fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

9 zimowych sparingów rezerw Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy wtorek przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną III-ligowe rezerwy Legii. Podopieczni Piotra Kobiereckiego mają szanse powalczyć na wiosnę o awans do drugiej ligi. Legioniści trenować będą w Warszawie, a po rozegraniu czterech gier kontrolnych, 9 lutego udadzą się na tygodniowy obóz do Ustronia, gdzie rozegrają dwa mecze sparingowe. Łącznie w trakcie zimowych przygotowań, "dwójka" rozegra 9 sparingów. Rundę rewanżową legioniści rozpoczną 7 marca meczem z Bronią Radom.

Sparingi Legii II w trakcie przygotowań:
18.01 sparing z Mazurem Karczew
25.01 sparing z Pilicą Białobrzegi
01.02 sparing z Mazovią Mińsk Maz.
08.02 sparing z RKS-em Ursus
12.02 sparing z Kuźnią Ustroń [Ustroń]
15.02 sparing z Rekordem Bielsko-Biała [Ustroń/Bielsko-Biała]
19.02 sparing ze Zniczem Pruszków
22.02 sparing z Huraganem Morąg
29.02 sparing ze Świtem Nowy Dwór Maz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
tomiacab - 03.01.2020 / 15:54, *.play-internet.pl

Dobrze, że dużo sparingów. Patrząc na to jak nasza "maszyna", rozkręcała się jesienią, to nawet może powinni zagrać z 20 tych sparingów, aby wejść dobrze w rundę.

odpowiedz
oLaf - 03.01.2020 / 13:09, *.vectranet.pl

ale sobie wybrali sparingi w lutym : w Ustroniu i B-B - no żesz w mordę jeża, nie ma w Polsce bardziej zaśnieżonych boisk??

(no chyba że się nie znam i jest tam sztuczna i podgrzewana murawa a w ogóle to pewnie pod balonem... )

Dobrze, że chłópaki grają, 2-ga liga to jasny cel, zawsze tam powinni grać, żeby łatwiej przeskocczyć do LEgii I, inaczej to jest przepaść...

odpowiedz
Mr - 04.01.2020 / 15:58, *.orange.pl

@oLaf: zasponsoruj wyjazd do Turcji tam nie będzie śniegu

odpowiedz
kaktus - 03.01.2020 / 12:44, *.com.pl

nie doczytałem początkowo, że chodzi o Legię II...
Czytam pierwszy sparing... ok łatwy przeciwnik na początek... drugi też... trzeci... czemu znowu łatwy... czwarty... dziewiąty też... cholera kto to układał???
wtedy doczytałem jeszcze raz tytuł :)

odpowiedz
Hg - 03.01.2020 / 15:14, *.chello.pl

@kaktus: no i ?

odpowiedz
tomiacab - 03.01.2020 / 15:57, *.play-internet.pl

@kaktus: Ja też nie doczytałem :) a już się cieszyłem, jak zobaczyłem tyle sparingów. Jak jedynka zagra znów z 5 gier kontrolnych, to może koło dziesiątej kolejki się rozkręcą.

odpowiedz