie się obrażasz na Jerrego-troszkę żartobliwie zwrócił Ci uwagę na fakt istnienia znaków interpunkcyjnych.Bo zdecydowanie milej byłoby czytać Twój słuszny i sympatyczny tekst z odpowiednimi znakami!

odpowiedz
Alan - 31.12.2019 / 06:57, *.t-mobile.pl

@Jerry:
Może za mało książek w życiu przeczytałeś i dlatego nie widziałeś ? A jak coś ci się w moim wpisie nie podoba to napisz to wprost a nie robisz jakieś podchody. Ja mogę jeszcze raz powtórzyć szanuje wszystkich Polaków walczących w różnych częściach kraju bo Polska to nie tylko Warszawa i jej historia .

odpowiedz
varsovian - 31.12.2019 / 01:02, *.orange.pl

Cześć i Chwała Bohaterom!

odpowiedz
Jano - 31.12.2019 / 00:08, *.com.pl

To było z klasą, i My i Oni w takich chwilach powiniśmy tak sie zachowywać.

odpowiedz
mexx - 30.12.2019 / 22:23, *.chello.pl

@siewca plotek: to nie jest ta sama relacja mongole. Opanuj sztukę czytania ze zrozumieniem. Z ich tekstu, znacznie zresztą lepszego, wynika, że byli tam dzień później.

odpowiedz
Jerry - 30.12.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Alan: W życiu nie widziałem takiego długiego zdania. Szacun za wyjebkę na interpunkcję.

odpowiedz
syrenka - 30.12.2019 / 19:26, *.orange.pl

Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
News⚽️Legia - 30.12.2019 / 19:23, *.204.109

A teraz na 1 kolejce extraklapy,wszystkie ekipy robiá Patriotyczne oprawy !

odpowiedz
Tak trzymaj! - 30.12.2019 / 16:21, *.chello.pl

@Alan: brawo Alanku. Jestesmy z Ciebie dumni!

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 30.12.2019 / 15:00, *.vectranet.pl

Godnie

odpowiedz
siewca plotek - 30.12.2019 / 14:50, *.futuro.pl

Ale jaja! Na fejsie OFMC jest taka sama relacja :D

odpowiedz
Alan - 30.12.2019 / 14:47, *.t-mobile.pl

Nie mieszalbym pamięci o różnego rodzaju powstaniach z kibicowaniem jednej czy drugiej drużynie dla Mnie to normalne że jako kibic Legii oddaje hołd walczącym w powstaniu Wielkopolskim czy Śląskim i myślę że tak samo jest z kibicami innych drużyn w koncu najważniejsza jest Polska a dopiero na drugim miejscu jest miasto czy klub.

odpowiedz
Robert - 30.12.2019 / 13:53, *.centertel.pl

I tak trzymać!

odpowiedz